Gönderen Konu: 3 Mayıs Taksim - Onur Kutlu Öztürk'ün Konuşması  (Okunma sayısı 22050 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
Ağasar ağabey iyi konuştu,biraz daha gaz verseydi orada kıyım olurdu

Çevrimdışı 552

• Yeni Üye
  • *
Onur ağabey çok iyi bir konuşma yaptı,orada bulunan Türkçülerin hislerini ve duygularını çok güzel bir biçimde ifade etti.

Konuşması sosyal platformlarda en çok izlenen videolar arasında.Daha sonra kendisini burada görünce şaşırmakla beraber çok sevindiğimi belirtmek isterim.

TTK !

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
3 Mayıs, Ulu Türkçü Hüseyin Nihal Atsız ve Dava Arkadaşlarının Türklük uğruna nice çileler ve ızdırapları omuzladığı gündür... Son Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK'ün baştan aşağıya Türklükle donattığı yeni Türk Devleti'nin, ideolojik manada peşkeşe maruz kaldığı bir gündür...

1 Mayısta bu anıtta Son Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK'ün omuzlarını çiğneyen soysuz ve bunun gibi soysuzlar çok iyi bilmeliler ki; Mustafa Kemal ATATÜRK bastığınızı sandığınız yerde değil,
Türk Milleti'nin omuzlarındadır!!.. Bir daha Büyük Türk Milleti'nin cesedini çiğnemeden Mustafa Kemal ATATÜRK'ün omuzlarına basamazsınız... Şimdi bize deyin ki provokatörsünüz... Hem de bu anıta çıkan damgalı eşşekleri göre göre deyin bunu!!

Kör olun!!

Karartın gözlerinizi, şimdi bizi Irkçı ilan edin!!

Hemde bu eşşeğin oğlu eşşekleri demokratik yolla aklayarak yapın bunu...

Mayısın ilk gününde soytarılık yaparak Türk'ün sabrını sınayanlar, tarihin defterlerini karıştırıp 3 Mayısta ve 19 Mayısta bu Millet nasıl şaha kalkmış neler yapmıştır zahmet olmazsa bakıversinler...

Büyük Türk Millet'i;

Özüne, kültürüne, tarihine, diline ve törene sahip çıkarak yamalı pantolona seni de yama etmek isteyenlerin
bu sinsi oyununu bozacaksın!..

Mustafa Kemal ATATÜRK ne diyor; Toros Dağları’nın tepesinde tek bir Türkmen evinin bacası dahi tüter vaziyette ise, ben bu Millet'ten umudumu kesmem, Bayrağımı göğsüme sarar Milletim'in istikbâli için ölürüm!!

Bizde diyoruz ki;

Ocakları körükler Ergenekonun közü
Toros'ta buğulanır bacası bir Türkmen'in
Yiğitlik kan vergisi pıhtılaşmaz ki özü
Damar damar istikbâl gereği yok ürkmenin!!

Onur Kutlu ÖZTÜRK
3 Mayıs 2011 Taksim Meydanı
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı Afşin

• Türkçü-Turancı
  • **

1 Mayısta bu anıtta Son Başbuğ Mustafa Kemal ATATÜRK'ün omuzlarını çiğneyen soysuz ve bunun gibi soysuzlar çok iyi bilmeliler ki; Mustafa Kemal ATATÜRK bastığınızı sandığınız yerde değil,
Türk Milleti'nin omuzlarındadır!!.. Bir daha Büyük Türk Milleti'nin cesedini çiğnemeden Mustafa Kemal ATATÜRK'ün omuzlarına basamazsınız... Şimdi bize deyin ki provokatörsünüz... Hem de bu anıta çıkan damgalı eşşekleri göre göre deyin bunu!!

Kör olun!!

Karartın gözlerinizi, şimdi bizi Irkçı ilan edin!!

Hemde bu eşşeğin oğlu eşşekleri demokratik yolla aklayarak yapın bunu...

Mayısın ilk gününde soytarılık yaparak Türk'ün sabrını sınayanlar, tarihin defterlerini karıştırıp 3 Mayısta ve 19 Mayısta bu Millet nasıl şaha kalkmış neler yapmıştır zahmet olmazsa bakıversinler...

Büyük Türk Millet'i;

Özüne, kültürüne, tarihine, diline ve törene sahip çıkarak yamalı pantolona seni de yama etmek isteyenlerin

Duygularımıza tercüman olan bu güzel konuşmasından dolayı sevgili kandaşımızı kutlarım.

Bir daha Büyük Türk Milleti'nin cesedini çiğnemeden Mustafa Kemal ATATÜRK'ün omuzlarına basamazsınız...
Bütün etnik döküntüler ve Türklüğün düşmanları bunu böyle bilsin!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
 Konuşmasında, Türk düşmanı alçaklara haddini bildiren ve meydandaki Türkçüleri şahlandıran, ateşleyen; AĞASAR kandaşımızı tebrik ediyorum. Tüm Türk Milleti'nin isteyipte dile getiremediği gerçekleri, haykırdığı için kendisini tebrik ediyorum.  Yüreğine sağlık kandaşım.

"Büyük Türk Millet'i;

"

Çevrimdışı İL TEGİN

• Türkçü-Turancı
 Tebrikler, kandaş...Türklüğün, Türkçülüğün hem hislerine hem de yüreğinin derinliklerindeki şahlanışı seslendirmişsin. Yüreğine ve Ağzına sağlık.

TTK

Çevrimdışı KanTürk1

• Türkçü-Turancı
  • **
3 Mayıs'ta o meydanda bu konuşmayı canlı dinlediğim için şanslıyım...

Ağzına sağlık Onur ağabey.
Ne Mutlu Türküm Diyene !

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Onur ağabey senin adına facebook'da hayran sayfası açılmış. Kim bu sayfayı açanlar belli mi?

http://www.facebook.com/pages/Onur-Kutlu-%C3%96zt%C3%BCrk/147268858676574

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
Taksimde ki haykırışları duyup koştura koştura meydana gelen bir Öğretmen Hanımmış sayfayı açan... Hakkari de kardeşini teröre kurban vermiş hem de tek kardeşini :(

Aşşağıda ki sözleri üzerine diyeceğim her kelimeyi küfür ve zûl sayarım... Sayfa açık kalacak hatta paylaşıp Hocamıza destek olalım...

Diyor ki;

''Hadi sahipsiz öksüz kaldık VATAN için şehidimizi toprağa koyduk. Evimizin ziline basıp bir kişi dahi ziyaretimize gelmez mi?Ben kınalı kuzumu, tek kardeşimi çağlayanlar gibi oluk oluk yaş dökerek uğurladım. Halbuki bizim başımızdakiler uğurladıklarımızın intikamını almak yerine bu pislikleri düğün dernekle karşıladılar. Şimdi ben bu asilce ve cesurca haykırışı yapanı ve yüreğimize su serpen Türk evladını nasıl tanıtmayayım söylermisiniz. Kürtlere kardeşlik Türküleri okuyanları uyandırmak için kaç fidanı toprağa gömeceğiz?

İŞÇİ BAYRAMIYMIŞ. GEBERSİN ORADA NE KADAR İŞÇİ VARSA AÇLIKTAN. HANGİ TOK KARIN O ANITTA BU MİLLETİN ÇİĞNENEN ONURUNU SAHİPLENMİŞ?

SİZ ADI GİBİ ONURLU VE KUTLU TÜRK EVLADI BEN BİR ÖĞRETMEN OLARAK GÖREVİMİ EĞİTTİKLERİME KARŞI FAZLASIYLA YAPTIĞIMA İNANIYORUM. SİZ DE GÖREVİNİZE İNANIN BASTIRILAN TÜRKLÜĞÜN
SESİ OLMAK İÇİN GÖREVİNİZİ YAPIN!

Çevrimdışı AĞASAR

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Ahtapot gibi her bir yeri saran ihanete dur demek en temel vazifemizdir...

Türk Milleti'nin değerleri, Mustafa Kemal ATATÜRK'ün omuzları, demokrasinin zirvesine ulaşmak için merdiven değildir!..

3 Mayısta dirilişin ön sözünü Ankara ve İstanbul'da eş zamanlı olarak yazan GÖKBÖRÜLER'in gücü
haysiyetli ve dik duruşundan, birbirine olan bağlılığından, lekesiz geçmişinden, ahlaklı ve şuur sahibi olmasından gelmektedir...

Üzerimize düşen görevi yapabildiysek ne mutlu...

Dolunay buğusunda zifiri göklere yazılmış Ad'ın...
İnkâra düşen geceler gibi yok saysın varlığını bütün kâinat
Varsın mavi gün her doğanda silinsin ne çıkar ?
Ay dolanır , yüz bulanır, vakit döner, tılsımlı bir âyinde söylenir Ad'ın ;

Senin Ad'ın TÜRK !...

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!