GENEL KONULAR OTAĞI > Duyurular

Özel ileti yetkisi isteyen üyelerimizin dikkatine..

<< < (30/31) > >>

Üçoklu Börü Kam:

--- Alıntı yapılan: Tien San - 19 Şubat 2012 --- Degerli Cagribey andamin itirazi yoksa SAVASCI958 irktasimin aciklamasindan ikna oldum .Cagribey andamin itirazi olmamasi halinde paylasimlarina devam etmesinde bir sakinca görmüyorum . Esenlik dileklerimle T.T.K.

--- Alıntı sonu ---
Bu arkadaş "ben biraz acemiyimde Türkçülük hakkında pek bişey bilmiyorum" diye özür beyan etmiş.

Türkçeyi yerli yerince kullanması, dilbilgisi, özellikle imla, kurallarına uyması ve Türkçesini geliştirme uğrunda daha fazla çaba göstermesi kaydıyla özürünü kabul edelim.

Unutmayalım ki Türk demek; Türkçe demektir!

TTK.

SaVasci958'e küçük bir öneri.
Otağıımız tam bir bilgi deposudur. Zamanın ölçüsünde otağı oku, araştır. Öğrenmek istediğin konuları anasayfada yer alan Ara düğmesini kullanarak Otağ arşivinden ara. Bunlara ilaveten aklına takılan bir şey olursa andalara sorarsın ve emin ol herkes sana seve seve yardımcı olmaya çalışırlar.

Esenlikler...

TTK.

SaVasci958:
Kardeşlerim bir şey sorucağım. Neden benim pm atma yetkim alınmıştır? Bunu sorabilir miyim?

Çağrıbey:

--- Alıntı yapılan: SaVasci958 - 28 Mart 2012 ---Kardeşlerim bir şey sorucağım. Neden benim pm atma yetkim alınmıştır? Bunu sorabilir miyim?

--- Alıntı sonu ---
Özel ileti sistemini amacı dışında kullandığın; daha önceden de de uyarılmana rağmen, bazı üyeleri özel iletiyle, taciz derecesinde, rahatsız ettiğin için özel ileti yetkin, gelen şikayetler üzerine, geri alınmıştır.
Tutum ve davranışlarını otağın ciddiyetine uygun hale getirmediğin takdirde üyeliğinin de iptal edileceğini anımsatmak isterim.

Oku bakalım, vaktiyle, burada sana neler demişim.
https://www.hunturk.net/forum/index.php?topic=759.msg34696#msg34696

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey

SaVasci958:
Çağrıbey ben andama mesaj atıyordum. Başka birine pm atmıyordum.

Çağrıbey:

--- Alıntı yapılan: SaVasci958 - 28 Mart 2012 ---Çağrıbey ben andama mesaj atıyordum. Başka birine pm atmıyordum.

--- Alıntı sonu ---

Kusura bakma arkadaşım ben gelen şikayetler doğrultusunda, geçici bir önlem olarak, böyle bir kısıtlama gereği duydum. Yinede durumun hakkında son kararı verecek olan TÜRK-KAN, İsmail İpek veya Başkanımızdır.
Kendileri bu iletiyi okuyup gereken kararı vereceklerdir.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git