Gönderen Konu: Devşirme sistemi hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?  (Okunma sayısı 10282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpturan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
KİMSEYLE DALGA GEÇMEDİM. BU UYARININ NEDENİNİ DE ANLAMADIM
AMA SORUN KULLANDIĞIM ÜSLUPSA BUNU DÜZELTECEĞİME DAİR SÖZ VEREBİLİRİM

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
AlpTuran soydaşım;

1-Yazılarınızı sürekli büyük harfler ile yazmayınız.Bunun ne demek olduğunu biliyorsunuz, umarım.
2-Üslubunuza biraz daha özen göstermeniz sizin bu ''Türkçü-Turancı'' Otağda kullanım sürenizi uzatur görüşündeyim.
3-Bu yazdıklarımdan kötü ya da yanlış bir anlam çıkarmayınız;çünkü sizi düşünerek, sizin için bir soydaş hatırlatmasıdır.

Esenlikler, saygılar.
TTK

Çevrimdışı alpturan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
AlpTuran soydaşım;

1-Yazılarınızı sürekli büyük harfler ile yazmayınız.Bunun ne demek olduğunu biliyorsunuz, umarım.
2-Üslubunuza biraz daha özen göstermeniz sizin bu ''Türkçü-Turancı'' Otağda kullanım sürenizi uzatur görüşündeyim.
3-Bu yazdıklarımdan kötü ya da yanlış bir anlam çıkarmayınız;çünkü sizi düşünerek, sizin için bir soydaş hatırlatmasıdır.

Esenlikler, saygılar.
TTK
ÖNCELİKLE SAĞOL KANDAŞ
FAKAT BEN BÜYÜK HARFLE YAZMAMIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ANLAMADIM (BEN SIRF BENİM İÇİN DAHA KOLAY OLUYOR DİYE BÖYLE YAZARIM)
nedenini anlatırsan sevinirim
T.T.K VE EVRENE HAKİM KILSIN

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi

[/quote]
ÖNCELİKLE SAĞOL KANDAŞ
FAKAT BEN BÜYÜK HARFLE YAZMAMIN NE ANLAMA GELDİĞİNİ ANLAMADIM (BEN SIRF BENİM İÇİN DAHA KOLAY OLUYOR DİYE BÖYLE YAZARIM)
nedenini anlatırsan sevinirim
T.T.K VE EVRENE HAKİM KILSIN

[/quote]

Soydaşım;

Birincisi;bu tip yazım bildiğim kadarıyla -yanlış anlama- kabalığı gösterir.

İkincisi;Otağ Türkçü-Turancı bir Otağ olduğu için Türkçeyi kullanırken dikkat etmek gerektir.Çünkü buraya her türlü insan giriyor, birşeyleri inceliyor.Yani güttüğümüz dava dolayısı ile Türkçüler Türkçeyi kullanırken dikkat etmek zorundadırlar.Hatta senin de bir başlığın altına yazdığın gibi ''Arınmış Türkçeçiyiz'' sen buradan kendi hesabına dersini çıkar, bende kendi hesabıma olan dersimi çıkarayım.

Bu söylediklerimi sakın yanlış anlama; çünkü  sadece seni bağladığını düşündüğün küçük bir ayrıntı genele etki etmektedir.

Esenlikler, saygılar.

TTK

Çevrimdışı alpturan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
kandaş teşekkürler

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
Rica ederim.Dileğimiz soydaşımızı kırmak değildi.

Esenlikler, saygılar.
TTK

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
Soydaşım;

Müneccim olmadığım için sizin nasıl birisi olduğunuzu bilmeme olanak yoktur.

Siz yine size uygun olan ne ise ona uygun hareket ediniz.Benimki sadece bir hüs-ü zandır.

İsterseniz bu kadar sorun arasında küçük bir ayrıntıya ''takılmayalım.''

Esenlikler, saygılar..

TTK

Çevrimdışı Bozkurt1985

• Bayram Aydın
  • Türkçü-Turancı
  • **
Konuyu kilitliyorum.
Nice koç yiğitler yere serilir.
Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir!