Gönderen Konu: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma  (Okunma sayısı 40567 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MilliYetci

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma
« Yanıtla #20 : 18 Haziran 2006 »
Sevgili Gardaslarim

Ben Bu Konuyu Acan Gardasima Cevap Vermek İstiyorum.

Oncelikler Hitlerin Yahudiler Tarafindan Kullanildigi Ve Bu Katliaminda Hitlerden Cok Yahudilere Yaradigi Dogru Hitler Yahudiler İcin Calisti.
Ancak Katilmadigim Kisim İsraile Cagrilipta Gitmeyen Avrupadaki Zengin Yasami Birakmak İstemeyen Yahudilerin Olduruldugu kisim. Orada Oldurulenler Sonradan Olma Yahudiler. Cunku Bildiginiz Gibi Yahudi İnancina Gore Tanri Yalnizca İbrahimogullarinin Tanrisidir Gibi Bir İnanis Var. Asil Yahudiler Hitleri Kullanarak Bu Yahudileri Oldurdu . Boylece Hem Sonradan Olma Yahudilerden Kurtulmus Olacak Hem Almanyanin İsraile Savas Tazminati Odemesi Saglanacak Hem de İsraile Taninacak Bazi Haklar Sayesinde Kendi Topraklarinda Daha Hizli Guclenecekti.

Bu Benim Gorusum.

SAYGILARIMI Sunarım
Ne Mutlu TURKUM Diyene !!!!!!!
                         M.Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı irfan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #21 : 19 Haziran 2006 »
FARKLILIKLARI ANCAK GERÇEKLER ORTADAN KALDIRIR...

ÖYLEYSE TÜM KARDEŞLERİMİ-----( ARYANLAR)----I ARAŞTIRMALARINI TAVSİYE EDİYORUM,,
   GERÇEKLERİ BULURSUNUZ...
EFEDİR ADIMIZ
TÜRK OĞLU TÜRK OLMAKTANDIR ŞANIMIZ
YEDİ DEĞİL YETİMİŞ BİN OLSA DA DÜVEL
YİNE DE ÜSTÜNDÜR TÜRK OLDUĞUNU BİLEN
KANSIZ EFE

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #22 : 20 Haziran 2006 »
Hitlerin yahudilerle olan ilişkileri beni pek alakadar etmiyor.Bu gün ikinci dünya savaşında aktif görev almış canlı şahitler var.Bir tanesine buyrun gelin soralım bakalım hitlerin talimatlari neydi ve Türklere karşı almanlar nasıl tutum sergiliyordu?

sadece çok basit bir örnek vereyim ;

alman saflarında asker olan ermeniler alman ordusu üniforması giyerken alman saflarında asker olan Türk soylulara bizzat hitlerin talimatıyla eski ve yırtık üniformalar veriliyordu.ermeniler almanlarla aynı silahı kullanırken Türk soylulara eski tüfekler veriliyordu.

bir arkadaşımız hitler Atatürk hayranıdır demiş. kardeşlerim viyetnamdaki komünistler de Atatürk hayranı ve TRT de defalarca bunu beyan ettiler.Her hayranı muhterem zat olarak mı kabul edeceğiz?

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 20 Haziran 2006 »
Hitler'e hayranlığı Türk' ü hiç karıştırmadan tamamen kendi platformunda yani kendi ırkında bir devlet yönetim sistemi, kitleleri etkilemesi, askeri disiplini, kurduğu örgütlerdeki itaat sistemini, kurumsallığını, beş parasız iken koca bir devletin başına gelip tek otorite olabilip milyonları ölüme gönderecek etkileyiciliği, ırkçı bir sistemi örgütsel olarak inşa etme başarısı klasmanlarında sorgularsak: Evet ben de bir Hitler hayranıyım.

Bu açıdan baksak bile eksik yanları var.

Çevrimdışı MilliYetci

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #24 : 20 Haziran 2006 »
Bana Kalirsa Daha once de soledim hitlerr hic bir seyi irkcilik icin yapmamis. Birilerinin cikarlari icin savasmis . irkci olsa askerleri arasinda neden baska milletten insanlar olsunki ??? Hem Ben Gocmenim ve Benim Dedem Bizzat yasadiklarini anlatiyor
 Alman Askerleri Geldiginde Muslumanim Diyeni Serbest Birakiyolar Ve hic Ellemiyolar Sizce Hitler İrkci Olsa Onlara Bu Denli Bir Yaklasimda Bulunur muydu ??????  Yada Hitler Muslumandi Ki Onlari Rahat Birakiyordu ??????

:turan:
Ne Mutlu TURKUM Diyene !!!!!!!
                         M.Kemal ATATÜRK

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #25 : 20 Haziran 2006 »
Hitlerin müslümanım veya Türküm diyene dokunmadığını kanıtlayacak yeteri kadar şahit veya belge yok.Ama Hitlerin ayrım yapmadan herkesi kurşuna dizdirdiğini kanıtlayacak canlı şahitler var.

Hitler alman olmayanları adam yerine koymamıştır ve buna Türkler dedahildir.

Çevrimdışı acun

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 21 Haziran 2006 »
  arkadaşım. olayı   ak ve kara olarak özetlemişsin ama durum öyle değil gri şeylerde var hayatda o saydığın bankalar firmalar  genetik olarak safkan yahudi lere ait yada ilişkili olabilirle ama almanyada durumlar öyle değildi yahudilikde kendinden nefret denen olayı zamanındaki filozof ve aydınlar çok insafsızca anti semitik ( yahudi karşıtlığına ) hale getirdiler üstelikte bu tek yöntem de değildi herkesin yahudi bildiği yahudi oğlu yahudiler bile ben saf kan almanım germenim yada aryanım diyorlardı....   tabi her yahudinin sebebi bahanesi ayrıdır ....  sonuçta bayağı karışık ötesi bir durum. aytunç altındal ın bilinmiyen hitler kitabından çözmeye çalışabilenler umarım aramızda mevcutdur

YALNIZ BAHSETDİĞİN TEHLİKEYE BENDE  TANIK OLUYORUM BANA ÇOK SAÇMA ve ANLAMSIZ BİR ÖZENTİ OALRAK GELİYOR TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA ÖRNEK ALACAĞI , GIPTA EDECEĞİ  IRK,BOY,SOY,ŞAHIS,KURUM; HERNEYSE OLMAMALIDIR................

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #27 : 21 Haziran 2006 »
örnek alacağımız,takdir edeceğimiz şahıslar kendi tarihimizden olmalıdır.siz hiç bir alman gencinin ben büyüyünce Atatürk gibi olacağım dediğini duydunuz mu? siz hiç bir fransızın ben yaşlı şamanlar gibi olacağım dediğini duydunuz mu?

neden kendi tarihimizdeki şahısları örnek almak yerine germen sınıfından birisini örnek alıyoruz?

Çevrimdışı Asker

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #28 : 27 Haziran 2006 »
Adolf Hitler in Almanların mı,yoksa Yahudilerin mi adamı olduğu Türkçü için gereksizdir.Ama size şunu söylüyebilirim;Nazi orduları Kırım,Kafkas ve İdil(Volga) civarlarında ki Türklere katliam,işkence namusa saldırı gibi hareketlerde bulunmuşlardır.Kırım'a girdikleri zaman Kırımlı Türklerin en güzel kızlarını kendi ahlaksız isteklerine alet etmişlerdir.Kırımın bir 'Got' şehri olduğunu iddaa ederek Türk nüfusunu kırmayı denemişlerdir.Nazi ordusunda Almanlardan çok daha fazla cesur ve ihtiraslı Türkler büyük askeri başarılar alınca kıskanan alt düzey Alman askerleri onları çok defa arkadan vurmuştur.Ki bu başarıları Hitlerin kulağına bile gidiyordu.Hatta Azerbaycan ve Türkistan Türklerinin Arslan Batalyonu ve Kaplan Batalyonu olarak adlandırılması tesadüf değildir.
Alman yani Ariyen(Ariyen kelimesi saf ırk demek değildir,Hint-Avrupa'lıların kadim adıdır bu ad bugün İran:İr-ler,İr ülkesi olarakda kullanılmaktadır Ari=İr/İran) ve Sami (Yahudi,Arab,Süryani) ırklar daima Türk düşmanlığı bakımın birbirleri ile yarışmıştır.

Çevrimdışı bozkurt_cepni_053

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #29 : 28 Haziran 2006 »
Yemişim Nazi yi, Musolini...

Atsız Atanın dedikleri bize Küpe olmalı...

GÜN GELECEK BOZKURT İNİNDE ÇIKACAK...
İŞTE O GÜN PİÇLERİN ÖLÜM GÜNÜ OLACAK...

H.TÜYLÜOĞLU