Gönderen Konu: Türkçüler arasında selamlaşma  (Okunma sayısı 5394 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Börü Budun Eri

• Türkçü-Turancı
Türkçüler arasında selamlaşma
« : 13 Temmuz 2012 »
Soyu,kanı,dili ve töresi Türk olan tüm Bozkurtlara esenlikler dilerim,

Değerli büyüklerim ve yoldaşlarım;

Bir düşüncemi sizlerle paylaşmak ve fikirlerinizi almak istiyorum.Türkçüler olarak her ortamda ve her durumda aynı Gökoğuzya'daki kandaşlarımız gibi birbirimizle Bozkurt selamı vererek selamlaşalım.Bilen bilir,ben çoğu zaman bunu yapmaktayım ve dikkat çektiğini görmekteyim.Etrafta Che,Ahmet Kaya,Yılmaz Güney ve bilimum çapulcu resimlerini giysilerine baskı yaptırmış onca hain dolaşıyor ve ben bundan büyük bir rahatsızlık duymaktayım.Biz de rengimizi bu şekilde belli edelim ve örnek olalım.Rahatsız olan olsun ama bilsinler ki Bozkurtlar var.İcraatlarımızla,oturup kalkmamızla zaten biz Türkçüler örnek insanlarız.Bazı çapulcular gibi Milliyetçi görünen ve her türlü serseriliği yapan insan müsvetteleri aramızda zaten barınamaz.Bunu gören insanlar bize karşı sempati duyacaktır.Konu hakkında görüş ve önerilerinizi öğrenmek istiyorum.

Esenlikle.

Çevrimdışı Açığma-Kün

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Yüzde yüz TÜRK olduğun gün cihan senindir!
Ynt: Türkçüler arasında selamlaşma
« Yanıtla #1 : 12 Ağustos 2012 »
Güzel demişsiniz, Bozkurt selamı Türk'e aittir herhangi bir parti veya gruplaşmanın değil. Biz de Türk gibi Türk'ün selam(yani esenlik)ınıher yerde vermeye çalışalım.