Gönderen Konu: Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...  (Okunma sayısı 129913 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gümüşkurt

• Yeni Üye
  • *
  • beni yalnızca Tanrı yargılayabilir!ben TÜRK'ÜM
Ynt: Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...
« Yanıtla #140 : 19 Ağustos 2007 »
hoşbulduk kardasım.
haddini bilmeyene,haddini bildirmek haddimizdir!

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #141 : 19 Ağustos 2007 »
Göktanri gibi gökte yaratilmis Türk tanrisi milletinden Bozkurt soyundanim
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #142 : 19 Ağustos 2007 »
Sevmediniz beni muhatap bile olmak istemediniz Hesap sordunuz benden Küfürün hesabini  Ben ziya gökalpi Kök börüyü sevdim Onlar beni sevmesede Ve ben sizin icin varim Siz benim icin yoksanizda Cocuklar gibi aglattiniz beni Rezil ettiniz beni kendi kendime Siz beni tanimazsiniz Yaratilmisim Türklük icin Her seyi yapmak ugruna Sitemim af ola

Sayın motun yabgu ;

Söylediğiniz sözlerden hiçbir şey anlamadık.Biraz daha açık olurmusunuz?Neyin sitemidir bu?

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #143 : 20 Ağustos 2007 »
Sevmediniz beni muhatap bile olmak istemediniz Hesap sordunuz benden Küfürün hesabini  Ben ziya gökalpi Kök börüyü sevdim Onlar beni sevmesede Ve ben sizin icin varim Siz benim icin yoksanizda Cocuklar gibi aglattiniz beni Rezil ettiniz beni kendi kendime Siz beni tanimazsiniz Yaratilmisim Türklük icin Her seyi yapmak ugruna Sitemim af ola

motun yabgu kandaşımız..Sitemde bulunmuşsunuz..Küfürleşmeyi ortaya çıkaran kişinin üyeliği zaten anında iptal edildi..Size sorulan bu şahsın neden küfrettiği idi..Kısacası suçlu olan kişi siz değilsiniz ki...Üzülmeyin lütfen..

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #144 : 20 Ağustos 2007 »
Sayin yüksek Türk irkcisi Ziya Gökalp Kök Börü abilerim Bir an kendimi öksüz hissettim sacmaladim Sizleri üzdüysem özür dilerim Saygiyla ellerinizden öperim
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı TÜRKER_ERTÜRK

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #145 : 26 Ağustos 2007 »
 TURGUTOĞULLARINDANIM

Çevrimdışı Deliormanli

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #146 : 27 Ağustos 2007 »
Esenlikler Andalar ,,,,
Dobruca ve Karadeniz boylarına yerleşen Oğuz Türkmenleri, İlk Bulgarlar ve Gagavuzlar arasında Hıristiyanlık yayılmış. Deliorman’a yerleşen Peçenekler süreç içinde Gacallar ve Çitaklar adı verilerek Müslüman olarak kalmışlar. Bulgarlar, Türkler’e, Gacallar veya Çıtaklar diyor.
Iste bu tanimlamadan sonra soyumuda belirteyim Ben PECENEK Torunu ATASININ Soyunu Kanina sahip cikmis bir GACALOGLU yum. (Silivri - Istanbul luyum)

Çevrimdışı Kongur

• GÖKBÖRÜ ANKARA
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #147 : 27 Ağustos 2007 »
Bende bir Çıtak olarak eklemek isterim ki;okuduğum tarih araştırmalarında Çıtaklar Attila'nın askerleri olarak gösteriliyor,bazı kaynaklarda Kuman-Kıpçak ve Peçeneklerin hristiyan olup osmanlı zamanında tekrar müslüman olmasıyla bu ad veriliyor,diğer bir kaynak ise Timur'un ordusuyla Ankara ya gelen Kara Tatarların torunları olduğumuzdur ki bu kanı yüksek ihtimallidir;çünkü Ankaralıyım...
AV BİTTİ,ŞİMDİ AVCI BENİM,HERKES İÇİN AVCI BENİM..!

Çevrimdışı DENKTAŞ

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #148 : 28 Ağustos 2007 »
Bende bu tür bir tanıtımın mahsurlu olacağı kanısındayım.Buraya gelen andaların hepsinden emin olmamız gerekir.Arada yüzde bir iki kanı bozuk çıksın önemli değil.Aksi taktirde baksanıza hain uşak cengiz çandar da soyunu Çandarlı Halil Paşa ya kadar dayandırıyorda ne oluyor.Adam CIA istanbul istasyon şefi...Tayyipin kankası...Başka bir örnek Çetin altan kırım Türk ü...

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #149 : 28 Ağustos 2007 »
Bende bu tür bir tanıtımın mahsurlu olacağı kanısındayım.Buraya gelen andaların hepsinden emin olmamız gerekir.Arada yüzde bir iki kanı bozuk çıksın önemli değil.Aksi taktirde baksanıza hain uşak cengiz çandar da soyunu Çandarlı Halil Paşa ya kadar dayandırıyorda ne oluyor.Adam CIA istanbul istasyon şefi...Tayyipin kankası...Başka bir örnek Çetin altan kırım Türk ü...

Cengiz Çandar'ın Çandarlı Halil Paşa ile hiçbir alakası yoktur. Sadece soyadı benzerliği mevcuttur. Çünkü kendisi arnavut kökenlidir.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!