Gönderen Konu: Kobani bahane, provokasyon şahane!  (Okunma sayısı 14129 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Түрк Итикaм Комaндосу, Бозкурт Бирлиги
Soydaşlar! Yine ortalık karışık memlekette.
Kobani işgalini fırsat bilen hainler yine ortalığı birbirine kattı. Sosyal paylaşım sitelerinden, elime geçen resimlere göre MHP binasına saldıracak kadar göz dönmüş şerefsizlerin.
HDP zehir zemberek bir açıklamayla Türkiye'yi inceden inceye tehdit etti. Neymiş efendim? Koridor istiyorlarmış. Yoksa çözüm süreci olmazmış. Lan, şerefsiz it! Sen kimi tehdit ediyorsun? Hırsımdan ağlayacak dereceye geldim, adama bak ya. Tabii sıkıştınız ya, yusuf yusuf attı.
Soydaşlar, siz ne dersiniz bu işe?
Çarpışalım, en doğru söz süngülerindir!

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Kobani bahane, provokasyon şahane!
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2014 »
Aslinda bunlar sevindirici ve güzel olaylar bu tür hareketler Türk milletinin canını yakacagindan bir bilinçlenmeye de vesile olacaktır görsünler vatana bağlı kürt kardeşlerimizi görsünler çözüm sürecini bir bdp li yazmiş kobani düşerse Ankara da düşer diyeri bagriyor Kobane düşerse çözüm süreci sona erersanki Kobane ye Türk ordusu girdi bağimsiz kürdistan kurup arapları conilerle becerirken Türkiye ye mi güvendin7z sonucta bir kaç yer alev alir ama kürdün de kardeşlik maskesi bu olaylar la düşer.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2014 »
Erzurum Yakutiye de bile olaylar çıkmış Yakutiye de kürt nüfusu azdir burda bile olay çıkaracak
Kadar efelendiklerine göre gozleri iyice kararmış.

Çevrimdışı Türkeli_Bozkurt

• Türkçü Turancı
  • Türkçü-Turancı
  • **
  • Kürşad ve kırk çerisi
    • http://hunturk.net
ayn el arap bahane, provokasyon şahane!
« Yanıtla #3 : 07 Ekim 2014 »
 Esenlikler

İki üç densizin ve itin lafını ciddiye alacak değiliz.Ve hükümet yetkileri gerekli açıklamalarda bulunmuş çıkan sokak olayları hakkında.
 Mhp, binasına saldırırlarsa Mhp tepkisiz kalmaz gerekli cevapı ya orada ya da başka yerde verir.
Yaşanan olaylara ve sosyal ağlardaki paylaşımlara fazla kafa yormamak gerekiyor çünkü ülkenin bu duruma düşmesinde şuan ki devlet sorumlu.
 Biz, Türkçüler olarak şuan sadece bireysel olarak silahlanmalıyız başka herhangi bir şey yapmamıza gerek yok iç savaş çıkana kadar. :asker:

Esen kal.
Bana göre Ticanilik, Nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi
hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.

Hüseyin Nihal Atsız

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=I-qLhJyCxBQ</a>

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 07 Ekim 2014 »
Mhp nerde ne zaman cevap verebildiki gereken cevabi verecek bin yıllık kardeşlikten bahsederler yine bdp de kürtluk adına olan bilincin üçte biri Mhp de Türklük adına olsaydi bunlar zaten böyle azamazlardı.

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2014 »
Mhp nerde ne zaman cevap verebildiki gereken cevabi verecek bin yıllık kardeşlikten bahsederler yine bdp de kürtluk adına olan bilincin üçte biri Mhp de Türklük adına olsaydi bunlar zaten böyle azamazlardı.

Gönülden alkışlıyorum sizi.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2014 »
Mhp yi 12 eylül öncesi mücadeleci ruhu ile  anan hala öyle gorenler şunu da görmeliler ki bugünun Mhp si ile o Mhp arasindaki sadece isim benzerliği vardir başka bir şey yoktur . 12 eylül oncesi komunizm le sentezcilik adiyla mücadele eden Mhp nin icinde  Türkcü unsurlar oldugu gibi  Mhp düşmanlari nin safinda da Türklük düsmanlari bulunuyordu her ne kadar senzezcilik adiyla mücadele etselerde Türklük düşmanlari da bu mücadelede payına düşenleri aliyordu. Bügün ise o sentezcilik fikirlerinden bile çark etmişler Türkçülüğe yönelmektense 12 eylül öncesi mücadele ettikleri liberal kapitalist sistemin bir parçası olmuşlardir bugün liberal kapitalist sistemin uşağı olan Mhp sistemin meydana sürdüğü kürtçü hateket le mücadele edip hizmet ettikleri ne ters düşebilirler mi asla Mhp den böyle bir hareket beklemek gökteki yıldızları ellemek gibi beyhudedir.

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #7 : 07 Ekim 2014 »
Maalesef ki anlattıklarınız doğru... Yanlış olmasın, hiçbir zaman MHP'li olmadım, olamadım. Nedeni; gram Türkçülükle bağdaşmadıkları için. Türk Töresinde olan her şeyi reddettikleri gibi Arap Osmanlı zihniyetinde oldukları için. Zaten okuduğum kadarıyla '9 Işık Doktrini' gerçekten Atatürkçü düşünce sisteminin gölgesinde kalmış ve bayağı milliyetçilik unsurlarıyla boyanmış. Ülkücü kesime gelince durum hepinizin takdiri gibi içler acısı. Günümüzde Ülkücülük: Ocağa gideyim, çevrem olsun, yerel seçimlerde başa gelsin bana iş verir, adam toplamak vesaire...
Devletin bekası, milli şuur, Türkçülük, töre... Bunu neresinde?
Üniversitedeyken çok Ülkücü arkadaşla birebir tartışma fırsatım oldu. Beni; dinsizlik, batıcı gibi yaftalarla eleştirdiler.
Neden? Küpe takıyorum, atalarımız gibi sakal bırakıyorum, günümüz şartlarına uymak adına Çağdaş Türk Müziği dinliyorum.
Oysa; küpe takmasam, Arap sakalı bıraksam, bir de bol bağlamalı Türküler dinlesem benden alası yok.

Bu mudur? Kardeşim! Küpe de, dövmede, saç da, sakalda benim atalarımdan gelir! Git araştır; Pazırık Kurganı, oradaki mumyalardaki dövmeleri göreceksiniz. Al oku Murad Adji, Türklerin ve Bozkırın Eski Tarihi, küpeleri göreceksiniz. Şimdi, onların deyimiyle ben miyim soytarı, yoksa onlar mı?
Köhne Osmanlının kanınla beslenirler ama kendi atalarının geleneklerini reddederler. Bu nedir ya? Zaten Müslümanlık, Milliyetçilik ögesiyle bağdaşmaz, bağdaşamaz. Haksız mıyım?

Diyeceğim şu; MHP bugün Türk Milliyetçiliğinin kanayan yarasıdır. Bugün yukarıda anlattığım ögeleri barındıran Ülkücüler yüzünden biz Türkçüler her zaman geri kaldık. Bizi onlarla karıştırdılar. Adamlar; bozkurtu o kadar benimsemişler ki ben bugün duvarıma bozkurt posteri olsam adım; Reise çıkar. Yazık...

Zira! En önemli husus unutulmamalıdır ki dünün MHP'si Abdullah Çatlı gibi çok hamiyetli insanlarda çıkarmıştır, benim böyle insanlara lafım yok.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 07 Ekim 2014 »
MHP İstanbul İl Başkanı M. Bülent Karataş, partililerine sağduyu çağrısı yaptı. Twitterhesabından yaptığı açıklamada, İstanbul'da MHP ilçe binalarına saldırıldığı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirten Karataş, "Provoke haberlere itibar etmeyin" dedi.Kobani'deki IŞİD saldırılarını bahane ederek ortalığı yakıp yıkan provokatörlere rağmen yapılan sağduyulu çağrı, sosyal medyada olumlu mesajlarla karşılık buldu.
Kaynak: www.milliyet.com.tr

Bundan başka bir çagrı yapılsaydi şaşardım zaten yukarda yazdıklarım bizzat Mhp tarafindan resmen tescitlendi.

Çevrimdışı BalamirHan

• Tengri Biz Menen
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 07 Ekim 2014 »
Ne kadar doğru bilmiyorum bir Ülkücü arkadaş bugün çektiğini iddia ediyor. Bağcılar İlçe Binası.