GENEL KONULAR OTAĞI > SORU-CEVAP

SOYAĞACIMIZ - Soyumu nasıl öğrenebilirim ?

<< < (57/61) > >>

turania_25:
Detaylı cevap ve isim-yazarlar için teşekkür ederim ağabey.

Ağabey mümkünse, soy ağacı konusunda; baba tarafı Erzurum-Aşkale / Küçük Geçit Köyü (eski ismi Küçük Çağdarıç), anne tarafı Erzurum-Yakutiye / Köse Mehmet Köyü (Mahallesi) olarak kayıtlı. Bilgilendirme yapabilirseniz memnun kalırım. Esenlikler ağabey...

Üçoklu Börü Kam:

--- Alıntı yapılan: turania_25 - 27 Ekim 2020 ---Detaylı cevap ve isim-yazarlar için teşekkür ederim ağabey.

Ağabey mümkünse, soy ağacı konusunda; baba tarafı Erzurum-Aşkale / Küçük Geçit Köyü (eski ismi Küçük Çağdarıç), anne tarafı Erzurum-Yakutiye / Köse Mehmet Köyü (Mahallesi) olarak kayıtlı. Bilgilendirme yapabilirseniz memnun kalırım. Esenlikler ağabey...

--- Alıntı sonu ---

Tamam, kardeşim.
Bu aralar biraz İș yoğunluğu var.
Uygun olduğumda, gerekli araştırmaları yapıp, sorunuzun yanıtını vereceğim.

Sağlık ve esenlik dileklerimle.
TTK.

Utku Han:
Selamın Aleyküm kardeşlerim. Ben Utku. Bir seneye yakındır soyu,boyu mu araştırıyorum. Lakin malesef elde kesin net bir bilgi yok. Araştırmalarıma göre Beğdili Boyundan olma ihtimalimiz var ama bence alaksı yok. Soyadımız Pektaş Kocaeli İzmitliyim. Türkmenlerin Manavlarındanız. Köyümüzün adı Şahinler. Hangi soya,boya mensup olduğumu çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Üçoklu Börü Kam:

--- Alıntı yapılan: Utku Han - 29 Aralık 2020 ---Selamın Aleyküm kardeşlerim. Ben Utku. Bir seneye yakındır soyu,boyu mu araştırıyorum. Lakin malesef elde kesin net bir bilgi yok. Araştırmalarıma göre Beğdili Boyundan olma ihtimalimiz var ama bence alaksı yok. Soyadımız Pektaş Kocaeli İzmitliyim. Türkmenlerin Manavlarındanız. Köyümüzün adı Şahinler. Hangi soya,boya mensup olduğumu çok merak ediyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

--- Alıntı sonu ---
Esenlikler Utku Han Kardeşim!
En yakın zamanda size yanıt verilecektir.
Turania_25 kardeşimin sorusunu da unutmuş değiliz.
Şimdilik iyi geceler diliyorum.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.

turania_25:

--- Alıntı yapılan: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020 ---
Turania_25 kardeşimin sorusunu da unutmuş değiliz.
Şimdilik iyi geceler diliyorum.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.

--- Alıntı sonu ---

Eyvallah ağabey çok teşekkür ederim sağ ol, selamette kal...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git