Anket

MHP Türkçü bir parti midir?

Evet
30 (52.6%)
Hayır
27 (47.4%)

Toplam Oy Verenler: 31

Oylama kapandı: 23 Ocak 2006

Gönderen Konu: MHP gerçeği  (Okunma sayısı 38348 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kurter

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #80 : 26 Mart 2006 »
MHP ?nin Türkçü olmadığını söyleyenlere lafım; yaptığınız nankörlüktür. Ya sizin ne olduğunuz, amacınız, ülkünüz belli değil ya da çok vefasızsınız. Türk İslam sentezi olan MHP ye laf demek kimin haddine? Şu an ki durumuna bakıp MHP?ye bu lafları söyleyemezsiniz söylettirmem söylettirmeyiz. MHP den başka  hangi parti var o zaman, söyleyin bana. Gerçek Türkçü bir parti kurulsun mu diyorsunuz,Irkçılık bizim içimizde olan bir duygu bunu saklayamayız ama biz ırkçıyız demek  onca laza onca kürde çerkeze Türkiye için gerekirse canını verebilecek olan (vermiş olan) vatanını seven kardeşlerimize büyük haksızlık olmaz mı ? Unutmayın ki bu ülkede sadece kürt yok Türküm diyen laz da çerkez de var. Forum sayfalarında arslan kesilenler amacı bizleri birbirimize düşürmek olan provakatörler daha iyi planlar yapın kendinize, bizler yemin ettik  . rehberimiz Kur'an hedefimiz Turan. kimse bize Türkçülüğü öğretmeye kalkmasın  herkes haddini bilsin biz bir bütünüz. Kimse bölmeye çalışmasın Saygılarımla Ülküdaşlarım

Allah Türk'ü Korusun ve Yüceltsin!!!

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
MHP gerçeği
« Yanıtla #81 : 26 Mart 2006 »
Haddini sen bileceksin. Mhp'nin hiç açıpta tüzüğünde ne yazıyor diye baktınmı? Buraya gelmiş cahil cahil yazıyorsun. Türkçülüğün ne olduğunu öğren en başta.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #82 : 26 Mart 2006 »
Alın size ülkücülerin kültür seviyesi, 3-4 kitap okumayla kendilerini bir şey biliyor zannediyorlar.önce kendi davanızı öğrenin sonra biz Türkçülere sataşın andavallar
ATSIZIN ÇERİSİ

Çevrimdışı seda

• Türkçü-Turancı
  • **
MHP gerçeği
« Yanıtla #83 : 26 Mart 2006 »
kurter bence sen Türkçü degil siyasetçisin tek söyleyecegim şey budur...herkeze saygılar

Çevrimdışı aslanargun

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #84 : 29 Mart 2006 »
Bazi kisiler bu siteye acaba hangi amacla giriyorlar, bir türlü anlam veremedim. Bizim bir ortak noktamiz var, o da TÜRK olmamiz. Bir kürt hicbir zaman kardesim olamaz! bunu yazanlar ne bicim sacmaliyorlar!Türkün tek dostu Türktür! Bu kürdolari  ve Islam-Türk sentezini savunanlardan usandim artik!

TÜRKIYE TÜRKLERINDIR!

hasta_kurt

• Ziyaretçi
MHP gerçeği
« Yanıtla #85 : 29 Mart 2006 »
Türk islam sentezi belki iyi bir sentez olabilir ama dıkkatimi çeken şudurki bu sentezi kanında bir nebze Türk kanı bulunmayan insanlar çok kullanmaktadırlar onlara diyorumkı birakın bu laf salatalarını gercek şudur
TÜRK OLUNMAZ TÜRK DOĞULUR...
yanaşmalarla kendilerini bazı sentez teoremlerıyle bir yerlere yamamaya çalışanlar artık vaz geçsinler bu sitede onların yeri yok... selametle

Çevrimdışı CENGİZHAN83

• Türkçü-Turancı
MHP gerçeği
« Yanıtla #86 : 30 Mart 2006 »
artık yeterli zamanı kalmamış mhp partisinin son yakarıuşları olabilir
YALNIZ BİR NOKTA VAR ESKİDEN MHP NİN VERDİĞİ ŞEHİTLER OLMASAYDI ŞU AN BELKİ adımız bile değişebilirdi
BUNU UNUTMAYALIM
AYRICA 68 KUŞAĞINI BİLMEYEN BİR MHP CİDEN BU BEKLENİR
68 YILI KUŞAKLARINDA MHP DE DORU DÜZGÜN kürt
LER YOKTU
FAKAT ŞU ANAD DEVRAN DÖNDÜ ONLARDA MAHVOLDU BU BENİ ÜZDÜ AMA NE YAPALIM HER BAŞLANGICIN BİR SONU VARDIR
ŞUNU UNUTMAMAK GEREKİR
MHP AMERİKA TARAFINDAN KOMUNİZME KARŞI KULLANILMIŞTIR VE AYRICA VERİLEN ŞEHİTLERİMİZDE BU ÜLKE İÇİN CANLARINI İDAM SEHPALARINDA KELİM Eİ ŞEHADET GETİREREK VERMİŞLERDİR .
EĞER BU TAMPON KUVVET OLMASAYDI ŞU ANAD RUS İDEOLOJİK LENİNCİ YANSIMALAR DEVAM EDERDİ DİYORUM HALE DEVAM EDİYOR DHKPC DİYE VE BENZERİ kürt  SOLCULUK KEFENİNDE YATAN PİSİKLERDİR
MHP NİN GEÇMİŞİNİ ARAŞTURMAK LAZIMDIR
AYRICA BURADA MHP LİLERİ 3-4 KİTAP OKUYARAK ELEŞTİRMEYELİM
ÇÜNKÜ MHP NİNDE BİR BEYİN TAKIMI VARDIR
YANİ ENTEL VE GÜNCEL AYRICA ZEKİ MHP LİLERDE VARDIR
YAPILAN ELEŞTİRİLER SADECE O İNSANLA SINIRLANDIRILMALIDIR
ESKİ BİR MHP Lİ OLARAK MEDYADA YANSITILANLAR VE GÜNÜZMÜZDE MHP Yİ TANITAN İNSANLAR MHP NİN NE OLDUĞUNU BİLMEYEN İNSANLARDIR
SİZE TEK CEVABIM AYRICA
CHP (ESKİDEN MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN PARTİSİYDİ)
BAZI ARKADAŞLARIMIUZ SOLCULUĞA  YAKINLAR AMA BİLİYORUM ÖYLE SOLCULUK DEĞİL ATATÜRKÜN SOSYAL DEVLET ANALAYIŞI POLİTİKASINI BİLMELERİNİ İSTERİM
AYRICA LÜTFEN BURAYA HER GELEN MHP Lİ OLACAK DİYE BİR ŞEY YOK O kurter belki bir provakotördür ama mhp lideğildir
yani nabza göre şerbet vermeyelim
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
TÜRK DOĞDUK TÜRK ÖLÜRÜZ