Gönderen Konu: Irkdaslarim onemli bir konu lutfen yardim edin.  (Okunma sayısı 4455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hulagu han

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
Irkdaslarim gecenlerde istemeyerek de olsa kurt arkadas edindim, fakat hatami anlayip hemen iliskimi kestim onunla. Sizce turklugume zeval gelmis midir? Yapmam gereken bir sey var midir, kimiz icmek gibi?

[turkce karakterler yok klavyemde, ondan dolayi ozur dilerim ayrica.]

Çevrimdışı Türkistan Ordusu

• Türkçü-Turancı
Ynt: Irkdaslarim onemli bir konu lutfen yardim edin.
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2012 »
Dalga filan mı geçiyorsun?
Sözlük denilen mecralarda genelde bu gibi provokasyonlar yapılıyor kendini Türkçü ilan eden sitelere karşı; sonra kuş beyinleri sıra dalga geçiyorlar.

Yönetici müdahalesi gerek.
İleri! İleri! Türkistan erleri!
Senin için ölürüz Türkistan illeri...

(Türkistan Lejyonu'nun anısına atfendir).

Çevrimdışı hulagu han

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2012 »
Yok gercekten ciddi bir sekilde sordum. Sozlukculer gibi kansiz, vatan haini, serefsizin tekiyim . Lutfen bir daha beni buralarda barindirmayin !

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2012 »
Irkdaslarim gecenlerde istemeyerek de olsa kurt arkadas edindim, fakat hatami anlayip hemen iliskimi kestim onunla. Sizce turklugume zeval gelmis midir? Yapmam gereken bir sey var midir, kimiz icmek gibi?

Defol git lan serseri.
Senin gibileri seçerek, parayla mı, gönderiyorlar?

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Yüzbaşı Sançar

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 13 Şubat 2012 »

Kaşıntısı tutan yolunu şaşırıp buraya geliyor.
Lan lavuk! Seni değil kımız içmek, kımız küfesine batırmak bile paklamaz.
Çünkü sen kanı bozuk piçin birisin!!!!!!
Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.
Yüzbaşı Sançar Uçmağa varalı on üç yüz yıldan çok oldu. Onun düştüğü meçhul yerde, ay ışıklı yaz gecelerinde hâlâ ıztıraplı kahkahalar ve şeref ilahileri işitilir. Bu ilahiler rüzgârın çıkardığı sestir. Onu herkes işitir. Fakat o ıztıraplı kahkahaları herkes duyamaz. Onun yankılarını uzak, yakın ellerden, ancak içinde Tanrı Dağı’nın odu yanan gönüller sezer. Bu ıztıraplı kahkahalar Yüzbaşı Sançar’ın soyu, onun düştüğü yerde zafer töreni yapıncaya kadar yıllarca, belki yüzyıllarca sürüp gidecek…