GENEL KONULAR OTAĞI > SORU-CEVAP

SORULAR - CEVAPLAR

<< < (2/3) > >>

Afsar Beyi:

--- Alıntı yapılan: Hayrani ILGAR - 26 Ekim 2007 ---Atilla'nın  Torunu'na... Amerikada yaşayan Amerika vatandaşı ile Türkiyede yaşayan bir kürdü aynı kefeye koyamayız. Amerikadakinin vatanı Amerikadır,bizdekinin kürdistandır. Biri Amerika için iyiniyetle doludur,bizdeki düşmanca niyetler içindedir. Hem,yasalarla bizim görüşlerimiz bazı yerler4de uıyuşmaz,bunu kabullenmeliyiz bence...

--- Alıntı sonu ---

İfadelerimizde dikkatli olalım sayın TÜRKÇÜ. Kürdistan ne demekmiş, neresi imiş? Vatansız bayraksızlara vatan mı buldunuz sonunda?

İFADELERİMİZDE DİKKATLİ OLALIM LÜTFEN!!!!!!

Hayrani ILGAR:
"İfadelerimizde dikkatli olalım sayın TÜRKÇÜ.Kürdistan ne demekmiş,neresi imiş ? Vatansız bayraksızlara vatan mı buldunuz  sonunda ?"  Otağ yöneticisinin ikazı ve ihtarı çok AĞIR... Vatansızlara,bayraksızlara vatan bulmak benim işim olamaz,keşke bulsam da hepsini oraya sürsem!..Benim yazımdan böyle bir mana çıkararak bana soru sormak ve ikazda bulunmak gerçekten  çok GARİP...

Afsar Beyi:

--- Alıntı yapılan: Hayrani ILGAR - 26 Ekim 2007 ---"İfadelerimizde dikkatli olalım sayın TÜRKÇÜ.Kürdistan ne demekmiş,neresi imiş ? Vatansız bayraksızlara vatan mı buldunuz  sonunda ?"  Otağ yöneticisinin ikazı ve ihtarı çok AĞIR... Vatansızlara,bayraksızlara vatan bulmak benim işim olamaz,keşke bulsam da hepsini oraya sürsem!..Benim yazımdan böyle bir mana çıkararak bana soru sormak ve ikazda bulunmak gerçekten  çok GARİP...

--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı yapılan: Hayrani ILGAR - 26 Ekim 2007 ---Amerikadakinin vatanı Amerikadır,bizdekinin kürdistandır.

--- Alıntı sonu ---

Hayrani Ilgar Bey büyüğümüz. Bu yazı, bu cümle ve bu ifade size ait değilmidir? Neyi çok garip buldunuz. Bizim büyüklerimize saygımız vardır. Ama kürdistan diye bir kelimeye saygımız yoktur.

Atçeken Beği:
Ben Sn. Hayrani ILGAR Beğ'in bu sözü art niyetli kullandığına inanmıyorum.Boş yere Otağ'da gerilimi arttırmaya gerek yok.Son günlerde sitemizde kendi kendimize saldırıyoruz haberimiz yok.Sinirlerimizi birbirimizin üzerine boşaltmayalım lütfen.

Esenlikler.

TiginNoyan:
Hayrani Ilgar Bey burada "bizim ülkemizde yaşayan yaratıklar ülkemize değil kendi varolmayan sözde ülkelerine bağlı olduklarını düşünürler" demek istemiş.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git