Gönderen Konu: Bozkurt selamlarimla esenlikler dilerim .  (Okunma sayısı 15312 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Bozkurt selamlarimla esenlikler dilerim .
« Yanıtla #20 : 15 Şubat 2012 »
Huntürk Otağının en eski üyelerinden ve İlteriş zamanında Ege Bölgesindeki örgütlenme çalışmasına iştirak edenlerden birisiyim. Otağı sürekli izler, arkadaşlarımızın değerli yazılarını okurum ama yazmayı pek sevmem. Son zamanlarda otağı izledikçe İlterişin o şahlanış günleri gibi yeni bir Türkçü şahlanış başlamış gibi bir hissiyata kapıldım. Bakıyorum birbirinden değerli arkadaşlar birer ikişer yeniden kutlu bir amaç uğrunda bir ve barebar olmak için toplaşıyorlar. Tien San, Antepli Bozkurt, Böri, İsmet11, motun yabgu, Andarkan, Türkistan Ordusu ve isimlerini sayamayacağım bir çok Türkçü değerli katkılarıyla yeniden dikilen Türkçülük ağacına su verip boy atmasına katkılar sağlıyor. Tabii bu uğurda demirbaş şahsiyetleri anmadan ve yaptıklarını saygıyla ifade etmeden geçmek vefasızlık olur.
Başta kendim olmak üzere Tien San, Antepli Bozkurt, Böri, İsmet11, motun yabgu, Andarkan, Türkistan Ordusu ve isimlerini sayamayacağım değerli Türkçü kardeşlerim hoş geldik, hoşbulduk.
Daha eksikler var. Tula, Cengiz Kaan, Afşar Beyi, Atsızçerisi, gürtürk, Dedemkorkut Asya  ve diğerleri gözlerim sizleri arıyor.
Herkesi diz vurarak selamlıyorum.
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #21 : 15 Şubat 2012 »
Esenlikler degerli Egenin Efesi andam . Güzel dileklerin icin tesekkürler . Bu saydiginiz isimleri bende taniyor ve cok özlüyorum . Otagimizin faaliyete gectiginden haberleri olsa katilacaklarindan eminim .

Ilteris Atatürkcü Hareket döneminden daha güclü olacagimizdan kimsenin süphesi olmasin .

Saygi sevgi ve Bozkurt selamlarimla esenlikler dilerim .T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı Antepli Bozkurt

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #22 : 15 Şubat 2012 »
Huntürk Otağının en eski üyelerinden ve İlteriş zamanında Ege Bölgesindeki örgütlenme çalışmasına iştirak edenlerden birisiyim. Otağı sürekli izler, arkadaşlarımızın değerli yazılarını okurum ama yazmayı pek sevmem. Son zamanlarda otağı izledikçe İlterişin o şahlanış günleri gibi yeni bir Türkçü şahlanış başlamış gibi bir hissiyata kapıldım. Bakıyorum birbirinden değerli arkadaşlar birer ikişer yeniden kutlu bir amaç uğrunda bir ve barebar olmak için toplaşıyorlar. Tien San, Antepli Bozkurt, Böri, İsmet11, motun yabgu, Andarkan, Türkistan Ordusu ve isimlerini sayamayacağım bir çok Türkçü değerli katkılarıyla yeniden dikilen Türkçülük ağacına su verip boy atmasına katkılar sağlıyor. Tabii bu uğurda demirbaş şahsiyetleri anmadan ve yaptıklarını saygıyla ifade etmeden geçmek vefasızlık olur.
Başta kendim olmak üzere Tien San, Antepli Bozkurt, Böri, İsmet11, motun yabgu, Andarkan, Türkistan Ordusu ve isimlerini sayamayacağım değerli Türkçü kardeşlerim hoş geldik, hoşbulduk.
Daha eksikler var. Tula, Cengiz Kaan, Afşar Beyi, Atsızçerisi, gürtürk, Dedemkorkut Asya  ve diğerleri gözlerim sizleri arıyor.
Herkesi diz vurarak selamlıyorum.
Değerli Tien San ve ANTEPLİ BOZKURT büyüklerim, hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.
TTKvY.

Hoş bulduk değerli kardeşlerim iltifatınız için teşekkür ederim Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin

Çevrimdışı Borokhul Noyan

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #23 : 15 Şubat 2012 »
 Tien-San ve Egenin Efesi Andalar, Otağımıza hoşgeldiniz.

Antepli Bozkurt anda, sizi de tekrar otağımızda görmek bizi mutlu etti. 

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #24 : 15 Şubat 2012 »
Tien-San ve Egenin Efesi Andalar, Otağımıza hoşgeldiniz.

Antepli Bozkurt anda, sizi de tekrar otağımızda görmek bizi mutlu etti.

Tesekkürler Borokul Noyan andam hosbuldum Sizde hosgeldiniz T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı TÜRKİYEM

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #25 : 17 Ocak 2013 »
  Türkcü Turanci  irktaslarima Bozkurt selamlarimla esenlikler dilerim . Ulu Gök Tanri Türkünü Korusun . (Tien San - Hunkurt)

Son günlerdeki yoğun gündem bizi hayli gerginleştirdi, Hunkurt Tiene San andamızın Esenlik dilemesi ve serinletici giriş yapmasını görünce tabiri caizse gururlandım, Büyük Türk Irkçısı Hunkurt Tien San Andamıza saygılar sunarım..
TÜRK'ÜN KALBİNİN ATTIGI HERYERDEYİZ