TÜRKLÜK ve TÜRK DÜNYASI OTAĞI > TÜRK KÜLTÜR ve MEDENİYETİ

Sinema : Kurtlar Vadisi : Irak

(1/3) > >>

:
SONER YALÇIN PARA İÇİN DANSÖZLÜK BİLE YAPAR...DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN BİR UNSURDUR...TÜRKÇÜLER KANMAMALIDIR...

kafkaskurdu:
yalınsak yinede bir yazardır onu rencide edecek şeyler söylememelisin

Sinem:
k.vadisiyle ilgili yorumlarınızı okudum. söylemek istediğim şey şu.ben bu diziden önce de türktüm elbet ve çok gurur duyuyordum ama bu kadar ilgili değildim derin konularla.nasılsa devlet var bizi korur gibi bir yanılgı içindeymişim asıl devlet benmişim herkes bu kurtuluş işinin bir ucundan tutmalıymış ben bu dizide anladım.bir dizi elbette ülkeyi kurtarmaz ama insanları uyarır.işimize gelen yerini kullanır işimize gelmeyen yeriniyoksayar durumu ona göre belirleriz.

:
sıcağı sıcağına yazıyorum yeni geldim filmden. Düşüncelerim zerre kadar değişmedi. Harika bir film yapanların ellerine sağlık

atsizcerisi:
BEN FİLMİ BEYENMEDİM ASKERLERİMİZE ÇUVAL GEÇİRMELERİNE BİLE MAZERET BULMUŞLAR.
TÜRKLER GURURLUYMUŞ YÜZLERİ GÖRÜNMESİN NE SAÇMALIK ZATEN TÜRK ASKERLERİ SİVİL KİM TANIYABİLİR.
BU MAKSATLIDIR KAMUOYUNA AMERİKALILAR İYİ İNSANLARMIŞDA
ASKERLERİMZİN YÜZÜ GÖRÜNMESİN İYLİK YAPIP ÇUVAL GEÇİRMİŞLER DİYE YUTTURMAYA ÇALIŞIYORLAR.
BİR DE AMERKA DÜŞMANLIĞINI BİRAZ OLSUN AZLTMAKTA VAR.
BİZİM MİLLİ HİSLERİMİZİ UYANDIRIP SANKİDE AMERİKADAN İNTİKAM ALMIŞ GİBİ MUTLU OLMAMIZI YANİ AMERKAN DÜŞMANLIĞINI AZALTMAK.IRAKTA ÇUVAL OLAYINDA AMERİKA DEĞİLDE BİR GURUP ASKERİN BUNU YAPTIĞI VURGULANMAKTADIR
TAM ANLAMIYLA FİLME TARAFSIZ BAKIN.
HER ŞEY MEYDANDA  

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git