Gönderen Konu: SİZLERİN İÇİNDE OLMAK GURUR VERİCİ..  (Okunma sayısı 11090 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TALAKAN

• Türkçü-Turancı
  • **
Ben yarı yörük yarı çepniyim çevremde konuşacağım kimse yok çünkü Türkçü yok çıldırmak üzereyim tahammülüm kalmadı kandaşlarım,ben bir öğretmenim ve atanamadım Mustafa Kemal Atatürkmüzü Türk çocuklarına gururla anlatmak isterken elimi kolumu bağladılar ,bugün devlet kadrolarında şefefsiz bölücübaşını öven kürt kökenli öğretmen bozuntuları var kanıma dokunuyor kiminle paylaşayım bu konuları,bundan sonra ne varsa sizinle var , taşıdığım kan ile gurur duyuyorum ve Türk milletinin alternatifi bir millet yok olamazda diyorum ama bunu söylediğimde tepkiler alıyorum nedenini bir türlü çözemedim düşündüm sürekli düşündüm tek vardığım sonuç ülkemizin büyük bir kısmı arap milliyetçisi olmuş yobaz olmuş çok doluyum çok çok çok....
Tanrı Türkü Korusun !

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Ynt: SİZLERİN İÇİNDE OLMAK GURUR VERİCİ..
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2011 »
Sizin ile aynı endişeleri paylaşan öğretmen adayı bir Türk evlâdı olarak otağımıza hoş geldiniz diyorum.Bütün bunları biliyoruz, görüyoruz, anlatıyoruz.Fakat öyle bir uykudalar ki anlamamakta direniyorlar.Türk milleti içerisinde bulunduğu tehlikenin farkında değil.Bize düşen de bu konuda kendimizi anlatmak.Türk ırkının tek kurtuluş yolu olan Türkçülüğü toplumun her kesimine yaymaktır.Tekrar hoşgeldiniz.Umarım aramızda kalıcı olursunuz.

Tanrı Türk'ü Korusun.
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı TARDU KAĞAN

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2011 »
Aramıza katılmanızdan bizde kıvanç duyduk.Hoşgeldiniz değerli kandaşımız.Esenlikler getirdiniz.

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2011 »
Esenlikler bende aranıza yeni katıldım Avşar boyundanım.Talakan öğretmenimizin dediği gibi çevrem bomboş. Türkçülük bu kişiler için ulaşılamaz,anlaşılamaz bir düşünce bu kişiler daha Türklüğünün farkında değil farkında olsada önem vermiyor yani işi bitmiş hayatta var olma amacını kaybetmişler.Umarım karşıma Türkçü bir anda çıkar vakit geçirrim bu lanet şehirde.TTK.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!

Çevrimdışı TALAKAN

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2011 »
hoşbulduk kandaşlarım benim ,varlığınızı bilmek bile huzur veriyor iyiki varsınız ! Tanrı Türkü Korusun... Sulu kağan kandaşım haklısın bende bıktım yaşadığım şehirden ....
Tanrı Türkü Korusun !

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2011 »
 Sulu Kağan ve TALAKAN Kandaşlar, İkinizde Gökbörülerin Otağı Huntürk'e hoş geldiniz. Esenlikler ! TTK !
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2011 »
Sulu Kağan ve TALAKAN andalar hoşgeldiniz, esenlik getirdiniz.
Bulunduğunuz Huntürk Otağı yalnızca sanal söylemlerle insanların birbirini teselli ettiği bir yer olmayıp, bilakis resmi statüde gerçek Türkçü Teşkilat olan GÖKBÖRÜ Türkçüler Derneği mensuplarının hem teşkilat duyurularını yaptığı ve hemde fikir alış-verişinde bulunduğu, gündelik hayatta da birbirlerini tanıyıp aynı ülküler doğrultusunda birlikte olan Türkçülerin yeridir.
Otağımızda yer alan diğer başlıklardaki teşkilat duyurularını takip edebilir ve şayet dilerseniz sizlerde bulunduğunuz yerlerde teşkilat çalışmalarına dahil olabilirsiniz.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana..

Saygılarımla

Çağrıbey

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2011 »
TALAKAN ve Sulu Kağan kardeşlerim, her ikinizde, hoşgeldiniz.
Hayırlı ve uğurlu olsun!
Sağlık ve esenlikler dilerim.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı KanTürk1

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2011 »
Hepiniz hoşgeldiniz otağa.
Ne Mutlu Türküm Diyene !

Çevrimdışı sulu kağan

• Sulu Kağan
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2011 »
Hoşbulduk andalar Tanrı Hepimizi Korusun.
Türklüğü arap istilasından kurtaran büyük komutana selam olsun.Yüce Sulu Kağan!!!