Gönderen Konu: Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...  (Okunma sayısı 129960 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kağan Murathan

• Ziyaretçi
..............................................

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Slavlaşmış çingeneysen burada ne işin var. Etnik döküntü serefsiz.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı bayındır

• İLTERİŞ
  • Türkçü-Turancı
KAMAN İLÇESİ SAVCILI OBASINDANIM.KAYI-KARAKEÇİLİYİM SAVCILI AYRICA BİR KAYI OBASIDIR.İSMİNİ OSMAN BEĞ ABİSİ SAVCI BEĞ'DEN ALIR.TTK
...Turán.....Turaniákat.......Attilá...

Çevrimdışı erkanatabay

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Ben Erkan ATABAY,baba tarafım KARAMAN TÜRKÜ,ana tarafım ÇAVDAR TÜRKMENİ ,örfümüzü,töremizi korur,yaşatır,öğretiriz.TÜRK,TÜRK OLDUĞU İÇİN ASİLDİR.

tardu kağan

• Ziyaretçi
               Ahıska Türklerindenim. Dedem ahıska doğumludur.Annem karapapak Türküdür.Soy ismimde bile Oğuz boyunun dağhan kolunun Yüregir oymağı adını grurla taşırım. Aslım Türk ,Soyum Türk kanım Türk!

KÖK TENGRİ BOLSINGIL URAN!

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Men Alper Tunga Ünal Annem de Babam da Yukarı Develi li yiz Gözlerimizden Kemik Yapımızdan Saclarımzıdan Bile anlaşılıyor Saf TÜRK oldugumz DEVALİ AlparslanHan ın torunudur.....Bizde Devalinin Torunlurayız Vede Gurur Duyuyorum Irkdaşlarım

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Men Alper Tunga Ünal Annem de Babam da Yukarı Develi li yiz Gözlerimizden Kemik Yapımızdan Saclarımzıdan Bile anlaşılıyor Saf TÜRK oldugumz DEVALİ AlparslanHan ın torunudur.....Bizde Devalinin Torunlurayız Vede Gurur Duyuyorum Irkdaşlarım

Lütfen Türkçe Dİl ve İmla Kurallarına uyalım.

Esenlikler

Çevrimdışı ÇepniKaan

• Yeni Üye
  • *
  • Tanrı Türkü korusun!!!!
esenlikler Ben  balıkesir Çepnilerindenim  Büyük Selçuklu devleti  zamanında  anadolu akınları sırasında  anadoluya gelmişiz.
İlk durağımız iran horasan. rize-giresun-trabzon-adana-yozgat-bergama-antep  ve  sayamadığım bölgelerde Çepni nüfusun olduğunu biliyorum.  Kazıklar Çakallar- soyundan olan varmı?
Orta asya  kültürünün  özellikleri hala görülür Kız alıp vermede katı kurallarımız vardır Ve içine kapanık yaşamış.köyümüzü kuran dedelerimin tam  hangi bölgeden  balıkesire geldiği bilmiyorum . esmer hafif çekik gözlü uzun boylu uzun ömürlüdür. . 200 yıllık  sanırım köyümüz 3 dedem geliyor oğullarından 2 si çanakkalede kalmış
Aleviyiz  ve  Türk şaman  islam Şİİ  sentezi  balıkesirde  40 ın üzerinde çepni köyü vardır. AVŞAR KÖYLERİDE MEVCUTTUR

ÜMMETÇİ MİLLİYETÇİLERLE TURANA GİDİLMEZ
Turan yolu Türkçüdür şamanı hristiyanı YETERKİ TÜRK SOYLU OLSUN
TANRI TÜRKÜ KORUSUN!!!!

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
benim babam aslen konya kökenli ama osmanlı zamanında güneydoğunun Türkleştirilmesi için g.antep 'e yerleştirilmişler.yanılmıyorsam isimleri alaattinliler.annem isebulgaristan göçmeni Türktür.Türk oldukları için 1951 yılında bulgarlar tarafından zorla Türkiyeye göç ettirilmişlerdir. :turan:
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

Çevrimdışı keceemre

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
bizde horasan TÜRKÜYÜZ