Gönderen Konu: araplar eskiden türklere ihanet eti ve simdi de kürtler  (Okunma sayısı 5124 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hercey_vatanicin

• Ziyaretçi
osmalinin sayiflama zamanin da ingiliz gizli acan lar araplari kiskirti ve cahil arap serefzisleri bizm askerlerin tirenlerini patlati sok sehit verdik kundüz, mekke tüm arap yarim adasin halbiki yilarca hiristiyanlardan koruduk onlari diynini o kutsal tobraklar hirstiyan lar kaptirmamak icin cok sehit verdik. Mültefikler canakkaleye saldirnci bizim askerler gersek anavatanimiza canakkaleye akin etti gitti destan yasmaya, ve arap yarim adayi araplara biraktik (nehaliniz varsa görün ben dogdum topraklari korumaya gidiyorum) ve noldu hemen sonra ingiltere arap lari isgal etti, araplar gördü gününü mekke ilkez hiriztiyan lara düstü peygabermizin kutsal topraklarini hirztiyan lar isgal etti Ihanetin bedli iste buydu
ve bügün de amerikalilar oralari kontrol ediyor.
bügünde kürt serefzisleri bize ihanet ediyor.  
ben Türküm kimselere vatanimi birak mamsize
isgal altinda yasamak benim isin namuzsusluk dir ölene kadar direnirim ben

Çevrimdışı varnalihan

• Yeni Üye
  • *
Alıntı

arkadasım bunların hepsi aynı batı daki kurtlerle konusursan anlarsın sanki turkiyeyi seviyomus gibiyaparlarlar ama aslında hepsi aynıdır onun için o hayvanlardan herşey beklerir ilk fırsatta bize saldıracaklardır ama cesaret edemiyolar bize karşı sanslarının olmadını biliyolar onları bocek gibi ezecegimizin farkındalar ama biz onlara acımayıp bir an once yok edip ortadan kaldırmalıyız

Çevrimdışı ALP-ER-TUNGA

• Türkçü-Turancı
  • BU YOL KUTLUDUR;GİDER TANRIDAĞ'INA!
SEVGİLİ SOYDAŞ HERŞEYVATANİÇİN SEN HABİRE ÜLKÜCÜLÜK PROPAGANDASI YAPIP TÜRKÇENİDE DÜZELTMEYİP DAHA ÖNCE BU SİTEDEN ÜYELİĞİN İPTALİ YOLUYLA ATILMIŞTIN.
HADİ YİNE GİRMİŞSİN.AMA BU SİTEYİ HALA ANLAYAMIŞSIN.BAŞINA GELENLERDEN DERS ALMAMIŞSIN.HALA AYNI TÜRKÇE,HALA AYNI ÜLKÜCÜLÜK PROPAGANDASI.
SEN TURANA KARŞIYDIN.HALADA ÖYLESİN.
ÜYELİĞİN GENE İPTAL OLMUŞ GÖZÜN AYDIN.
ANLA ARTIK;BURASI TÜRKÇÜ BİR SİTE!
GENE GİRMEYE ÇALIŞIRSAN AKLINDA BULUNSUN.
TTK

ÜZE TENGRİ BASMASAR,ASRA YİR TELİNMESER,TÜRK BUDUN,İLİGİN,TÜRÜGÜN KEM ARTADI...

yozgatli

• Ziyaretçi
KANDASLARIM SIMDI BEN ANLAMADIM, BU ARKADAS KOVULDU VE YINE MI ÜYE OLDU?

yozgatli

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: yozgatli
KANDASLARIM SIMDI BEN ANLAMADIM, BU ARKADAS KOVULDU VE YINE MI ÜYE OLDU?

KÖPEK BIR KÜRTMÜ YOKSA BU?

HERCEY VATAN ICIN ÖYLE YASILMAZ
BÖYLE YASILIR HERSEY VATAN ICIN

TÜRKCESI KÖTÜ