Gönderen Konu: Sinema : Kurtlar Vadisi : Irak  (Okunma sayısı 8886 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

• Ziyaretçi
Sinema : Kurtlar Vadisi : Irak
« : 24 Ocak 2006 »
SONER YALÇIN PARA İÇİN DANSÖZLÜK BİLE YAPAR...DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR UNSURDUR...TÜRKÇÜLER KANMAMALIDIR...

kafkaskurdu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2006 »
yalınsak yinede bir yazardır onu rencide edecek şeyler söylememelisin

Çevrimdışı Sinem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2006 »
k.vadisiyle ilgili yorumlarınızı okudum. söylemek istediğim şey şu.ben bu diziden önce de türktüm elbet ve çok gurur duyuyordum ama bu kadar ilgili değildim derin konularla.nasılsa devlet var bizi korur gibi bir yanılgı içindeymişim asıl devlet benmişim herkes bu kurtuluş işinin bir ucundan tutmalıymış ben bu dizide anladım.bir dizi elbette ülkeyi kurtarmaz ama insanları uyarır.işimize gelen yerini kullanır işimize gelmeyen yeriniyoksayar durumu ona göre belirleriz.
TÜRKÜM BEN. SADECE TÜRKÜM...

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2006 »
sıcağı sıcağına yazıyorum yeni geldim filmden. Düşüncelerim zerre kadar değişmedi. Harika bir film yapanların ellerine sağlık

Çevrimdışı atsizcerisi

• Türkçü-Turancı
HER ŞEY MEYDANDA
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2006 »
BEN FİLMİ BEYENMEDİM ASKERLERİMİZE ÇUVAL GEÇİRMELERİNE BİLE MAZERET BULMUŞLAR.
TÜRKLER GURURLUYMUŞ YÜZLERİ GÖRÜNMESİN NE SAÇMALIK ZATEN TÜRK ASKERLERİ SİVİL KİM TANIYABİLİR.
BU MAKSATLIDIR KAMUOYUNA AMERİKALILAR İYİ İNSANLARMIŞDA
ASKERLERİMZİN YÜZÜ GÖRÜNMESİN İYLİK YAPIP ÇUVAL GEÇİRMİŞLER DİYE YUTTURMAYA ÇALIŞIYORLAR.
BİR DE AMERKA DÜŞMANLIĞINI BİRAZ OLSUN AZLTMAKTA VAR.
BİZİM MİLLİ HİSLERİMİZİ UYANDIRIP SANKİDE AMERİKADAN İNTİKAM ALMIŞ GİBİ MUTLU OLMAMIZI YANİ AMERKAN DÜŞMANLIĞINI AZALTMAK.IRAKTA ÇUVAL OLAYINDA AMERİKA DEĞİLDE BİR GURUP ASKERİN BUNU YAPTIĞI VURGULANMAKTADIR
TAM ANLAMIYLA FİLME TARAFSIZ BAKIN.
HER ŞEY MEYDANDA  
ATSIZIN ÇERİSİ

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 04 Şubat 2006 »
filmi izlediğine eminmisin? atın biraz şu at gözlüklerini yaa....

Amerikayı yerden yere vuran bu filmin dünyada örneği yok.
Orda kinaye var adam onu derken.

Evet herşey meydanda TÜRKiye nin eni iyi filmi ve TÜRK insanına hizmet etmiş bir çalışma yapanların hepside helal süt emmiş insanlar kim ne derse desin helal olsun yapana!

Amerikalı oyuncular ülkerinde vatan hainliklriyle suçlanıyor, sence bunu yapıran adam bbide vatan hainliğiyle suçlanırmı.CNN de bile haber geçti Amerikalıları eleştiren yapım die . Artı olay hiç de bir grup askere maal edilmiyor. Bütün Amerikan propogandasına hitap ediyor ve onları eleştiriyor hemde hiç bir görsel yapımda olmadığı kadar.abu garip cezaevinde olanları organ mafyası gibi konuları görmedin heralde. İStersen """bi daha""" izle filmi

Türk lüğe hizmet komplo teorisi üretmekle olmaz. Yeni bişi üretene destek vermekle olur

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #6 : 04 Şubat 2006 »
irkdaslarim siz nediyorsunuz.kurtlar vadisi denen dizi sacmaliktan ibarettir Türkün beynini uyusturan bir safsata gercekle alakasi yoktur.böyle bir diziyle kendinizi avutmayin.sanki türkiyede türklük icin kelle koltukta savasnlar varmis gibi.irkdaslar madem böyleleri var kimi susturmuslar söyleyinde bilelim.türkcü hablemitoglu öldürüldü yada diyarbakir belediye baskaninin yaptiklari ortada hadi ozaman böyleleri varsa su kürtcü bölücüleri sustursalarya..gelelim su filme.bu filim amerikanin muhtemel iran saldirisindan önce Türk millitinde olusan amerikan karsitligini bir nebze olsun azaltmak icin cekilmis bir filimdir.gercek alakasi olmayan su filme bakip heyecanlaniyorsunuz.vay be polati görüyonmu amerikalilari nasil hallediyor.kendinizi kandirmayin olmamis bi olaya inaniyorsunuz.allah askina bu filmin konusu gercekmi.amerikalilar Türk askerinin kafasina cuval gecirdiler ve ne azikki Türk askeri kendinden bekleneni gösteremedi.zelil bir hale düstü yazik.korede kibrista doguda büyük basarilar gösteren ordu ne hallere düstü.bunu unutup su filimle heyecanlaniyorsunuz.yazik.

Çevrimdışı alperhan

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 04 Şubat 2006 »
inanamiyorum bu filim gercek degil.ama basina cuval gecirilen Türk askerleri gercek.filmi görenlerde bi sevinc vay be amerikadan nasi intikam aldik.iste amaclanan oldu.ulan ne degisti bu bir filim ama cuval olayi gercek biraz akilli olun.

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 05 Şubat 2006 »
Çok sığ düşünüyosunuz çok. Hangi aklı başında insan bunun intakımını alındık die düşünmeye başlar. Filmi izlemeden bi yorum yapmayın bilaski anti-amerikancılığı körükleyen bir film bu.Bu yüzdendirki dünya çağında konuşulmaya başlandı bile.

Sizle aramızdaki fark şu arkadaşlar ; siz polat die biri yok diorsunuz ben ise rambo da yok ama rambo gibi karakterler amerikalıların kendi politikların simgesi olabilir bizde sinemayı propogandanın en önemli aracını kullanabiliriz kullanan lara destek verebiliriz dioırum. kusura bakmasın kimse ama bu filme amerikalılar yok efendim irana saldırıdan önce Türk halkını kazanmak için yapmışlar falan diyen ahmaklıktan başka birşey yapmamış olur. Adamlar amerikayı tamamen vahşi caniler olarak gösteriyor. Bu amacı edinen insan böle yaparmı? Neyse dil dökmek boşa ben daha çok okuyan kültürlü insanlar oldunu sanıyordum burda.yanılmışım

Çevrimdışı Dengizik Borçu

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 05 Şubat 2006 »
filmde ümmetçilik had safhadadır... başka söze gerek var mı???
Büyük Hun Kağanı İdil'in (Attila) oğlu...