Gönderen Konu: 3 Mayıs Türkçüler Günü Ankara Etkinlik Programı  (Okunma sayısı 25213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Estağfurullah anda ihtiyarlamak değilde yılların yorgunluğu diyelim :D
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-UfEdJQp5HE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-UfEdJQp5HE</a>

:asker: :turan: :asker:
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Atsız Gök-Börü

• Türkçü-Turancı
  • Tek Dağ Başı Mezar Oluncaya Kadar !
 Sana inat şu bıyıkları keser , sıpor giyinir , saçımada jole sürer gelirim yanına Emre, piskolojimle oynama benim :)

Anda Murat bugün bayrağa takmaya çubuk arıyordu , sen gelmedin aklımıza , Murat'ın bayrağı çubuksuz kaldı :) Aklımıza geleydin , seni takardık bayrağa ,herhalde biraz zorlasak sığardın :)

Ege Abi , o gün kü sıloganları hatırlıyor musun ? Vidyoyla , resimleri paylaştınız anılar depreşti , biraz geçmişi yad edelim :)
GAYRI RAHATTA BULDUM CANIMA "İLK HARAMI "!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
     Ege Abi , o gün kü sıloganları hatırlıyor musun :) Vidyoyla , resimleri paylaştınız anılar depreşti :)

Bir tanesi yanlış hatırlamıyorsam Düzce ile ilgiliydi :D

Velhasıl kelam Ankara sokakları bizi çok iyi tanır :D Afişleme, Bildiri Dağıtımları, Telafer, Kerkük, Doğu Türkistan, Cumhuriyet, Teröre Lanet Mitingleri vs.

İnşallah Gökbörü Teşkilatı olarakta Türklüğe, Türkçülüğe hizmetlerimiz, etkinliklerimiz misliyle devam edecektir.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Anda bana çubuk diyorsun ama duyanda seni kalıplı sanacak haa.Benim bir üst versiyonumsun alt tarafı. :D

Benden bayrak çubuğu değilde iyi fasulye sırığı olur anda. :D
"Süt verirken öz anam, Böyle demişti bana: Seni kurban besliyorum Türk Yurduna, Vatana, Bu dünyada azatlığı şan şöhretten üstün tut, Alçaklığı, yaltaklığı, rezilliği sen unut! Senin sevgin vatan olsun, millet olsun, ben olum, Sütüm sana haram olsun; hıyanet etsen oğlum!"

Ahmet Cevat

• Türkçü-Turancı
  Düzce ile ilgili olanı gayet iyi hatırladın abi :) Bir tane fırın sıloganımız , bir de brakisefal kafa yapısını anlatan , gayet ilmi bir sıloganımız vardı :)

Karanfilde ki bildiri dağıtımınıda unutamam .Turan yolunda kerkük mitingi , Tolga orada bize karşı toplanan , kürtçü bilmem neci gomonist zevatada uzatmıştı bildiriyi :)

Emre boyun var 2 kilometre , toplasan 2 gramsın. Sen tabiata aykırı bir varlıksın anda :) Gene benim boyuma göre kilom ortalama sayılır bir 5 kilo daha alsam yeter bana da , senin bir 30-40 kilo eksiğin var :) Hem anda bizim derdimiz gene kilo almak olsun , o kolayda ; geçen Alper Anda'yı aradık , İsmail Başkan aldı telefonu , hoşbeş muhabbet derken , Alper ne yapalım abi koşturyoruz dedi , İsmail Başkan'da" koşturma olum , kilo verirsin , formunu koru formunu" diyordu,  onlar ne yapsın ya :)

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Anda ben halimden memnunum :D Böyle olmam zaten kendi tercihim.Çapula çıktığımızda atımın sizden hızlı gitmesi için kilo avantajı oluşturuyorum.

Ahmet Cevat

• Türkçü-Turancı
  İyi sen atla gele dur ,  araba denen birşey icat etmişler biz onunla gideriz :) Çapul mallarınıda kamyon diye birşey icat etmişler biz ona yüklerken , sen eşekleri sabitlemeye uğraş :)

Çevrimdışı Işbara Tarkan

• Türkçü-Turancı
  • Elçibey'in Askeri
Anda ben gelenekçi kanadını temsil ediyorum derneğin. :) Siz gelenekçilerle aramızda at kavgası başgöstermesin aman diyeyim :D

Ahmet Cevat

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Formumuzu koruyoruz Allah'a şükür :)