Gönderen Konu: SERDAR ORTAÇ: ''BEN ALTAYLAR'DAN,TURAN'DAN GELDİM''  (Okunma sayısı 11295 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KAFKASKURDU

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Varlığım Türk varlığına armağan olsun!

Her ne kadar yaptığı müziğin Türk Kültürüyle bir alakası olmasa da bu sözleri takdire değer.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9U40-sxQGLw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9U40-sxQGLw</a>
''Od düşmüş gönlüne;söndür de derdine yan,
 Muhannet yolu kesmiş;çöldeki merddine yan,
 Yarınlar kalleş dolu;mert olan her düne yan!''

Biz Asya'dan Avrupa'ya kardeşlik Türküleriyle değil,ucundan kan damlayan kurt başlı kılıçlarımızla geldik!

Çevrimdışı TiginNoyan

• Türkçü-Turancı
  • Inançu Apa Yargan Tarkan Köl Tigin
    • Steppe History Forum
Vay be, hiç beklemezdim.

Beyaz da iyi kıvırıyor.

Türük Oguz begleri bodun eşid: üze teŋri basmasar asra yir telinmeser Türük Bodun iliŋin törügün kim artatı utaçı erti? Türük Bodun ertin, ökün!

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
 Beyaz denen şaklaban Gürcü kökenlidir. Milliyetçi söylemlerden nem kapması sonra kıvırması doğaldır.

Serdar Ortaç güzel konuşmuş. Eski hatalarını bir nebze telafi etmiş. Türkiye'deki Sanat camiasından(Sanat her türlü rezilliğin, iğrençliğin yaşandığı bir güruh) bir kişinin kendisini bu çizgiye taşıyabilmesi, belli bir aşama kaydetmesi, onun adına güzel bir gelişmedir.

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
  • TÜRKsen öğün,değilsen itaat et!!!
 Andam "beyaz"da gürcü tipini nasıl gördünüz?Adam basbayağı Türk.Her sevmediğinizi gayriTürk ilan etmek,yalnızca elaleme bizi güldürür...Yok o şöyle,yok bu böyle diye diye piyasada Türk kalmadı...
"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Adalet Bakanı MAHMUT ESAT BOZKURT   

Tarih: 19 Eylül 1930

http://turkcutoplum.azbuz.com

• Türkçü-Turancı
Andam "beyaz"da gürcü tipini nasıl gördünüz?Adam basbayağı Türk.Her sevmediğinizi gayriTürk ilan etmek,yalnızca elaleme bizi güldürür...Yok o şöyle,yok bu böyle diye diye piyasada Türk kalmadı...

Her Türk'e benzeyeni, andıranı Türk ilan etmeye kalkarsak 1,5 milyar Çin'liyi de sırf çekik gözlüler diye Türk sayalım. Değiştirin bu mantığı...

Televizyonda haberleri izlerken ailesinin Artvin'deki köyünü ziyaret ederken görmüştüm. Adamlar basbayağa Gürcü... Ayrıca adı da Gürcü milliyetçiliği yapıp, Türkçe yayın yapan sosysuzların sitesinde de geçiyor.

Sen burayı başka otağlarla karıştırdın herhalde... Kimsenin ırkına burada yalan isnadda bulunmuyoruz. Neyse onu söylüyoruz. Buna da kimsenin güleceğini sanmam. Ama herkesi Türk yapan kişiler her yerde alaya alınırlar.

Çevrimdışı Bozkurt Umut

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Ne Mutlu Türk'üm Diyene..!
Helal olsun serdar ortaç'a...Beyaz gürcü olsada severim yani bence çok efendi birisi...

Çevrimdışı hun_333

• Türkçü-Turancı
  • TÜRKsen öğün,değilsen itaat et!!!

Her Türk'e benzeyeni, andıranı Türk ilan etmeye kalkarsak 1,5 milyar Çin'liyi de sırf çekik gözlüler diye Türk sayalım. Değiştirin bu mantığı...

Televizyonda haberleri izlerken ailesinin Artvin'deki köyünü ziyaret ederken görmüştüm. Adamlar basbayağa Gürcü... Ayrıca adı da Gürcü milliyetçiliği yapıp, Türkçe yayın yapan sosysuzların sitesinde de geçiyor.

Sen burayı başka otağlarla karıştırdın herhalde... Kimsenin ırkına burada yalan isnadda bulunmuyoruz. Neyse onu söylüyoruz. Buna da kimsenin güleceğini sanmam. Ama herkesi Türk yapan kişiler her yerde alaya alınırlar.

Verdiğiniz çinli örneği inanın beni güldürdü (!) Neyse tamam gürcü milliyetçiliği yapanların sitesinde geçiyorsa kesin gürcüdür.Bir sitede de Türkiye'de Türk yok diyor ya neyse boşverelim.Bir beyaz için birbirimizle tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum.Saygılar...

"Türk, bu ülkenin yegane efendisi, yegane sahibidir. Saf Türk soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır; hizmetçi olma hakkı, köle olma hakkı. Dost ve düşman, hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler."

Adalet Bakanı MAHMUT ESAT BOZKURT   

Tarih: 19 Eylül 1930

http://turkcutoplum.azbuz.com

• Türkçü-Turancı

Verdiğiniz çinli örneği inanın beni güldürdü (!) Neyse tamam gürcü milliyetçiliği yapanların sitesinde geçiyorsa kesin gürcüdür.Bir sitede de Türkiye'de Türk yok diyor ya neyse boşverelim.Bir beyaz için birbirimizle tartışmaya gerek yok diye düşünüyorum.Saygılar...

İster gül, ister ağla, o senin problemin... Ucuz Ajitasyonlara da hiç gerek yok. Türkiye'de Türk yok diye bir iddia da yok, Konumuzda bu değil zaten. Bunu iddia edenlere karşı olduğumuz için buradayız. Aynı şekilde Türk olmayan kişileri Türkleştirmeye muhalif olduğumuz için Türkçüyüz.

Sadece bir şahsın etnik kökenini hakkında yargıda bulundum. Adam Gürcü... İster inan ister inanma o senin problemin...

Bana da bunun aksini kanıtlayamayacaksan bence de hiç tartışmaya girmeyelim. Neticede biz duygularla(sempati, hayranlık vs.) değil, kesin kanıtlarla, yargılarla hareket eden insanlarız.

Saygılar...

Çevrimdışı gurturk

• Türkçü-Turancı
Serdar Ortaç' bu asil duruşundan dolayı takdir edilmesi gerekir,sanat çevresinde aşırı derecede etnik unsurlar mevcut,yapımcı olsun,organizetörler olsun hep kürt ve yahudi kökenlilerin elinde,dolayısıyla bu bağlamda çok izlenen bir programda verdiği mesaj önemli.

Çevrimdışı turan_eri

• Türkçü-Turancı
  • **
Beyaz ile anne tarafından aynı köyden gelmeyiz.Bu da Karakalpak Türk'lerinden olduğunu kanıtlar.Bizim orada kimse gürcüye kız vermez, babadan da gürcü olmadığı ortaya çıkar.
Eğer internette araştırırsanız eğer Artvin'den bir memleket sitesi gürcüseverlerin elindedir, diğer site Türklerin elindedir -Örnek için arama motoruna 'macahel' yazdığınız zaman görebilirsiniz-.
Ey Türklüğün düşmanı, kitaplara göz gezdir.
Farabilar kimlerdir, Uluğ beyler kimlerdir
Kimlerdir unutma büyük İbn-i Sinalar
Kimlerdir unutma kahraman Attillalar