Gönderen Konu: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma  (Okunma sayısı 40551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
Ynt: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma
« Yanıtla #10 : 10 Haziran 2006 »
1810 AVRUPANIN BALE KENTİNDE İLK YAHUDİ BÜYÜK KONGRESİ TOPLANDI!!!
        Alınan kararları ve bu toplantı sonrası ve öncesindeki olayları bilen arkadaşlarımız,bu yahudileri kimlerin finanse ettiğini,hırıstiyanlarla yahudiler arasındaki ortak mütakereyi lütfen bir GANDAŞIM YAZSIN...,
        KUSURA BAKMAYINIZ LÜTFEN ÇALIŞIYOR OLDUĞUM İÇİN FAZLA DETAYA GİREMİYORUM İLGİNENEN GANDAŞIM OLUR İSE SEVİNİRİM...

SAYGI VE SEVGİLER....
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı TİMURGÜRKAN

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 10 Haziran 2006 »
SAYIN IRKDASLARIM,

SIZ HITLERIN BIR ATATÜRK HAYRANI OLDUGUNU BILIYORMUYDUNUZ?

YANI ANLAYIN ARTIK BIR ALMAN TÜRKE HAYRAN KALIRSA,BASKA BIRSEYDE DIYECEGIM YOK.
ZATEN BU YÜZDEN TÜM DÜNYA BIZI KISKANIYOR.CÜNKÜ BIZDE KAHRAMAN COK.

ESENLIKER DILERIM HEPINIZE

Sayın kandaşım siz Çanakkale 18 MART ÜNİV. okudunuz mu?(Sanat Tarihi bölümü)

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 10 Haziran 2006 »
SAYIN IRKDASIM TIMURGURKAN,

HAYIR OKUMADIM BEN ALMANYADA YASIYORUM.
HITLERIN ATATÜRKE HAYRANLIGIN NEDENI ATATÜRKÜN BÜYÜK BIR STRAJESIST VE ILERI GÖRÜSLÜ OLMASI:
YANLIS ANLAMAYIN BEN HITLERIN NE HAYRANIGIM NEDE DESTEKCISI.
BEN SADECE BI HATIRLATMA YAPTIM,BU SÖZLERI HITLERIN TA KENDISI SÖYLÜYOR ONUN YALANCISIYIM.
BENIM ELIN GAVURUNLA NE ISIM OLUR.ONUNLA VE BIZ TÜRKCÜLERIN TEK BIR KONUDA ANLASIYORUZ, O DA YAHUDI SORUNU.YOKSA ONLARALA VE BIZIM DÜNYA BAKISIMIZ COK FARKLI.

TEKRAR SÖYLEYEYIM BEN HITLER HAYRANI DEGILIM HICBIR ZAMANDA SEMPATI DUYMAMISIMDIR.

BEN TÜRK OGLU TÜRKÜM VE TANRI NASIP EDERSE TÜRK ÖLECEYIM.

BELKI YANLIS BILGIM OLABILIR AMA BU ALINTILAR HITLERIN YASAM HIKAYESINDEN.
EGER BI YANLISIM VARSA DÜZELTEBILIRSINIZ BENIM BILDIKLERIMI.
MALUM ALMANYADA YETISDIGIM ICIN BENIM BILGIM SIZINKERLE AYNI SEVIYEDE OLMAYA BILIR.
BEN KENDI CAPIMDA ARASTIRMA YAPTIM.

LÜTFEN IMLA HATALIRIMI AF EDIN KLAVYE STANDART WINDOWS DA ÖYLE,O YÜZDEN HATAM OLABILIR AFFINIZA SIGINIYORUM,

SAYGILARIMLA METIN UZUN,

TTK
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Turansoylu

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 11 Haziran 2006 »
eee metin uzun sen hitler hakkında ne anlatmış oldun.hiç bir şey.

yahudiler seçim zamanı hitlere mali yardımda bulunmuşlardır.fakat seçimden sonra yardımda dahi bulunanlar imha edilme yoluna gitmiştir.şimdi bana şu kurtuldu bu kurtuldu demeyin.generallere sınır memurlarına falan para yedirerek kaçan yahudiler olmuştur.ama bunların sayısı 3-5 bini geçmez.
        diyebilirsinizki hitler kavgamı başa geçmeden önce yazdı yahudiler niye destek oldu.yerinde ve güzel bi soru olur.şöyle açıklıyım kavgam genelde almanların elinde olan bir kitaptır ve ilerleyen yıllarda alman aileler evinde bir adet kavgam bulundurmayı hayat güvencesi olarak görmüşlerdir.yahudiler bu kitaba pek  rağbet etmediler.
        sakın şöyle düşünmeyin hitlere finansman desteği sadece yahudiler vermiş değil.zaten pek çok yahudi iş adamı bazen hitlere destek vermek zorunda kalmış.kralcılarla hitlerin seçim dönemi çekişmelerini incelemekte lazım.iş sermayesi dönemin ekonomik şartlarının bir dayatması olarak seçimlerde hitleri desteklemiştir.

Çevrimdışı metinuzun

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2006 »
SAYIN KANDASIM ANLATMAK ISTEDIYIM SUDUR:

BIR YABANCININ ATATÜRKE HAYRANLIGI NEYI GÖSTERIR? SUNU GÖSTERIR:
TÜRKLÜGÜN BÜYÜKLÜGÜNÜ GÖSTERIR.ATATÜRK HERKESE BIR ÖRNEK OLMUSUTUR SADECE BIZ TÜRKLERDE DEGIL TÜM DÜNYAYA,VE HALADA ÖRNEK OLUYOR.

BENIM SÖZÜM HITLERE SEMPATI DUYANLAR ICIN.ONLAR BASKALRINI ÖRNEK ALACAKLARINA ATATÜRKÜ ALSINLAR ÖRNEK OLARAK.BIZIM TARIHIMIZDE ONCA ÖNDERLERIMIZ OLMUSTUR. DEMEK ISTEDIGIMDE BU.

HITLERINDE ATATÜRKE HAYRANLIGIDA "KAVGAM" KITABINDAN DEGIL, ÜNLÜ MEYHANE KONUSMALARINDAN BIR ALINTIDIR. YANILMIYORSAM SENE 41 VE 44 ARASI OLACAKTI TAM BILMIYORUM AMA ARASTIRACAGIM.

SAYGILARIMLA METIN UZUN
BOZKURT BOYUN EGMEZ, TÜRK ASLA EGMEZ

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #15 : 12 Haziran 2006 »
HER TÜRK EVLADI BİR DEFA OLSUN (((((NUTUK))))U OKUSUN,,,EGENİN KURTULUŞ DESTANI YÖRÜK ALİ EFEYİ OKUSUN,,,OKUYUN KARDEŞLERİM OKUYANLAR BU VATANI KURTARMAK İÇİN BİRLEŞTİĞİ GÜN TURAN KURULACAKTIR......OTAĞ YERİ DÜNYADIR,,,DÜNYA İSE TURAN YERİDİR...BİZLER TÜRK YARATILDIK TÜRK GİBİ YAŞAMADIKÇA TÜRKLÜK TARİH SAYFALARINDA KALMAYA MAHKUMDUR....
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #16 : 16 Haziran 2006 »
SAYIN IRKDASLARIM,

SIZ HITLERIN BIR ATATÜRK HAYRANI OLDUGUNU BILIYORMUYDUNUZ?

YANI ANLAYIN ARTIK BIR ALMAN TÜRKE HAYRAN KALIRSA,BASKA BIRSEYDE DIYECEGIM YOK.
ZATEN BU YÜZDEN TÜM DÜNYA BIZI KISKANIYOR.CÜNKÜ BIZDE KAHRAMAN COK.

ESENLIKER DILERIM HEPINIZE

doğrudur, en azından hitler'in kavgam kitabını okuduğunuzda son başbuğ ATATÜRK'ün yıllar önce uyguladığı doktrinleri görürsünüz. nitekim ırkçılık avrupada henüz yeni yeni yeşerirken Türkiye'de Türk Irkcılığı'nın meyveleri toplanmış , Türk kimliği ön planda tutulan bir cumhuriyet kurulmuştu bile.
bu bakımdan yalnızca hitler'in değil 1930 sonrası var olan tüm ırkcı düşünce sisteminin Türk Devrimi'nden esinlendiği apaçık ortadadır.

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #17 : 17 Haziran 2006 »
Hitler konusunda şunu söyleyeyim...bildiğiniz gibi Hitler ordusunda Türklerden kurulu lejyonlar ruslara karşı savaşmıştır.Hitler bizzat emrederek en ufak itaatsizlik veya hata yapan Türk lejyonerlerin anında kurşuna dizilmesini emretmiştir.

Ayrıca savaş bittiğinde Hitler onlar nasıl olsa Türk diyerek bütün lejyonları ruslar ve ingilizler arasında afedersiniz ama p.ç gibi ortada bırakmıştır.neticede ingilizler bütün Türkleri ruslara teslim etmiştir.Ruslar da tek tek herkesin kafasına sıkmıştır.

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
« Yanıtla #18 : 17 Haziran 2006 »
Hitler konusunda şunu söyleyeyim...bildiğiniz gibi Hitler ordusunda Türklerden kurulu lejyonlar ruslara karşı savaşmıştır.Hitler bizzat emrederek en ufak itaatsizlik veya hata yapan Türk lejyonerlerin anında kurşuna dizilmesini emretmiştir.

Ayrıca savaş bittiğinde Hitler onlar nasıl olsa Türk diyerek bütün lejyonları ruslar ve ingilizler arasında afedersiniz ama p.ç gibi ortada bırakmıştır.neticede ingilizler bütün Türkleri ruslara teslim etmiştir.Ruslar da tek tek herkesin kafasına sıkmıştır.

aman kardeşim yapmayınız. eğer söz konusu Türkistan Lejyonu ise bu konuda ne rusya ne almanya ne de başkasına suç yüklüyebiliriz.çünkü alman cephesinde savaşan Türkler kızıl şeytana karşı bir başka şeytana sığındıklarını biliyordu.eğer bu konuyu açtıysan ben de derim ki 2. dünya savaşında savaşan Türkleri yüz üstü bırakan en büyük suçlu Türkiye'dir. Efendim savaş sonunda rusya'ya idam edilmek üzere götürülen Türkistanlı kahramanlar ordusu nereden geçtiler ? Türkiye topraklarından...biz ne yaptık gözümüzü kapattık, topraklarımızı açtık, onları ölüme götüren yolda yalnız bıraktık.onlar kurtulmak, Türk vatanına sığınmak istedilerse de hiç biri kurtulamadı gerçekten insanı kahreden görüntüler oldu anılar yaşandı lakin sonuç değişmedi:katliam.biz oturduk izledik, eğer ortada dediğin gibi p... gibi bırakılma durumu varsa bunu malesef ne yazık ki Türkiye yaptı.
demek istediğim şu;
şimdi Türk'e Türk sahip çıkmamışsa başka bir devletin hele hele almanya'nın onun bunun sahip çıkmasını zaten bekleyemeyiz, böyle bir hakkımız yok.

son olarak şunu ekliyim Türkistan Lejyonu ibret alınacak, sonu hazin bir efsanedir.azerbaycanlı ırkdaşım bu konuyu çok iyi bilir, eminim ki lejyona katılmış yakınları dahi vardır lakin biz Türkiye Türkleri bu konuda çok cahiliz, herkes bilgi sahibi olsun isterim şahsen.

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #19 : 17 Haziran 2006 »
Kırım Tatar nüfusundan olan esirler Edirneden giriş yaptı ve İsmet İnönü'nün onayı ile trenlere doldurularak Batum'da ruslara teslim edildi. ruslar da Batum'da Türk heyetinin gözü önünde tek tek bu esirlerin kafasına sıktı.

bunu tarihi bilgi olarak biliyorum ama işin diğer tarafı var.

aldıkları görevi başarıyla icra etmelerine ve ruslara ağır kayıplar verdirmelerine rağmen keyfi olarak alman subayları tarafından kafalarına sıkılarak öldürülen Türk ırkından insanlar var.

ruslar savaş zamanında benim akrabalarımı da zorla askere aldılar ve benim akrabalarımdan da fırsat bulup alman tarafına geçenler oldu.yıllar sonra aynı adamlar almanların Türk ırkından olanlara köpek muamelesi yaptığını lejyondakilerin ailelerinin,çocuklarının almanyada çiftliklerde hizmetçi olarak çalıştırıldığını anlatıyordu.