Gönderen Konu: Ankara Hocalı Mitingi Görüntüleri  (Okunma sayısı 14473 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail İpek

• Türkçü-Turancı
Ankara Hocalı Mitingi Görüntüleri
« : 26 Şubat 2012 »
26 Şubat günü Hocalı Soykırımı için Yapılan Yürüyüşten Görüntüler

Kim yaptı derseler "Gökbörüler" yaptı dersiniz.

Gökbörü Türkçüler Derneği

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vMx5PCUKgVc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vMx5PCUKgVc</a>

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Ankara Hocalı Mitingi Görüntüleri
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2012 »
Teşkilatımız adına bu etkinliğe katılan Teşkilat yöneticilerini ve genç Gökbörüleri ayrı ayrı kutlarım.
Sağlık sorunlarım nedeniye katılamadığım bu etkinlik dilerim Türklüğün davasını ulaşması gereken yerlere ulaştırma uğrunda önemli katkılar yapacaktır.
Alıntı

Gökbörü Türkçüler Teşkilatının varlık nedeni;
Türklüğe ait her davanın davacısı olmak içindir.

Nerede bir Kürşad isyanı, nerede bir Bozkurt görürseniz,
bilin ki oradayız!

Türklük için yaşamayı en kutlu gaye bileceğiz!

HOCALIDA KIYILAN TÜRK CANLARIN ÖCÜNÜ ALMADAN ÖLMEYECEĞİZ!!!

TTK.

Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2012 »
 Başkent'te Azerbaycanlı soydaşlarımızı yalnız bırakmayan Gökbörü Derneği yönetimi ve mensuplarını saygıyla selamlarım. Sağolun ! Varolun ! İyi ki varsınız.

Hocalı'da ermeni çakalları tarafından şehit edilen Aziz Soydaşlarımızı da rahmetle anıyorum. Ermenistan adlı iğrenç ülke; yeryüzünden silinip Azerbaycanlı kandaşlarımızın intikamları alınmadıkça onların ruhları huzura kavuşmayacaktır.

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2012 »
 Derneğimiz kurulduğundan beri her zaman Dünya Türklüğü'nün yanında olmayı, kendine ibadet edinmiştir. Zaten taparcasına bağlı olduğumuz Kutlu Davamız Türkçülük; Kanımız, Canımız ve Ruhumuzla bağlı bulunduğumuz Türklük; bizim bunu yapmamızı zorunlu kılıyor. Kıyamette kopsa bunun aksi düşünülemez !

Miting sonrası Karabağ Göçmeni bir soydaşımızın yanımıza gelerek bize teşekkür etmesi, iyi ki varsınız demesi; bizler için dünyanın tüm nimetlerine bedeldi.

Yakın bir gelecekte Karabağ Azerbaycanımızın olacak ve 20 yıl önce ermeni kahpeliğinin sayısız eserlerinden sadece birisi olan Hocalı Soykırımı'nda can veren sevgili soydaşlarımızın intikamları alınmalıdır, alınacaktır da ! Neye mal olursa olsun ! Bu süreçte ermeni itleriyle en ufak işbirliği girişimlerinde bulunanlarda; TÜRK IRKI'nın kinini ve gazabını tadacaklardır.

Ya Karabağ! Ya Ölüm!

BİR BEDENDE İKİ CAN ! TÜRKİYE & AZERBAYCAN ! YAŞASIN BÜYÜK TURAN !

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı motun yabgu

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2012 »
GökBörü Türkcü hareket mensubu degerli yönetici ve üye irktaslarimi saygi sevgi minnet  ve Bozkurt selamlarimla selamlar ,gelecekteki yürüyüslerimizin on binler yüz binler olmasini ulu  Tanridan dilerim.

Tanri Türk´ü Korusun . Türk Irki Sagolsun .
ÜZE TENGRI TEMÜR CIDA OKLAR BIRLE BIR BULUT

BASBUGUMUZ TANRIKUTTUR TANRIKUTTUR

TANRIKUT.

Çevrimdışı Fatih

• Türkçü-Turancı
  • Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2012 »
Başta yakınen tanıdığımız ve faaliyetlerini takdirle izlediğimiz Gökbörü Türkçüler Teşkilatı olmak üzere, bu anlamlı etkinliğe katkı yapan bütün soydaşlarımı kutlarım.

Bende son söz olarak ulu Türkçü TÜRK-KAN'ın sözlerini tekrarlıyorum.

Ya Karabağ! Ya Ölüm!

BİR BEDENDE İKİ CAN ! TÜRKİYE & AZERBAYCAN ! YAŞASIN BÜYÜK TURAN!

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2012 »
 Ermenilere ve yardakçılarına karşı cesaretle yürüyerek Başkent'te dosta düşmana Türkçülerin varolduğunu gösteren Gökbörü Teşkilatı'nı  kutluyorum.
 Hocalı'nın intikamı misliyle alınarak alçakça cinayetleri işleyen ermeni itleri ve onların şakşakçılığını, çanak yalayıcılığını yapanların hepsi cezalarını çekeceklerdir.
 TÜRKİYE ! AZERBAYCAN ! BİR MİLLET, İKİ DEVLET !
 TTK

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2012 »
Bugünkü etkinlikle hem tüm dünyaya Karabağ'ı bırakmayacağımızı hemde içimizdeki ermenilere yataklarında rahat uyumamaları gerektiğini bir kez daha hatırlattık.Tüm emeği geçen değerli ağabeylerimizin ve kardeşlerimiz sağolsun.Tanrı Türk'ü korusun.
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı Almıla

• Türkçü-Turancı
  • Gökbörü Asena Gençlik
« Yanıtla #8 : 27 Şubat 2012 »
Alıntı

Gökbörü Türkçüler Teşkilatı Türklüğün her derdini kendisine dert edinip kuruluş amacı doğrultusunda milim sapmadan üzerine düşen her görevi hakkıyla yerine getirmek suretiyle göğsümüzü kabartmaktadır.
Gökbörü Türkçüler Teşkilatının bir çerisi, asenası, olmak benim için en büyük onurlardan birisidir. TTKvY.
YÜZDE YÜZ TÜRK OLDUĞUN GÜN, CİHAN SENİNDİR!

Çevrimdışı AĞASAR

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2012 »
Türkçülük er meydanında ercesine savaşmak, layık olan herkese layık olduğu şekilde cesurca kükremektir...

Bozkurtça haykıran İsmail Beyi ve etkinliğe katılan bütün arkadaşlarımı kutluyor, selamlıyorum...

Tanrı'm yokluğunuzu göstermesin...
Dolunay buğusunda zifiri göklere yazılmış Ad'ın...
İnkâra düşen geceler gibi yok saysın varlığını bütün kâinat
Varsın mavi gün her doğanda silinsin ne çıkar ?
Ay dolanır , yüz bulanır, vakit döner, tılsımlı bir âyinde söylenir Ad'ın ;

Senin Ad'ın TÜRK !...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!