Gönderen Konu: FETHULLAH GÜLEN DGM DOSYASI FETÖ  (Okunma sayısı 165876 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
Ynt: FETTULLAH GÜLEN DGM DOSYASI
« Yanıtla #70 : 18 Ağustos 2007 »
Amerikan köpegi saidi it kürdinin nur tarikatinin temsilcisi büyük Türk düsmani bir alcagi yüceltici sözler yazanda en az onun kadar serefsizdir
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

yigitalperen24

• Ziyaretçi
« Yanıtla #71 : 27 Ağustos 2007 »
Tanrı Türkü herzaman korusun: sevgılı ulkudaslarım bu sıte daha yeni üye oldum gördümki gercekten çok güzel bi site yapandan yaptırandan allah razı olsun. su fetoscu olayın agözum ilistide bı ıkı satırda ben yazayım dedım. öcelıkle fetullah gülentamamen vatan hainidir ve abd usagıdır bunun aksını kımse ıdda etmesın.yalnız davadaslartım bu konuyla ılgılı yazı yazarken gördümki bazı arkadaslarımız ıslamada bıraz ters gelen seyler ytazmıslar sunu soylıyım sıze akıl vermek nıyetım degıl zaten bunda ıhtıyacınız yok ama bız turklugumuzu ve buyuk yuce basarımızı tamamen ıslama borcluyuz kurana borcluyuz unutmayalımkı hedef turan rehber kuran o yuzden ırkcılık namında kı konusmalrımızda bıraz daha sakın olsak derım her zaman Tanrı turku korusun

yigitalperen24

• Ziyaretçi
« Yanıtla #72 : 27 Ağustos 2007 »
sevgıli davadasım motun yabguya bısey dıycem davadasım saıdı kurdı demıssın ama suu ıyı bıl saıd nusı hz. tamamen turk mıllıyetcısıdır öle cerkez etem olayında kurtlerinyanında olmayarak tamamen turklerı savunmustur o sıkdı sag olsa fetullah gülen denen o.ç coktan defetmıstı onun hakkında konusmayalım derım cunkı o gercekten allah dostu ve son yuz yılın alımıdır kardesım amacım senı kotulemek ve yer degıl yanlış anlama benı tamam TTK

------------------------------------------------

said nursi hazreti ha!?
saidi kürdi denen döküntü, ne zaman hazret oldu ha ?
Ya arkadaşım sizde hiç mi göz, izan, akıl, fikir yok?
Senin yaptığına: "müslüman mahallesinde, salyangoz satmak" denilir.
İki tane, o da bir sürü imla ve yazım hatasıyla dolu, allı-pullu lafla bizi Türkçü olduğuna mı inandıracaksın?
Burası sana, dokunur.
Bak daha ilk baştan hazımsızlık yaptığı ve dokunduğu ortada.
Sana tavsiyem önce; neyin ne olduğunu ve Türkçe yazmayı iyice öğren ve ondan sonra konuş!
Burası, acemi eğitim okulu değildir.
Üyeliğin iptal edildi.

TTK.

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #73 : 27 Ağustos 2007 »
Sayın yönetici kendim adına teşekkür ediyorum. Yazılanlar bir yana hangi dilde yazdığını ve hangi alfabeyi kullandığını çözemiyordum neredeyse...

TTK.
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #74 : 21 Eylül 2007 »
Yigit alperen 24 isimli hiyar bana dava arkadasim diye hitap ederek en agir hakareti yapmis Üyeligi iptal edildikten sonra arkasindan yazmamin bir anlami yok Gösterdigi duyarliliktan ötürü Yüksek Türk irkcisi ücoklu börü agabeyime sonsuz saygi ve sevgilerimi iletmeyi görev bilirim Ulu gök Tanri Türk irkini sonsuza kadar var edecektir
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı KENAN KALAK

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #75 : 02 Ekim 2007 »
Şu Tarihi gerçeği herkezin bilmesi gerekir Türkler müslümanlık sayesinde değil,müslümanlık Türkler sayesinde yükselmiştir.Fettullah gülen bazı gruplarca övülüyor ben Türk'üm diyeceksin amerikanın maşasını öveceksin fettulla gülen yaptığı hizmetleri neden yapıyor kimin parası ile yapıyor bu milletin paras ıle yapıyor bu konu tartışımaya bile deymez amacın ne olduğunu gayet açık ortadadır o kadar samimi ise neden bir islam ülkesini seçmeyipde amerikada kalıyor ve kimler tarafından desteklendiği meydanda Esen Kalın   

Çevrimdışı MERAL

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #76 : 18 Ekim 2007 »
Tanrının lanetlediği  bu gülen denen adamın uyuşturucu kaçakçılığı yaptığını bilmeyen ahmaklar bu bariretsiz adamın din ve milliyetten söz etmesine inanırlar. NERDEN GELİYOR BU PARALAR GÜLENCİ APTALLAR. BİRAZ KÜÇÜK BEYNİNİZİ  ÇALIŞTIRSANIZA.(KENDİNİ DİNLEYEN AHMAK CEMAATÇILARI  GÖRDÜKÇE SEVİNÇİNDEN NASIL GÖZYAŞI DÖKEREK KONUŞUYOR ADAM:)

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #77 : 18 Ekim 2007 »
Sayın Meral andamız Hoş geldiniz otağımıza,

Esenlikler dilerim.

T.T.K.

Çevrimdışı DEDEM KORKUT_ASYA

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #78 : 18 Ekim 2007 »
Üniversitede öğrenci olduğum dönemlerde yeri gelir sigara almaya para bulamazdık. Bu feticiler dana jambonlarla beslenirdi. Varın siz değirmenin suyunun bolluğunu hesaplayın.

Çevrimdışı Başkan Denktaş

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Bir Aşktır TÜRKÇÜLÜK.
« Yanıtla #79 : 18 Ekim 2007 »
Üniversitede öğrenci olduğum dönemlerde yeri gelir sigara almaya para bulamazdık. Bu feticiler dana jambonlarla beslenirdi. Varın siz değirmenin suyunun bolluğunu hesaplayın.

Kandaşım bu ümmetçi çapulcular kendilerini halk adamı gösterirler bazen gavur mallarına kızarlar sonra gider kendileri en lüks gavur olurlar bunların yaşam felsefeleri böyle.
KIBRIS TÜRKÜNDÜR

TENYASIZ BİR TÜRKİYE.