Gönderen Konu: Türk Devletlerinin Sırala(n)ması Nasıl Olmalıdır?  (Okunma sayısı 10823 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
İsenboğa kandaşımızı; olağanüstü güzellikteki, öğretici, çalışmalarından ötürü alkışlıyorum.
Kendisi izlek hazırlama hususunda pek bir becerikli.
İzleklerin içeriği, eklediği diğer iletileri ve hazırladığı tarihi kronolojiler de Türkçü bilincinin göstergesidir.
Eline ve yüreğine sağlık.
Sağolsun, varolsun!
TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
İsenboğa'nın birbirinden güzel ve içeriği dopdolu çalışmalarını beğeni ve takdirle izliyorum.
Bu çalışmalar günlerce el emeği, göz nuru dökülerek ancak ortaya çıkmaktadır. Ellerine sağlık kandaşım.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı İsenboğa

• Türkçü-Turancı
  • **
4_hilal, Börü, Üçoklu Börü Kam, Kurtkaya... herbirinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Hep birlikte çok daha ileriye!
Dizliye diz çöktürdük, başlıya baş eğdirdik!

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 İsenboğa Anda,

Yaptığın muhteşem çalışma; Bizlerin Kesintisiz Türk Tarihi anlayışımızın birebir vücud bulmuş halidir. Emeğine, yüreğine sağlık. Varol.

23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!

Çevrimdışı emir25

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türk'ün kalesi Erzurum'dan esenlikler...
İsenboğa kandaşım öncelikle yaptığın çalışmalardan ötürü seni tebrik ederim...Yoğun çaba isteyen bir çalışma...Eline,fikrine sağlık...

Benim de konuya eklemek istediğim birkaç şey vardır...Bugüne kadar şu söylentileri duyduk...Ruslar günümüz Türk devletlerine farklı alfabe,farklı isim takarak Türklerin birleşmesini engellemek istediler...Ben bu 16 Türk devleti konusunda da öyle gizli bir gücün olduğunu düşünüyorum...Bu olay geçmişi unutturmaktan daha çok gelecekteki yollarımızı ayırmaya yöneliktir...Günümüzde cumhurbaşkanlığı sembolündeki 16 büyük Türk devletini temsil eden yıldızların ortasında da Türkiye'yi temsil eden büyük bir yıldız var...
Peki neden günümüz diğer Türk devletlerinden bir kalıntı yok? Böyle olunca Türk insanı Kırgızları,Özbekleri vs. kendinden uzak görüyorlar...Hatta Türk olduklarını bilmeyen sayısı da bayağı çok...

Düşüncelerimin özeti şudur...Geçmişten çok gelecekteki yollarımızın kesişmesini engellemek istiyorlar...
Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin...

Çevrimdışı TÜRK-KAN

• Türkçü-Turancı
  • UÇMAĞA VARDI, TANRI DAĞLARINDA!
 Facebook sayfamızda da yayınladığımız bu video ile ilgili bir takipçimizin önerisini alta ekliyorum:

"Bu ilistrasyon; zaman çizgisi dikey, kağanlıkları yatay olacak şekilde yapılsa çok daha rahat okunabilir olurdu, yine de yapan arkadaşın eilne sağlık..."
23 EKİM 2023'DE, ELİM BİR TRAFİK KAZASI SONUCU, UÇMAĞA VARDI.
ŞİMDİ; TANRI DAĞINDA, ATALAR YURDUNDA, ATSIZ ATA MAKAMINDA, BAŞBUĞLAR OTAĞINDA, ERİNÇ İÇERİSİNDE!