Türkçü Turancı Otağ

GENEL KONULAR OTAĞI => GÜNCEL => Duyurular => Konuyu başlatan: TÜRK-KAN - 06 Temmuz 2013

Başlık: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: TÜRK-KAN - 06 Temmuz 2013
 5 Temmuz 1993 tarihinde, Erzincan'ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde kürt teröristler tarafından şehit edilen 33 Türk Evladını rahmetle anıyoruz. Aziz ruhları şad, mekanları Cennet olsun.

KİNİMİZ DİNİMİZDİR !

(http://www.erzincanlilarinsesi.com/yazimaraclari/my_documents/my_pictures/5E2_basbaglar-1.jpg)
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: Delikurt38 - 06 Temmuz 2013
Keske olmasaydi 5 Temmuz Takvimlerimizde Hic yasanmamis Bir gün olarak tarihin Tozlu sayfalarinda kaybolup gitseydi.
5 Temmuz1993 Basbaglar Katliami ardindan 5 Temmuz 2009 da Urumci Katliami ..... adeta sanli tarihimize düsmüs kara bir leke unutmadik unutmiyacagiz Unutturmiyacagiz Birgün mutlaka Kandaslarimizin hesabini soracagiz kim bilir Belki yarin belkide yarindan dahada yakin HEsap Soracagmiz günler gelecek Türkün Intikami Alinacak

Tanri Türkü ve Türk Yurtlarini korusun
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: [Hun Türk] - 04 Temmuz 2019
Allah rahmet eylesin.!
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: Bozkurt42 - 02 Temmuz 2020
Kürt Terörünün en büyük örneklerinden biridir.

Soysuz köpekler!

Madımak ile arka arkaya denk geliyor. Medya kuruluşlarına bakın ya da barolara ya da birliklere  -TTB gibi- birlikler. Gar katliamı diye kıçlarının üstünde oturamazlar ama bunun gibi terör örneklerinde sus pus.

Türk'ün düşmanına kibrit suyu!
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 05 Temmuz 2020
Katil kürt terör örgütü pkk tarafından, savunmasız ve günahsız 33 Türk evladına karşı yapılan katliamı nefretle kınıyor, aradan 27 yıl geçmesine rağmen acısı hâlâ yüreğimizde saplı olan bu menfur olayda hayatlarını yitirenleri rahmetle anıyoruz.
Ota, çöpe, polis taşlarken ayağı burkulan terörist artıklarını, kendi silahından çıkan kurşunla yaralanan kızıl artıklarını, bölücü kürt eşkıyana ağıtlar yakan, ağıt yakmakla da kalmayıp askeri, polisi ve devleti suçlayan medya bozuntularından, insan hakları (!) savunucularından, sözüm ona, önce insan yaşamı diyerek Suriye'deki teröristleri temizlemek için operasyon düzenleyen Türk ordusunu protesto eden tabipler ve eczacılar odasından, söz konusu pkk nin katlettiği suçsuz ve savunmasız Türkler olunca tek bir ses ve tek bir insanlık göstergesi göremiyoruz. Türk'e karşı ve üstelik Türk Milletinin sağladığı olanaklarla var olan kişi ve kuruluşlar bilinç altındaki Türk düşmanlığının gereği olarak dut yemiş bülbül gibi susuyorlar, yok sayıyorlar, görmezden geliyorlar.
Uçmağa varışlarının 27. Yılında şehitlerimize sonsuz rahmetler dilerim.
Ruhları şad, durakları; Uçmak olsun!

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

TTK.
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: [Hun Türk] - 06 Temmuz 2020
Allah rahmet eylesin,


Kanı bozuk GDO'lulardan hiç ses yok. Gerçi bu durumda cevap belli. Zaten GDO'lu ise bu tip bir katliamı anması beklenemez.

Sırf bu tür durumlardan dolayı odaların siyasi güçleri elinden alınması gerekir. Feodal sistem gibi kendi başlarına hareket edip duruyorlar. Başka bir paralel oluşumda bunlar..

Bu yüzden her TÜRK genci adam gibi okumalı, gaspedilen bu köşe başlarına geçmeli.
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 07 Temmuz 2020
Sırf bu tür durumlardan dolayı odaların siyasi güçleri elinden alınması gerekir. Feodal sistem gibi kendi başlarına hareket edip duruyorlar. Başka bir paralel oluşumda bunlar..
Hali hazırda var olan tabipler odası, eczacılar odası, mimarlar ve mühendisler odası, sendikaların büyük bir kısmı vb. meslek kuruluşlarının tamamına yakını kürtçü, marksist, mezhepçi ve etnik azınlık psikolojisiyle hareket eden haşeratların elinde. Odalar üyelerinin haklarını aramak ve mesleki gelişimlerini sağlamak gibi asli görevlerini yapmıyor ama nerede bir yasa dışı eylem ve Türk Devleti ve Milleti aleyhine bir durum varsa onunla ilgileniyor.
Paralel yapı sadece fetöcülerden ibaret değildir. Sözüm ona meslek odalarının yapıları da gerçek bir paralel yapılanmadır.
Devleti yönetenler bu gidişatın önünü almak zorundadır.
Aynı zamanda Türk çocukları da okuyup iyi eğitim alarak bu yerlerde etkin olarak görev alıp ihanetin tekerine çomak sokmak zorundadır.

TTK.
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: turania_25 - 18 Ağustos 2020
Savunmasız insanları acizce, alçakça, kahpece şehit etmek zaten ucuzluktur.
Kahrolsun pkk ve yandaşları!  :prbay
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: [Hun Türk] - 02 Temmuz 2021
Allah rahmet eylesin.

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!

https://hunturk.net/basbaglar-katliamini-aniyoruz
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 04 Temmuz 2021
Başbağlar köyünde hunharca katledilen soydaşlarımızın acısı hâlâ yüreğimizde, bir hançer gibi, saplı duruyor.
Silahsız, sivil ve savunmasız insanlara karşı yapılan bu katliam insanlık tarihinin gördüğü en iğrenç ve aşağılık olaylardan birisidir.
Katil kürt terörünün temsilcileriyle gizli mahfillerde iş tutanları da biliyor ve hesabını sormak üzere, karakaplı deftere, yazıyoruz.
Aziz şehitlerimizin ruhları şad, durakları; Uçmak olsun!
UNUTMADIK!
UNUTMAYACAĞIZ!
UNUTTURMAYACAĞIZ!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: Başbağlar Katliamı Anma
Gönderen: turania_25 - 09 Temmuz 2021
Silahsız ve günahsız insanları, hunharca ve barbarca katleden terör örgütü mensubu şerefsizleri lanetliyor, şehitlerimize rahmet diliyorum.