Gönderen Konu: Makaleler Bölümü  (Okunma sayısı 3006 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Delikurt38

• Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini Korusun
  • Türkçü-Turancı
Makaleler Bölümü
« : 04 Temmuz 2013 »
Otagimizda Makaleler bölümü olusturulsa Büyüklerimizin Makaleleri orda toplanilsa nasil olur ?? Otagimiz böylelikle daha bir düzenli olur fikrindeyim Atsiz Atamin Nejdet Sancarin Altan Deli Ormanin Makaleleri ni buldum  yayinlamak istiyorum fakat diger konularin arasinda karisip kayboluyorlar. Sahsen ben Bulamiyorum varsada Böylelikle bu essiz Eserler devamli El Altinda olur diye düsünüyorum

Tanri Türkü ve TÜrk Yurtlarini Korusun
Ülkü; ilk önce, insanların gönüllerinde, gönüllerin derinliklerinde doğar ve kendini önce destanlarda gösterir. Sonra şuura geçer, büyük kılavuzlar tarafından açıklanır. Daha sonra da büyük kahramanlar, onu gerçekleştirmek için büyük hamleler yapar. Bu hamleler sırasında da ülkülü millet, kahramanların ardından gönül isteği ile koşar. Bütün bu uğraşmalar arasında da millet yürür, önce manen sonra maddetten ilerler, olgunlaşır, erginleşir.

H. Nihal Atsız

Çevrimdışı giray-han

• Türkçü-Turancı
Ynt: Makaleler Bölümü
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2013 »
Otagimizda Makaleler bölümü olusturulsa Büyüklerimizin Makaleleri orda toplanilsa nasil olur ?? Otagimiz böylelikle daha bir düzenli olur fikrindeyim Atsiz Atamin Nejdet Sancarin Altan Deli Ormanin Makaleleri ni buldum  yayinlamak istiyorum fakat diger konularin arasinda karisip kayboluyorlar. Sahsen ben Bulamiyorum varsada Böylelikle bu essiz Eserler devamli El Altinda olur diye düsünüyorum

Tanri Türkü ve TÜrk Yurtlarini Korusun
Evet, kendi üyelerimizin yazdığı makaleler de oralarda yayınlanabilir.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !