Gönderen Konu: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma  (Okunma sayısı 40543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hunne

• Ziyaretçi
Ynt: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma
« Yanıtla #60 : 18 Temmuz 2007 »
HİTLER denen herif, pis bir Yahudi işbirlikçisi idi. Birçok kişinin bildiği bir gerçek bu zaten. HİTLER, aşağılık bir Alman-Yahudi kırmasıydı.
Hitler alman bile değildi.Escinsel bir devsirmeydi.Bunu savunan  adamin Turklugunden suphe ederim.
Sevgili Gardaslarim

Ben Bu Konuyu Acan Gardasima Cevap Vermek İstiyorum.

Oncelikler Hitlerin Yahudiler Tarafindan Kullanildigi Ve Bu Katliaminda Hitlerden Cok Yahudilere Yaradigi Dogru Hitler Yahudiler İcin Calisti.
Ancak Katilmadigim Kisim İsraile Cagrilipta Gitmeyen Avrupadaki Zengin Yasami Birakmak İstemeyen Yahudilerin Olduruldugu kisim. Orada Oldurulenler Sonradan Olma Yahudiler. Cunku Bildiginiz Gibi Yahudi İnancina Gore Tanri Yalnizca İbrahimogullarinin Tanrisidir Gibi Bir İnanis Var. Asil Yahudiler Hitleri Kullanarak Bu Yahudileri Oldurdu . Boylece Hem Sonradan Olma Yahudilerden Kurtulmus Olacak Hem Almanyanin İsraile Savas Tazminati Odemesi Saglanacak Hem de İsraile Taninacak Bazi Haklar Sayesinde Kendi Topraklarinda Daha Hizli Guclenecekti.

Bu Benim Gorusum.

SAYGILARIMI Sunarım
Türkcede bir deyim var, "Agzi olan konusuyor"  bigisi olanda konusuyor, cahilde konusuyor.
Bisey bilmiyorsan susacaksin
Biliyorsan savundugun bilgilerin adreslerini de yazacaksin

1. Yahudilige sonradan gecilmiyor, yahudi olarak sadece dogabilirsin bu yahudiligin sartlarindan birtanesi
önerim önyargi olmadan yazilmis kitaplari okuman, sana verecegim kitap isimleri almanca oldugu icin yazmiyorum

2. Adolf Hitler ne bir isbirlikciydi nede bir "yahudi kirmasiydi" ne de escinseldi!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXEşcinsel kişi eşcinselleri   Toplama kamplarina göndermez!

3. Burada yazi yazarken küfür kullanmadan duramayanlar, kendi egitim seviyelerini biraz sorgulamalari gerek

4. Türk irki, Türk birligini kurarken tarihte yapilan her "temizlemeden!" ders almali, bu temizlemeler sayesinde nufus azalacak ve ic huzuru bulacagiz. Topragimiza basip ama "benim" diyen, Saddam gazindan korunmak icin bayragima siginan sonrada ihanet eden tüm irklar Hitlerin yahudilere yaptigi gibi temizlenmelidir. Bu burada yazip küfür ederek günü bos geciren insanlarla olmaz!

Çevrimdışı ALPOĞUZ

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #61 : 18 Temmuz 2007 »

saygılı ırkdaşlarım neden hitler Türk ırkı için önemli bir insan olsun ki neden takdir edeceğimiz bir lider olsun ? piskolojik sorunları olduğu bariz bir şekilde belli olan biridir. Gençlik yıllarında hamallıktan işçiliğe birçok ağır işte çalışması onu o dönemde paraya hükmeden yahudilere karşı  kin beslemesine neden olmuş aşağılık kompleksine sokmuştur. Yahudilere yaptıklarınınn alman ırkını saflaştırmak gibi bir amacı yoktur onlara duyduğu nefret kendisini daha aciz hissetmesindendir.Ben ortadoğuda kurulacak yahudi devleti için hitlerin kullanıdığınada inanıyorum yalnız bundan hitlerin haberi yoktu yahudilere olan kinini yine yahudiler kendileri için kullandı                                                                    TANRI TÜRKÜ YAHUDİ ZEHRİNDEN KORUSUN
Kızıl elma ülkün olsun                                                         Koca acun Türkün olsun

yedikule

• Ziyaretçi
« Yanıtla #62 : 18 Temmuz 2007 »
Banada tezat gelen..
Hem yahudi işbirlikçisi deniyor Hitler için.. Ama adam 3.000.000 yahudiyi temizliyor..
Mantığım burayı kabullenemiyor..

Bana göre..
Hitler ülkesinden yahudileri bir şekilde elimine ederek.. Kendi ırkına en yararlı olayı yaptı..

Düşmanlarına değil dirisini ölüsünü bile ele geçirme fırsatını vermeyerek.. Zaten düşünce ve karakterini belli etti..

İyidir kötüdür o ayrı mevzuu..

Ama Almanyada kime sorarsanız sorun.. Yüzünüze Hitler'i sevmediklerini söylerler..
Ama inanın..

Hiç bir gerçek Alman Irkından gelen birinin.. İçinden böyle düşündüğünü sanmayın..
O Almanya'nın her zaman en büyük lideri olarak kalacak..

Tarih sahnesinde kendine biçilen rolü başarı ile oynayıp.. Çekildi..

Ama Saddam gibi fare deliklerine saklanmadı.. Son nefesine kadar inandığı dava uğruna çarpıştı..

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #63 : 18 Temmuz 2007 »

saygılı ırkdaşlarım neden hitler Türk ırkı için önemli bir insan olsun ki neden takdir edeceğimiz bir lider olsun ? piskolojik sorunları olduğu bariz bir şekilde belli olan biridir. Gençlik yıllarında hamallıktan işçiliğe birçok ağır işte çalışması onu o dönemde paraya hükmeden yahudilere karşı  kin beslemesine neden olmuş aşağılık kompleksine sokmuştur. Yahudilere yaptıklarınınn alman ırkını saflaştırmak gibi bir amacı yoktur onlara duyduğu nefret kendisini daha aciz hissetmesindendir.Ben ortadoğuda kurulacak yahudi devleti için hitlerin kullanıdığınada inanıyorum yalnız bundan hitlerin haberi yoktu yahudilere olan kinini yine yahudiler kendileri için kullandı                                                                    TANRI TÜRKÜ YAHUDİ ZEHRİNDEN KORUSUN

Sayın ALPOĞUZ!

İletilerinizi dikkatli bir dille yazın ,Türkçü-Turancı değilde başka bir görüşte olduğunuzu sezinliyorum;Bunu ilk uyarınız olarak algılayın!!İkincide üyeliğinize son verilir''

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #64 : 18 Temmuz 2007 »
HİTLER denen herif, pis bir Yahudi işbirlikçisi idi. Birçok kişinin bildiği bir gerçek bu zaten. HİTLER, aşağılık bir Alman-Yahudi kırmasıydı.
Hitler alman bile değildi.Escinsel bir devsirmeydi.Bunu savunan  adamin Turklugunden suphe ederim.
Sevgili Gardaslarim

Ben Bu Konuyu Acan Gardasima Cevap Vermek İstiyorum.

Oncelikler Hitlerin Yahudiler Tarafindan Kullanildigi Ve Bu Katliaminda Hitlerden Cok Yahudilere Yaradigi Dogru Hitler Yahudiler İcin Calisti.
Ancak Katilmadigim Kisim İsraile Cagrilipta Gitmeyen Avrupadaki Zengin Yasami Birakmak İstemeyen Yahudilerin Olduruldugu kisim. Orada Oldurulenler Sonradan Olma Yahudiler. Cunku Bildiginiz Gibi Yahudi İnancina Gore Tanri Yalnizca İbrahimogullarinin Tanrisidir Gibi Bir İnanis Var. Asil Yahudiler Hitleri Kullanarak Bu Yahudileri Oldurdu . Boylece Hem Sonradan Olma Yahudilerden Kurtulmus Olacak Hem Almanyanin İsraile Savas Tazminati Odemesi Saglanacak Hem de İsraile Taninacak Bazi Haklar Sayesinde Kendi Topraklarinda Daha Hizli Guclenecekti.

Bu Benim Gorusum.

SAYGILARIMI Sunarım
Türkcede bir deyim var, "Agzi olan konusuyor"  bigisi olanda konusuyor, cahilde konusuyor.
Bisey bilmiyorsan susacaksin
Biliyorsan savundugun bilgilerin adreslerini de yazacaksin

1. Yahudilige sonradan gecilmiyor, yahudi olarak sadece dogabilirsin bu yahudiligin sartlarindan birtanesi
önerim önyargi olmadan yazilmis kitaplari okuman, sana verecegim kitap isimleri almanca oldugu icin yazmiyorum

2. Adolf Hitler ne bir isbirlikciydi nede bir "yahudi kirmasiydi" ne de escinseldi!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXEşcinsel kişi eşcinselleri   Toplama kamplarina göndermez!

3. Burada yazi yazarken küfür kullanmadan duramayanlar, kendi egitim seviyelerini biraz sorgulamalari gerek

4. Türk irki, Türk birligini kurarken tarihte yapilan her "temizlemeden!" ders almali, bu temizlemeler sayesinde nufus azalacak ve ic huzuru bulacagiz. Topragimiza basip ama "benim" diyen, Saddam gazindan korunmak icin bayragima siginan sonrada ihanet eden tüm irklar Hitlerin yahudilere yaptigi gibi temizlenmelidir. Bu burada yazip küfür ederek günü bos geciren insanlarla olmaz!

Sayın Hunne,

2.cümlenizde övme sezinledik ve ilgili yerler silindi..Bunu uyarı olarak algılayın,devamında üyeliğiniz sona erdirilir!!

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #65 : 18 Temmuz 2007 »

Sayın ALPOĞUZ!

İletilerinizi dikkatli bir dille yazın ve bunu ilk uyarınız olarak algılayın!!

Arkadaşın eklediği iletiyi okuyunca ,sanki bu Otağ'da ;hitlere sempati duyuluyormuş gibi ,bir anlam çıkıyor.

Bize ne ,hitlerden.

Yanlış anlaşılmalara sebebiyet verecek usluplardan ,kaçınmalıyız..

Alem-i cihan biliyor ki :

Türk Milletinin ;yegane ve değişmez önderi ,Başbuğ Atatürk'tür..

TTK.

Not:
Otağ'a ileti ekleyen arkadaşlar şunu bilsin ki ;
İletiler en ufak ayrıntılarına ,noktalarına ,virgüllerine kadar yöneticiler tarafından okunmaktadır.
Otağımız Türkçü bir akademi ,Türklükle ilgili eşsiz bir kaynak niteliğindedir.
Bu nedenle Otağa eklenecek her ileti Türkçülük fikriyatını yansıtması ,faydalananlara doğru bilgiler aktarılması gibi ciddi amaçlar ,taşıdığından yazılan ,eklenen her şey inceden inceye süzgeçten geçirilmektedir.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
« Yanıtla #66 : 18 Temmuz 2007 »
Sayın Hunne;ayrıca bazı iletilerinizde iç savaş çığırtkanlığı yaptığınızı görüyorum.İletilerinize biraz dikkat edin!

Çevrimdışı ALPOĞUZ

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #67 : 18 Temmuz 2007 »
    sayın kök-börü görüşlerim gayet açık Türk olmayan hiç kimseye saygı gösteremem dikkatli dil diyerek hitlere söylediklerimden bahsediyorsanız üyeliğime son verebilirsiniz.
Kızıl elma ülkün olsun                                                         Koca acun Türkün olsun

Çevrimdışı İgdirhan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #68 : 18 Temmuz 2007 »
    sayın kök-börü görüşlerim gayet açık Türk olmayan hiç kimseye saygı gösteremem dikkatli dil diyerek hitlere söylediklerimden bahsediyorsanız üyeliğime son verebilirsiniz.

Sayın ALPOĞUZ ;
Sizin üyeliğiniz ;bizim için ne niğmettir ,ne de külfet.
İletinizi ,dönüp bir daha ,gözden geçirin.
Karşınızda aptal kişiler yok.
Madem üyeliğinizi ;bazı şeylere karşılık görüryorsun ,ne yapalım siz de eksik olun.
Üyeliğiniz iptal edilmiştir.
Tanrı yolunuzu ,izinizi açık etsin.
TTK.

Kök-Börü

• Ziyaretçi
« Yanıtla #69 : 18 Temmuz 2007 »
Sayın hunne,

Otağ Kurallarına Uymadığınız için üyeliğiniz iptal edilmiştir!