Gönderen Konu: AZILI TÜRK DÜSMANLARININ, VATAN HAINLERININ ISIM LISTESI ...  (Okunma sayısı 132856 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hakan_gonen

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
NEÜDÜĞÜ BELİRİZ BİRKAÇ CUNTACININ TÜRK MİLLETİNİ ALDATARAK, UYDURMA MAHKEMEYLE KANITSIZ DELİLSİZ KATLETTİĞİ ŞEREFLİ BAŞBAKANIMIZ MERHUM ADNAN MENDERES'İ İYİCE ARAŞTIR ONDAN SONRA YAZ BU LİSTEYE. TERBİYESİZLİĞİN LÜZUMU YOK.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
NEÜDÜĞÜ BELİRİZ BİRKAÇ CUNTACININ TÜRK MİLLETİNİ ALDATARAK, UYDURMA MAHKEMEYLE KANITSIZ DELİLSİZ KATLETTİĞİ ŞEREFLİ BAŞBAKANIMIZ MERHUM ADNAN MENDERES'İ İYİCE ARAŞTIR ONDAN SONRA YAZ BU LİSTEYE. TERBİYESİZLİĞİN LÜZUMU YOK.

Terbiyesiz senin sülalendir ulan denyo. Kimin hain kimin vatansever olduğunu senden mi öğreneceğiz?
Şimdi s...git kendine bir çöplük bul ve orada eşelen.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey

Çevrimdışı 00303

• Yeni Üye
  • *
doğruyu söyleyenleri engelliyorlar burda. delikanlıysan tartışalım. Adnan Menderes ve Necmettin Erbakan en büyük türktür. adam olun araştırın öyle yazın bu listeye.

Çevrimdışı Bozkurt42

• Türkçü-Turancı
  • OTAĞ
Sen adam ol da Türk kelimesini doğru yaz!. Ulan bebelerle uğraşıyoruz ya..
'Ben ve milletim Tanrı'nın Kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir'

Başbuğ Attila

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Modaya ayak uydurup, bir Nazım Hikmet Şiiri de ben, paylaşayım.

Trabzondan bir motor açılıyor.
Sa-hil-de-ka-la-ba-lık!
Motoru taşıyorlar.
Son perdeye başlıyorlar!
Burjuva Kemal'in omuzuna binmiş
Kemal kumandanın kordonuna
Kumandan kahyanın cebine inmiş
Kahya adamlarının donuna
Uluyorlar
Hav... hav... hak... tü

Nazım Hikmetov Borjenski̇

2. Abdülhamit, tahttan düşürüldüğünde kendisini sevenlerin, isterseniz gemiyle Almanya'ya gidelim önerisini, vatanımın zindanı ve hatta toprağının altı, ecnebinin cennetinden evladır!
Diyerek reddetmiştir.

Ben Atatürk'ün karşısında kim olursa olsun, onun karşında, Atatürk'ün tarafında olurum ve bu can bu tende olduğu müddetçe de olmaya devam edeceğim.
Öyle birilerinin sığındığı gibi, Atatürkçü filan da değilim.
Aynı Atatürk gibi, Türk Milliyetçisiyim.
Ne eksik, ne fazla!
En sevdiğim yazar; Ben yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeye tenezzül etmeyecek kadar milli şuur ve gurura malik bir Türk'üm! Siyasi ve içtimai mezhebim Türkçülüktür!
Diyen Atsız Beğ olmasına rağmen O'nun bile, Atatürk'e karşı tek bir kelimesi olsun, karşı çıkarım.
Bu millet, bu ülke; herkessiz, herşeysiz olur ama, Atatürk'süz asla olamaz!
Bazı şeyler sözle olmuyor!
İçinde özü barındırmayan şekillin hiç bir kıymeti yoktur!
Atatürk'e en çok zararı, bazı Atatürkçü geçinen, şekilcilerin verdiği kanısındayım.
Ve bu gün, Atatürk'e hayasızca saldıran siyasal İslâmcı kuduzlar, saldırma gerekçe ve malzemelerinin bir çoğunu, kendi kan ve vicdanlarındaki kirliliğe ilaveten, Atatürk istismarcısı bir takım kişilerin eylem ve söylemlerinden de, alıyorlar.

Beni sen yarattın ey Lenin!
Diyerek elde ettiği lüks ve konfor içerisinde, Moskova'dan vatan sevmek, aşkların en güzel olsa gerek!

Şimdi Nazım Hikmeti dillerine pelesenk yapıp, Atatürkçü geçinenlere soruyorum:
Atatürk mü, Nazım Hikmetov Borjenski̇ mi?

Bu çelişkiye bir son vermek gerekir diye düşünüyorum.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!