Gönderen Konu: Otağ Neden Bu Kadar Sessiz?  (Okunma sayısı 3372 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TengriKutAlp

• Yeni Üye
  • *
  • TÜRKçü
    • Haber Turan
Otağ Neden Bu Kadar Sessiz?
« : 10 Nisan 2016 »
Esenlikler dilerim,

Yeni üye olmuş gözüksem de eski üyeliğimi bulamadığımdan böyle. Çok yazmayıp genelde okuyan bir üyeydim. Ancak 1-2 yıldır genel anlamda internet vb ile pek ilgilenemiyordum. Geri döndüm ancak otağ çok sessiz gibime geldi. Sizce de öyle mi? Öyleyse neden? Bu durumu aşmak için ne yapılabilir?

Saygılarımla...

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Otağ Neden Bu Kadar Sessiz?
« Yanıtla #1 : 12 Nisan 2016 »
Hoşgeldiniz, esenlikler getirdiniz TengriKutAlp Kandaşımız.
Otağın sessizliği noktasında elbetteki çok haklısınız. Ne yazık ki Türkçüler de artık daha popüler olan sanal ağlara takılıyor.
Burada yazan bir kaç kandaşımız da gündelik işleri, yani zaman sorunu nedeniyle, otağa gereken katkıyı yapamıyorlar ki buna ben de dahilim. Eğer sizler Türkçülük adına bir şeyler yapacaksanız bunun için gereken olanakları sizlere tanırız. Hele bir kaç şey yazın, ekleyin bir çok şey kendiliğinden oturmaya başlayacaktır.
Derneğin kahvaltı ve diğer etkinlikleri sık sık oluyor ve dernek 7/24 açıktır. Tanışmak, Türkçü uğraşta yer almak isterseniz sizlerle tanışmaktan onur duyarız.
Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla...
Çağrıbey.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #2 : 12 Nisan 2016 »
Sosyal Medya denilen zımbırtı. Bizim açımızdan zaman problemi, bunu merak eden diğer eski üyeler için diyelim yeni plâtformlara yenildik. Bu iş için ek elemanlar tutup işi büyütmemiz gerekli ama olmuyor işte...
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı 4_hilal

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 17 Nisan 2016 »
Türkçüler birbirimizle sağlıklı ilişkiler kuramıyoruz, kurabildiğimizde de genelde birkaç tane eski mevzu var, ki onlar açılıyor ve er geç kavga etmeyi başarıyoruz nedense.

Türkiye'nin hali hal değil, ne olacak bunun sonu bilemiyorum.

TTK,

TTK

Çevrimdışı TengriKutAlp

• Yeni Üye
  • *
  • TÜRKçü
    • Haber Turan
« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2016 »
Hem çalışıp hem okuyordum, o sebeple biraz yoğunluğum vardı. İşi kendi isteğimle bıraktım vizeleri de bu hafta itibariyle atlattım, nasipse bu haftaiçi Ankara'daki Türkçü dernek ve oluşumları ziyaret edeceğim.

Saygılarımla...