Gönderen Konu: Türkçü Rap: Miraç Taha- Çılgın Türkler Bitmez Bizde  (Okunma sayısı 10086 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mavi_Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=NAJuaWrH9BE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=NAJuaWrH9BE</a>

Kansız vede p... haçlı ordusu,tarihi lanet bozgunla dolu,holivudla şişir özgürlük oyunu,ecdatsız it amerikan soyu

Büyük Ortadoğuda proje ve haritalar,bölücülük oyunu ve belirdi maşalar,dünyada bozgun kibritide çak,üçüncü dünya savaşıda çıkacak

Her döl mevcut oluşumunuzda,soyun ne köpek söylede bilek,tek güç varmış oda amerika,kudurmuş köpeğe ötanazi uygula

Günah çıkarmayın günahın pis izi,yapıştı sizlere iz çıkmazki,daha çok işgal et daha çok yoket,kilisede vaftiz kurtarmaz sizi

Olmayan soykırım yalanını besleyin,iftira atın ve de düşman besleyin,bizi kendi sandı ermeni locası,soykırım yapsak soyun kalmazdı

avrupa dediğin cenabet yolu,hepsi tam kırık i**e gay dolu,toplasan topunu saf p... kurusu,MİRAÇ TAHA FATİHİN TORUNU!!!

yunan piçleri geçmişin ne ulan,kapımdaki köpek bile olamayan,acınız var koçum anlıyoruz sizi,ULUBATLI HASAN BAYRAĞI DİKTİ!!!

Belirdi kahpece tek tek maşalar,parçala ve yönet misyonu ağalar,gaza gelmişsin sen kuklasın,devletmi kuracan babayı alırsın

farketmez takım fener yada cimbom,takılırız biz bize birbirimizle,konu VATANSA dur gerisi yalandır ,HEPİMİZ TÜRK HEPİMİZ MEHMETİZ!!!

Düşman kalleş pusmuş bekler,sanmışmı beni susmuş bekler,EŞREF BİTLİS VE GAFFAR OKKAN,ÇILGIN TÜRKLER BİTMEZ BİZDE!!!

Sayısız DEVLET kanımızla kurduk,her zaman dilimi zalimi vurduk,dünya gelsin alayına gider,BİR TÜRK CİHANA BEDEL!!!

EY ŞEHİT OĞLU!!!irkil ve dik dur,avrupa hayali soysuzluktur,ECDADINI bil ÖZÜNLE HAS DUR,geçmişin MERTLİK oda BOZKURTTUR!!!

Ne koministim ben nede faşist,ÜLKEM için yaşar ölürüm hiç,sapmam sağa sola tetikteyiz,MUSTAFA KEMALDİR ÖNDERİMİZ!!! MUSTAFA KEMALDİR ÖNDERİMİZ!!!MUSTAFA KEMALDİR ÖNDERİMİZ!!!MUSTAFA KEMALDİR ÖNDERİMİZ!!!MUSTAFA KEMALDİR ÖNDERİMİZ!!!...
YOK OLMAMAK İÇİN IRKÇILIK!!!!

Çevrimdışı GencKurT

• Türkçü-Turancı
  • **
  • ÖTükeNin GenÇ Kurdu
    • Türk Otağı
Böyle dosyalar yayınlamaktan vazgçin!

RAP nedir yahu ! adı bile Türkçe olmayan şu müziği yapmaktan vazgeçin

amerikanlar gibi "  yo yo " diye bağırılıyor bu şarkılarda . Kendizi Türk mü yoksa Amerikan yamyamı ( zenci ) Zannediyorsunuz ?

Türük Budun Ökün  !
Türk Irkı Sağolsun

Çevrimdışı Mavi_Kurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Sözleri hoşuma gitti paylaşmak istedim.
YOK OLMAMAK İÇİN IRKÇILIK!!!!

ilteris6

• Ziyaretçi
İş rap tartışmasına dönmesin.Bu konu daha önce tartışılmıştı.Video güzel bir video,otağımızda durabilir.

ilteris9

• Ziyaretçi
Her ne kadar tarzı bana hitâp etmese de güzel bir çalışma olmuş. Özellikle sözleri hoşuma gitti.

Çevrimdışı Akhal Teke

• Türkçü-Turancı
  • **
Fena olmamış eline sağlık andam.

"Yo yo" demeden de rep yapılır.
Türkler, Türkçülük ile güçlenecek, kurtulacak, ilerleyecek, yükselecektir.  -Hüseyin Nihal Atsız-

Çevrimdışı ERGENEKON10_34

• Türkçü-Turancı
  • **
Bir yerde dikkatimi çekti gaffar okkan denen çerkez emn müdürlüğü yaptığı zamanda resmen polisi kürte ezdirmiştir onun emrinde görev yapan bütün polisler ona küfür eder en baştada benim babam!!!.Zaten kürt itleri gaffar baba der durur o zaman var bunda bi iş!!!!! gaffar okkan  hakkında Türkçü büyüklerimizi beni bilgilendirirse mutlu olurum??

Çevrimdışı TürkmenBaşbuğu

• Türkçü-Turancı
  • **
kürte ezdirip ezdirmediğini bilmemize gerek yok eğer asil Türk kanı taşımıyorsa bi adam kürt olmuş çerkez olmuş ne fark eder nihayetinde Türkün Türkten başka ne dostu vardır ne de kardeşi 
Önde yalın kılıç Türkmen başbuğu
Ardında Oğuz'un ellibin tuğu
Andırır Altay'dan kopan bir çığı

Türksen öğün !!! değilsen itaat et !!!

Çevrimdışı Budun

• Türkçü-Turancı
  • **
Yanlış bilmiyorsam Gaffar müdürüm Kürtlere polisleri ezdirmekten çok onları K.ürtlerden daha çok korudu ve mahlukları polisten korkar hale getirdi diye biliyorum.
Hiç bir acımızı ne unuttuk nede yüreğimize gömdük.Kin yaptık ve kinimizin ateşiyle yüreğimizi kovurduk...

Çevrimdışı yigidtürk

• Türkçü-Turancı
  • **
kandaşlarım ben videoya tıklıtorum bir türlü açılmıyor youtube de denedim yine açılmadı videoda mı sorun yoksa benim bilgisayarda mı TTK