GENEL KONULAR OTAĞI > GÜNCEL

Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir!

<< < (64/65) > >>

Üçoklu Börü Kam:

--- Alıntı yapılan: Enver Cegan - 21 Nisan 2021 ---
Sitenin yoneticileri, sitenin kurallari arasinda saygi cercesinde tartisma yapilmasi var midir? Yoksa soyleyin de bir daha ziyaret etmeyelim.


--- Alıntı sonu ---

Esenlikler Sayın Enver Cegan,
Sizler de takdir edersiniz ki sanal dünya belirsizliklerle dolu. Biz yıllardır bu Otağı, karınca kararınca, yaşatmaya çalışıyoruz. Binlerce insan geldi, geçti. Akla, hayale gelmez şeylere tanık olduk.
Çoğu zaman muhatabımız bir rumuzdan ibaret. Sahte e postalarla kayıt yapanlar mı ararsın, IP adresini gizleyen mi ararsın, sırf dine küfretmek için üye olanı mı ararsın?
Haliyle biz de belli bir süre yazılanı, çizileni izleyip üye hakkında bir kanaat oluşmuşturmaya çalışıyoruz.
Tabii ki robot değiliz, aynı duygu ve düşüncelerde olsak bile birbirimizden bir takım farklılıkarımız olacak, ama bunlar Türkçülük Ülküsünún esasına aykırı olmayacak.
Saygı çerçevesinde tartışma yapabilirmiyiz diye yazmışsınız.
Elbette ki yapabiliriz. Zaten buranın amacı da bu. Fikri zenginliklerimiz ortaya çıksın isteriz.
Size yanıt veren ve eleleştiren arkadaşın yaptığını da tartışma olarak görmek gerekmez mi?
Sizin de bunu böyle değerlendirmenizi dilerim.
Burada kimse kimseye hakaret etmez.
Zaten sosyal medya denen mecralar buralara ilgiyi azalttı. Millet anlık paylaşımlarla ömür tüketiyor.
Bunun önüne geçebilmemiz de mümkün değil.
Otağımız çok ciddi bilgilerle dolu akademik bir arşiv niteliğinde. Bunu koruyor ve insanların Türkçülüğe dair doğru ve sağlam bilgilere ulaşmaları için tabiri caizse buralarda nöbet tutuyoruz.
Lütfen yazmaktan imtina etmeyin.
Sağlık ve esenlik dileklerimle...
Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!

Enver Cegan:
"İki paragrafınız da buram buram Yahudi seviciliği!" demis arkadas. Ayni yola bas koymus insanlarin birbirine boyle agir ithamlarda bulunmasinin tartisma ile, fikir cesitliligi ile hic bir ilgisi yok. Belden asagi vurmak yerine soyledigim seylere cevap verseydi, ornegin neden Jewish Legion ile Turkistan Legion'un savas mentalitesi olarak ayni gozle gorulemeyecegini mantik cercevesinde anlatsaydi bunun adi tartisma olurdu. Neyse, daha fazla buyutmeyecegim konuyu. Sadece bu farkin bilincinde olunmasini dilerim.

Çağrıbey:

--- Alıntı yapılan: Üçoklu Börü Kam - 25 Nisan 2021 ---
Esenlikler Sayın Enver Cegan,
Sizler de takdir edersiniz ki sanal dünya belirsizliklerle dolu. Biz yıllardır bu Otağı, karınca kararınca, yaşatmaya çalışıyoruz. Binlerce insan geldi, geçti. Akla, hayale gelmez şeylere tanık olduk.
Çoğu zaman muhatabımız bir rumuzdan ibaret.


--- Alıntı sonu ---

Size karşı, selamlamayı da içeren böyle bir ifadeyle, yaklaşılmış.
Ama siz;


--- Alıntı yapılan: Enver Cegan - 25 Nisan 2021 ---"İki paragrafınız da buram buram Yahudi seviciliği!" demis arkadas. Ayni yola bas koymus insanlarin birbirine boyle agir ithamlarda bulunmasinin tartisma ile, fikir cesitliligi ile hic bir ilgisi yok.

--- Alıntı sonu ---

İfadelerinizle bırakın size verilen selama karşılık vermeyi, ben ne dediysem o şeklindeki tavrınızı sürdürmekte ısrar etmişsiniz.
Bizim için her Türkçü değerlidir.
Ama kimseyi takmam, ben ne dersem odur, istediğimi yazar söylerim, bir tek doğruyu ben bilirim vb. gibi benmerkezli ve dediğim dedik türünden yaklaşımların da hoş olmayacağını bilmenizi isteriz.
İşe bir de kendinizi gözden geçirerek bakın isterseniz.
Daha kendini bile tanıtmadan, bir selam bile vermeden, ve hatta verilen selama bile mukabele etmeden bir şeylerin eksik kalacağını bir düşünseniz iyi olur, Enver Cegan kardeş.

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana...
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Kurtkaya:

--- Alıntı yapılan: Enver Cegan - 21 Nisan 2021 ---Ne dedim de burak buram Yahudi seviciligi kokuyor yazdiklarim? Bakin iste bu yuzden biz dunyada hak ettigimiz itibara sahip degiliz. Duygusal davraniyoruz. Akilci olamiyoruz. Turkistan Legion'dan ornek vererek anlattim ustelik. Stratejidir, olabilir dedim. Gelibolu muharebesine "The Last Gentlemen's War" diyorlar. Neden? Cunku Anzaklar ve Turkler savasin gercekte olmasi gerektigi gibi savastilar. Hala iki ulkenin askerleri birbirine saygi duyar. Birbirlerinin canini aldilar, acimadan oldurduler. Ama bunun savas gereği oldugunu unutmadilar. Jewish Legion da bir savas esnasinda olusturuldu. Unutmayalim elbet, tarihinde olup bitenleri unutanlar ayni tarihi yeniden yasarlar. O yuzden unutmayalim. Ama savasi da savas olarak gorebilelim. Gecmiste cephe aldigimiz her milletle dusman olmaya kalksak dunyada herkese dusman olmamiz lazim. Biz dunyaya diger milletlere dusmanlik etmek icin degil, dunya milletlerine liderlik etmek icin geldik. Liderligin vasiflarindan biri de ulu olmaktir. Ululuk ise dilini degil aklini ve adaletini konusturmakla mumkun olur.

Sitenin yoneticileri, sitenin kurallari arasinda saygi cercesinde tartisma yapilmasi var midir? Yoksa soyleyin de bir daha ziyaret etmeyelim.

--- Alıntı sonu ---

Enver Cegan Kardeş,
Kusura bakma ama gerek Yahudiler ve gerekse Anzaklar konusundaki ifadelerini yadırgadım.
İnsanlık tarihinin en adi ve alçak topluluğu Yahudilerdir. Hitler tarafından kötü muameleye maruz kalmaları Yahudileri temize çıkartmaz. Bütün insanlığa düşmanlık eden ve kendileri dışındaki herkesi Yahudilerin kölesi ve hizmetçisi olarak gören Yahudilerin bir başka zalim tarafından zulme uğrayışını ilahi adaletin tecellisi olarak görmek gerekir. Tabii Hitlerin Yahudilere karşı uyguladığı şiddetin İsrail'i kurulması için bir strateji olduğuna dair teorileri de gözardı etmemek lazım.
Anzak meselesine gelince, bu adamlar Gelibolu'ya tarım yapmaya veya çiçek toplamaya mı geldi?
Vatanımızı İngilizler nam-ı hesabına işgal amacıyla gelip, oluk oluk Türk kanı akıtan ilkel ve vahşi Anzakları centilmen olarak görmek şuur yoksunluğundan ve Türkçü bilinç eksikliğinden başka bir şey değildir.
Tarihin en kanlı savaşının katil piyonlarını cici çocuk makyajıyla pazarlamak bırak Türkçülüğü sıradan bir vatandaş vicdanında bile kabul görmez.
İçinde bulunduğun durum tam bir kafa karışıklığı hali. Bence kendine çeki düzen ver. Senin fikirlerinin Türkçülük olmadığı aşikar bu nedenle buralarda pek rağbet edilmezsin. Yöneticiler gayet nazik bir şekilde size bir şeyler söylemişler ama sen o nezaketi bile fark etmemişsin.
Yani diyeceğim o ki bu mantıkla Türkçülük olmaz.
Türk'ün töresinden, tarihinden, millî ülküsünden, kültüründen, yaşam hakkından, şerefinden taviz verilmez.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Bozkurt42:
Kısa özet geçeyim, belli ki ilgili kişi yabancı unsurlarla fazla vakit geçirmiş. İngilizce kategoride zencilere duyduğu özlem ve hasrette bunun bir göstergesi niteliğinde. Burda ağır bir itham da bulunmadım.

Durum tespiti yaptım tabii ki. O da kendi bakış çerçevesinde yaptım. Kişiye değil yazıya yapılan yorumdur.

Siz "devlet" stratejinden çok hümanist bir bakış açısıyla yazdınız. Örneğin, Azerbaycan'nın İsrail'den silah ya da teknoloji alması başla bir durum, Yahudi Seviceliği yapması başka bir durum.

Üçoklu Börü Kam, Çağrı Bey ağbeğlerimiz ve Kurtkaya Andamız gerekeni yazmış, bundan gayri bize düşmez.
Bundan sonraki başlık içindir...

Ben TÜRK IRKÇISIYIM, Türk Milletinin üstünlüğüne inan ve hayatımı da buna göre yaşamayı seçiyorum. Ancak bizler Kuzey Kore değiliz. Kapalı bir kutu içinde yaşamıyoruz. Şuan kullandığım makina bile yabancı. Bizler için Kürt ,Arap Çerkez, Rus, Yahudi v.b aynı hep. Türk milleti zekidir diyen Başbuğ Atatürk, kafasını kullanan bir mileltten bahsediyor. Biz büyüğüz, bize bir şey olmaz deyip kukuman kuşu gibi oturmayı değil.

Devlet olarak diğer ülkelerle işimize gelen, çıkarımıza göre anlaşma yapabiliriz. Ancak Uygur Türklerinin durumu apaçık ortada iken kalkıpta ilk aşıyı Çin gibi meymenetsiz insanlar topluluğuna başvurup, onların kaprislerini de çekecek halimiz yok.

Ya da Avrasya Coğrafyası için Ruslarla işbirliği yapabiliriz, ancak bunların Türk Coğrafyalarında ki aleyte durumlarını gözardı edemeyiz.

Dünya da yalnız değiliz....

Şimdi konuya dönmelim, her ne kadar Araplarla aynı soyda olsalar -bize göre bir farkları yok-, amca çocukları olan Yahudilerin son günlerde Filistinlilerin,  Mescid-i Aksa'yi işgal etmek isteyen Yahudilerle çatışmalarını ya da Yahudilerin işkence ve eziyetlerini görüyoruz. Hamam böcekleri gibi, Filistin haritasının tarihsel sürecine bakmak gerek. (Burda Filistin'i savunmuyoruz, okuyucular yanlış anlamasın
https://hunturk.net/forum/filistin-icin-agit-yakanlara-kapak-olsun-8144.html
https://hunturk.net/forum/soysuz-araplarin-turk-dusmanligi-8392.html )

Bunları anlamak için hümanist olmaya gerek yok. Bunlar "DİN" adına yapılan işgal ve eziyet. Çünkü bunların sözde dinlerinde bu mekan aşırı kutsal. Yahudi polis saldırırken kin ne nefretten öte, din adına saldırıyor. Psişik güç gibi. Bunları nasıl yok edeceksiniz. Aynı güç Suriye'nin kuzeyi ya da Irak'ın kuzeyi içinde geçerli. Her ne kadar İran burda bunlar için sopa gibi olsa da, Fars milletide özünden bunlardan farkı yok.

Atsız Ata'yı aklımza getirelim; Yahudiler bütün milletlerin gizli düşmanıdır!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git