Gönderen Konu: Irkın saflaştırılması nasıl yapılabilir?  (Okunma sayısı 6648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CENGİZKAĞAN

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
  En önemli konulardan biri gözden kaçıyor sanırım.Bu günkü Türk yurtlarında saf Türk bulabilmek her geçen gün zorlaşıyor.En saf olan bölgelerde bile yavaş yavaş kürt , gürcü ve ermeni kanı yükselmekte. Bunun çözümü olabilecek gerçekçi görüşlere ihtiyacımız var.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN!

Çevrimdışı brakisefal

• Türkçü-Turancı
    • http://www.vatankirim.net/
Ynt: Irkın saflaştırılması nasıl yapılabilir?
« Yanıtla #1 : 11 Eylül 2006 »
Türk kanı dominanttır. Kırmalıklarda bile çok nadir olarak bir Türk sözgelimi dolikosefal olur.Tüm bunlara rağmen bahsettiğiniz konu önemlidir ırkdaşım.

Irkın saflaştırılması konusu 1930lu yılların sonunda pekce kafa kurcalayan bir sorundu.Buna çeşitli yöntemler geliştirilmek istense de elimizde saf ırkın tanımı dahi net olarak olmadığı için hepsi teoriden ibaret kaldı.

Benim şahsi fikrimce Türk ırkının saflaşması anca savaşlar, sefaletler ve yokluklarla olur. Güçsüzler ki bunların hepsi kırmadır ölürler, geriye güçlü saf Türkler hayatta kalır.Bu güçlülerin oluşturduğu yeni nesiller hiç bozulmadan birbirleri ile eşleşirlerse Türk ırkı ebediyen saf halini korur.
Irkımızın saflığı doğal olarak sağlanacaksa bu seleksiyondan başka hiç bir şekilde olamaz.Sizin bahsettiğiniz konu ise ne bir seleksiyona ne de başka türlü doğal bir elemeye gerek kalmadan çözülebilir.

Büyük oranda Türklüğünden çıkıp soysuzlaşmış kürt-çerkez-ermeni-rum vs kırmaları ve elbette tüm etnik döküntülerin evlenmeleri; veya başka bir deyişle üremeleri engellenirse bu sorun çözülür.
Bu çok hayalci bir yaklaşım değil. Çin'in Uygur Türklerine uyguladığı asimilasyon politikasında bu bahsettiğim konu mevcuttur.

TANRI IRKIMIZIN SAFLIĞINI KORUSUN

Çevrimdışı intikam

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2006 »
bence kürtler vs. gibi etnik kökene sahiplerin kimliklerine soysuzlukları damgalanmalı bunlar kısırlaştırılmalı ve yüce TÜRK ırkına mensup olan soydaşlar bunlarla hiç bir şekilde ilişki kurmamalı TÜRK TÜRKLE evlenmeli ve üç erkek çocuğundan az çocuk yapmamalı ve bu bozkurtları yüce TÜRKÇÜLÜK şuuruyla yetiştirmelidir kurtuluşumuz bu yoldadır                           TTK
intikam

Çevrimdışı Bozkurt1985

• Bayram Aydın
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2006 »
"intikam"in uyeligi iptal edilmistir.

(Provakatif mesaj yazmis, baska hic bir konuda gorus belirtmemis)
Nice koç yiğitler yere serilir.
Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir!

Çevrimdışı alpturan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2006 »
Türk kanı dominanttır. Kırmalıklarda bile çok nadir olarak bir Türk sözgelimi dolikosefal olur.Tüm bunlara rağmen bahsettiğiniz konu önemlidir ırkdaşım.

Irkın saflaştırılması konusu 1930lu yılların sonunda pekce kafa kurcalayan bir sorundu.Buna çeşitli yöntemler geliştirilmek istense de elimizde saf ırkın tanımı dahi net olarak olmadığı için hepsi teoriden ibaret kaldı.

Benim şahsi fikrimce Türk ırkının saflaşması anca savaşlar, sefaletler ve yokluklarla olur. Güçsüzler ki bunların hepsi kırmadır ölürler, geriye güçlü saf Türkler hayatta kalır.Bu güçlülerin oluşturduğu yeni nesiller hiç bozulmadan birbirleri ile eşleşirlerse Türk ırkı ebediyen saf halini korur.
Irkımızın saflığı doğal olarak sağlanacaksa bu seleksiyondan başka hiç bir şekilde olamaz.Sizin bahsettiğiniz konu ise ne bir seleksiyona ne de başka türlü doğal bir elemeye gerek kalmadan çözülebilir.

Büyük oranda Türklüğünden çıkıp soysuzlaşmış kürt-çerkez-ermeni-rum vs kırmaları ve elbette tüm etnik döküntülerin evlenmeleri; veya başka bir deyişle üremeleri engellenirse bu sorun çözülür.
Bu çok hayalci bir yaklaşım değil. Çin'in Uygur Türklerine uyguladığı asimilasyon politikasında bu bahsettiğim konu mevcuttur.

TANRI IRKIMIZIN SAFLIĞINI KORUSUN
ben genetik üzerine okuyorum fakat varolan kavramların böyle kullanıldığı bir makale bile duymadım biraz laf kalabalığı durumu var galiba

Çevrimdışı Bozkurt1985

• Bayram Aydın
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2006 »
Konuyu kilitliyorum,

24 saat gecmeden ardı ardina mesaj atmayin!

* * * * *

"brakisefal" uyari almistir.
Nice koç yiğitler yere serilir.
Ölen ölür, kalan sağlar bizimdir!