Gönderen Konu: SİZİ GÖK TANRI'YA İNANMAYA ÇAĞRIYORUZ!  (Okunma sayısı 20915 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: SİZİ GÖK TANRI'YA İNANMAYA ÇAĞRIYORUZ!
« Yanıtla #10 : 05 Mart 2015 »
Türkçülüğün yükselişe geçtiği ve Milletimiz nazarında tekrardan itibar kazanmaya başladığı bu dönemde, tekrardan böyle soytarıların çıkıp ortalığı tahrik etmeye çalışmaları, sürekli ortamı germeleri; manidardır.

İktidardaki TÜRK düşmanı soysuzların yaklaşan seçimler dolayısıyla hem günlük hayatta hem de sanal ortamda bu tarz tahrikleri çoğaltmaları da ihtimal dahilindedir.

Geçtiğimiz günlerde otağda açılan israiloğulları'nın övüldüğü ve sıkça söz edildiği kutsal kitaba bağlı Türkçü adlı konu da bunun kanıtıdır.
Yani Türkçülük yükselmeye, Türk çocuklarınca sahiplenilmeye başladıkça apronda bekleyenler birden ortaya çıkıp yaptıkları sortilerle Türkçülüğü din karşıtı gibi gösterip iğrençleştirerek itibarsızlaştırmaya çalışmaktadırlar.
Türkçüler artık bu oyun ve tuzaklara gelemeyecek, art niyetli tellallar amacına ulaşamayacaktır.
Eskiden art niyetli tellallar sanalın belirsizliğinden yararlanarak istedikleri algıyı oluşturabiliyorlardı.
Artık Türkçülük sanaldan kurtularak gerçek tüzel kişiliklerle kurumsallaşmıştır.

Biz Türklüğün diniyle değil kanı ve soyuyla ilgilenmekteyiz. Kim hangi dine inanır, hangi şekilde ibadet eder ve yakarır bunlara karışmayız. Bizim için olmazsa olmaz öncelik Türk soyunun ve kanının korunması ve yüceltilmesi, Türk Milletinin onurlu bir yaşam sürdürerek milli ve manevi kimliğini sürdürmesidir.
Zaten Başbuğ Atatürk'ün Türk devletine temel yaptığı laiklik de bunu öngörmektedir
.

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı TürkYürek

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Mayıs 2015 »
Merhaba kandaşlarım

Sorunun ana kaynağı günümüz müslümanlık anlayışı ve ekseninde gelişen olaylardır.Şimdi benim Türkiye'de gördüğüm çoğu müslüman milliyetçi için ilk öncelik dinleri ikinci öncelik ırklarıdır.Sorun işte tam buradan çıkıyor senin ilk önceliğin ırkın değil dininse senden Türkçü felan olmaz.Hepimizin bildiği gibi Türkçülükte Turan diye bir amaç var bu amacı ümmetçiler asla gerçekleştiremez neden mi ? Bugün Türk olup hristiyan,yahudi,şamanist,budist vs olan kardeşlerimiz var.Müslüman Türkler bu kardeşlerimize dini bir kenara bırakıp kardeşim diyebilecek mi ? Ben bir ateistim fakat tüm Türk kardeşlerimi kucaklamaya hazırım.Bunu özellikle ülkücülerin yapacağından şüpheliyim aaa pis ateist beyler bu hinduymuş inek getirin laflarını şimdiden duyabiliyorum.Herkesin dini geri plana atıp ırk üzerinde odaklanması lazım yoksa biz kendi içimizde bölünürüz.Bunu dinsiz ol olarak algılamayın sadece dininizi içinizde yaşayın diyorum.

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #12 : 19 Mayıs 2015 »
Bugün Türk olup hristiyan,yahudi,şamanist,budist vs olan kardeşlerimiz var.Müslüman Türkler bu kardeşlerimize dini bir kenara bırakıp kardeşim diyebilecek mi ? Ben bir ateistim fakat tüm Türk kardeşlerimi kucaklamaya hazırım.Bunu özellikle ülkücülerin yapacağından şüpheliyim aaa pis ateist beyler bu hinduymuş inek getirin laflarını şimdiden duyabiliyorum.Herkesin dini geri plana atıp ırk üzerinde odaklanması lazım yoksa biz kendi içimizde bölünürüz.Bunu dinsiz ol olarak algılamayın sadece dininizi içinizde yaşayın diyorum.
TürkYürek;
Bizi ülkücülerle veya bir başkasıyla karıştırmayın. Huntürk Otağı gerçek laikliği kabul edip bunu; yaşam felsefesi haline getiren Türkçü bir kuruluştur. Bu noktada kimin ne dediği veya diyeceği pek umurumuzda da değildir.
Elbette ki din kişioğlunun içerisinde yaşayacağı bir olgudur. Ancak laik olmak dini reddetmek, dine karşı çıkmak ve Tanrı tanımaz olmak demek değildir.
Yazdığınız iletiyle kendi kendinize çelişkiye düştüğünüzün farkında değilsiniz. Hem ateist (Tanrı tanımaz) olduğunuzu ileri sürüyor ve hem de "Tanrı Türk'ü Korusun" yazısının yer aldığı resmi imza olarak kullanıyorsunuz.
Tanrı Türk'ü Korusun sözünü her yazısının sonuna ekleyerek Türkçülere miras bırakan kişi; Türkçülük Ülküsünün yolbaşçısı Uluğ Bilge Atsız Ata'dır.
Neye inanır veya inanmazsınız bizi ilgilendirmez ancak Türkçülükle ateistliği bir ve özdeş göremez/gösteremezsiniz.
Siz galiba deistlikle ateistliği birbirine karıştırıyorsunuz.
Bizim Türk Milletine ait hiç bir değerle sorun ve kavgamız olmadığı gibi özellikle din ve inancıyla ve de bunların yaşama geçmiş haliyle de bir sorunumuz yoktur/olamaz/olmayacaktır/olmamalıdır.
Dincilikle, dindar olmak aynı şey değildir. Bizim sorunumuz dindarla değil, dincilikledir. Bu ayrımı yapamadığımız sürece Türk Milletinin, başta inançları olmak üzere, değerleriyle kavgalı duruma düşeriz ki bu durum Türkçülük anlayışla bağdaşmaz.
TTK.

Çevrimdışı TürkYürek

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 19 Mayıs 2015 »
Bugün Türk olup hristiyan,yahudi,şamanist,budist vs olan kardeşlerimiz var.Müslüman Türkler bu kardeşlerimize dini bir kenara bırakıp kardeşim diyebilecek mi ? Ben bir ateistim fakat tüm Türk kardeşlerimi kucaklamaya hazırım.Bunu özellikle ülkücülerin yapacağından şüpheliyim aaa pis ateist beyler bu hinduymuş inek getirin laflarını şimdiden duyabiliyorum.Herkesin dini geri plana atıp ırk üzerinde odaklanması lazım yoksa biz kendi içimizde bölünürüz.Bunu dinsiz ol olarak algılamayın sadece dininizi içinizde yaşayın diyorum.
TürkYürek;
Bizi ülkücülerle veya bir başkasıyla karıştırmayın. Huntürk Otağı gerçek laikliği kabul edip bunu; yaşam felsefesi haline getiren Türkçü bir kuruluştur. Bu noktada kimin ne dediği veya diyeceği pek umurumuzda da değildir.
Elbette ki din kişioğlunun içerisinde yaşayacağı bir olgudur. Ancak laik olmak dini reddetmek, dine karşı çıkmak ve Tanrı tanımaz olmak demek değildir.
Yazdığınız iletiyle kendi kendinize çelişkiye düştüğünüzün farkında değilsiniz. Hem ateist (Tanrı tanımaz) olduğunuzu ileri sürüyor ve hem de "Tanrı Türk'ü Korusun" yazısının yer aldığı resmi imza olarak kullanıyorsunuz.
Tanrı Türk'ü Korusun sözünü her yazısının sonuna ekleyerek Türkçülere miras bırakan kişi; Türkçülük Ülküsünün yolbaşçısı Uluğ Bilge Atsız Ata'dır.
Neye inanır veya inanmazsınız bizi ilgilendirmez ancak Türkçülükle ateistliği bir ve özdeş göremez/gösteremezsiniz.
Siz galiba deistlikle ateistliği birbirine karıştırıyorsunuz.
Bizim Türk Milletine ait hiç bir değerle sorun ve kavgamız olmadığı gibi özellikle din ve inancıyla ve de bunların yaşama geçmiş haliyle de bir sorunumuz yoktur/olamaz/olmayacaktır/olmamalıdır.
Dincilikle, dindar olmak aynı şey değildir. Bizim sorunumuz dindarla değil, dincilikledir. Bu ayrımı yapamadığımız sürece Türk Milletinin, başta inançları olmak üzere, değerleriyle kavgalı duruma düşeriz ki bu durum Türkçülük anlayışla bağdaşmaz.
TTK.

Ateizm ve Deizm arasında ki ayrımı biliyorum.Benim imzama bunu koymamın sebebi Türklüğe ait bir değer olması.Türkler Gök Tanrı inancına sahipti ben kendi inanışıma aykırı olsa bile sırf Türklüğe ait olduğu için inanmasamda Tanrı Türkü Korusun derim.Ben bunu bir sembol olarak kullanıyorum yoksa Tanrı inancına sahip değilim.Görüşlerimiz aynı sorunumuz dinlerle değil dincilik yapanlarladır aynı fikirdeyiz.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #14 : 20 Mayıs 2015 »
Tanrı inancına sahip değilim.Görüşlerimiz aynı sorunumuz dinlerle değil dincilik yapanlarladır aynı fikirdeyiz.

Neden inancını beyan etme gereği duyuyorsun ki. Burada herkesin bir dini inancı ve yaşayışı var ama kimse kalkıp ta ben şuna, buna inanıyorum demiyor. Bu tavrınızın zaten Türkçülüğe hücum etmek için tetikte bekleyen sülüklere malzeme vereceği ve Türkçülüğün Tanrı tanımaz olarak algılanıp suçlanmasına neden olacağını düşünmeniz gerekmez mi?
Şunu peşinen söylemeliyim ki Türkçülük Tanrı tanımaz bir düşünce değildir. Türkçülerin Tanrı tanımaz gibi görülmesine neden olacak söz, davranış ve eylemlere izin vermeyeceğiz. Neye inanır ve inanmazsın onu bilmeyiz ve karışmayız ama, eğer içten ve özverili bir Türkçü isen, inancını içinde yaşa ve Türkçülüğü olumsuz olarak etkileyecek şeylerden sakın.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla...
Çağrıbey.

Çevrimdışı TürkYürek

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 20 Mayıs 2015 »
Tanrı inancına sahip değilim.Görüşlerimiz aynı sorunumuz dinlerle değil dincilik yapanlarladır aynı fikirdeyiz.

Neden inancını beyan etme gereği duyuyorsun ki. Burada herkesin bir dini inancı ve yaşayışı var ama kimse kalkıp ta ben şuna, buna inanıyorum demiyor. Bu tavrınızın zaten Türkçülüğe hücum etmek için tetikte bekleyen sülüklere malzeme vereceği ve Türkçülüğün Tanrı tanımaz olarak algılanıp suçlanmasına neden olacağını düşünmeniz gerekmez mi?
Şunu peşinen söylemeliyim ki Türkçülük Tanrı tanımaz bir düşünce değildir. Türkçülerin Tanrı tanımaz gibi görülmesine neden olacak söz, davranış ve eylemlere izin vermeyeceğiz. Neye inanır ve inanmazsın onu bilmeyiz ve karışmayız ama, eğer içten ve özverili bir Türkçü isen, inancını içinde yaşa ve Türkçülüğü olumsuz olarak etkileyecek şeylerden sakın.

Saygılarımla...
Çağrıbey.

Arkadaş bana bir soru sordu bende inandığım şeyin ne olup olmadığı konusunda bilgi sahibi olduğumu belirttim.Türkçülük tek bir dinin tekelinde değildir yani siz Türkçülük şöyledir böyledir derseniz onu kalıplara sığdırmış olursunuz.Aynı şeyi diyoruz zaten inancını içinde yaşa ayrıca ateist birinin Türkçü olduğunu görüp vay be Türkçüler böylemiymiş diyecek adam zaten Türkçü olmasın bir zahmet Türkçülerin böyle sığ zihniyetli adamlara ihtiyacı yoktur.Ben anlamıyorum cidden konu niye buralara geldi ilk mesajımda zaten neyi savunduğum gayet belli acaba bu tutum kendi inancınızdan ötürü istemesenizde bilinçaltından bana bir tepki olabilirmi ?

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #16 : 20 Mayıs 2015 »
ateist birinin Türkçü olduğunu görüp vay be Türkçüler böylemiymiş diyecek adam zaten Türkçü olmasın bir zahmet Türkçülerin böyle sığ zihniyetli adamlara ihtiyacı yoktur.Ben anlamıyorum cidden konu niye buralara geldi ilk mesajımda zaten neyi savunduğum gayet belli acaba bu tutum kendi inancınızdan ötürü istemesenizde bilinçaltından bana bir tepki olabilirmi ?
Burada Türkçülük adına ateistlik propagandası yapmana izin vermeyeceğiz.
Haydi sen başka kapıya. Üyeliğin iptal edildi.

TTK.

Çevrimdışı Nitrotoluen

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 20 Mayıs 2015 »
ateist birinin Türkçü olduğunu görüp vay be Türkçüler böylemiymiş diyecek adam zaten Türkçü olmasın bir zahmet Türkçülerin böyle sığ zihniyetli adamlara ihtiyacı yoktur.Ben anlamıyorum cidden konu niye buralara geldi ilk mesajımda zaten neyi savunduğum gayet belli acaba bu tutum kendi inancınızdan ötürü istemesenizde bilinçaltından bana bir tepki olabilirmi ?
Burada Türkçülük adına ateistlik propagandası yapmana izin vermeyeceğiz.
Haydi sen başka kapıya. Üyeliğin iptal edildi.

TTK.

Sizi aşağılık mankurtlar Türkçülük sizin tekelinizde değilmi ? Lafları kıçınızdan anlıyorsunuz birde Türkçüyüm diye gezersiniz siz ümmetçi pisliklerden bir farkınız yok.Çok meraklıydım sizin gibi çakma Türkçülerin forumuna aptallar.İlk başta dediklerimi kabul etmek zorunda kaldınız ama içinizde ki ümmetçilik zehri buna izin vermedi sizden Türk değil ancak arap kıçı yalayan köleler olur.Gerçek Türkçülerin düşmanı hem araplar hemde sizin gibi arapsevicilerdir hepinizin kafasını uçurmazsam GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
« Yanıtla #18 : 21 Mayıs 2015 »

Çok meraklıydım sizin gibi çakma Türkçülerin forumuna aptallar.

Neden gelip üye oluyorsun peki? TürkYürek adlı kullanıcı da sendin.
Üye oluyorsun çünkü ezik, kişiliksiz bir zavallısın.
Senin gibi Türkçülük taklidi yapan enikler ancak sanaldan esip, gürleyerek tatmin olmaya çalışır.

hepinizin kafasını uçurmazsam GÖK GİRSİN KIZIL ÇIKSIN.

Çok korktuk. Dudaklarımız uçukladı.
N'olursun yapma. Biz ettik sen etme?

Ulan ezik zibidi!
Bizi kendin gibi sanal klavye kabadayısı mı sandın?
IP adresin kayıtlı. Seni bulmak bizim için bir-kaç dakikalık iş.
Tabii bu kuru sıkı tehditlerinin kanunlar önünde hesabının sorulacağını da unutma.
Öyle sanaldan sallamak kolay. Toplu iğne kadar yüreğin varsa buyur gel.
Yerimiz, yurdumuz belli.
Bekleriz.

Adres:
Gökbörü Türkçüler Derneği Genel Merkezi
Karanfil 2 Sokak Nu: 34/10 Kızılay / ANKARA

Bekliyoruz...
Gel de dünya kaç bucakmış gör.
Seni gidi, Türkçü kılığına girmiş, etki ajanı, sanal sülük...

Çağrıbey.