Gönderen Konu: Türkçüler Olarak Yapmamız Gerekenler  (Okunma sayısı 6785 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tanrının Kırbacı

• Türkçü-Turancı
  • **
1) İnternette Aktif Olmak

Ortalığı boş bırakırsak, herşeyin olabileceğini bu ülkede 100 yıldır görmekteyiz ve bizim tarafımızdaki hiçkimsede bir birlik olma çabası göremiyorum. Türkçüler olarak ülkede popüler olan heryerde bir şubemiz ve büyük oranda hakimiyetimiz olmalı. Mesela şuan youtuber'lık (devamlı video çekip youtube üzerinden yayınlama, Türkçesi varmı bilmiyorum) çok meşhur. Örnek olarak Abd'de yaşayan Cenk adında bir Türk'ün, The Young Turks diye bir kanalı var ve tam 3 milyon abonesi var. Bu kanalda canlı yayınlar yapıyor, haberleri, dünyadaki -çoğunlukla abd'deki- olayları yorumluyor. Olayı bayağı bir büyültmüş vaziyette. Stüdyosu var, konuklar alıyor (abd başkan adayları Cenk'in youtube kanalına çıkıyor). Kanala bir göz atmak isteyenler için link: https://www.youtube.com/user/TheYoungTurks

O kadar çok eksiğimiz var ki inanın bunun için toplanıp haftalarca teşkilatlanma hususunda çalışmalar yapmamız gerekiyor. Ama bu kusura bakmayın rezalet ortamda olacak iş değil. Rezalet diyorum çünkü, biz Türkçüler olarak tek çatı altında toplanmayı hala başarabilmiş değiliz. Bunun derhal amasız, fakatsız gerçekleşmesi gerekiyor.

Not: Gün içinde yeni maddeler ekleyeceğim. Sizde mücadelede eksik gördüğünüz konuları eklerseniz konu daha zengin bir hal alır.

Tanrı yolumuzu açık etsin.
“Bir gün, ressamlar Türk’ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler.”

Çevrimdışı motununcerisi

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Türkçüler Olarak Yapmamız Gerekenler
« Yanıtla #1 : 19 Temmuz 2016 »
elbirliği derneği kapandığından beri üye olacak iki kandaşımla yanyana gelecek derdine üzülecek bir çatı arıyorum 3 gündür gökbörüye ulaşmaya çalışıyorum ne iletilere cevap alabiliyorum nede verilen telefon numaralarından ulaşamıyorum birlik olmaya karar verenlerde muhatap bulamıyor gerçekten içinde bulunduğumuz bu sessizliğe bir anlam veremiyorum

Üzerime düşen ne ise maddi manevi yerine getirmeye hazırım.

Çevrimdışı Tanrının Kırbacı

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2016 »
elbirliği derneği kapandığından beri üye olacak iki kandaşımla yanyana gelecek derdine üzülecek bir çatı arıyorum 3 gündür gökbörüye ulaşmaya çalışıyorum ne iletilere cevap alabiliyorum nede verilen telefon numaralarından ulaşamıyorum birlik olmaya karar verenlerde muhatap bulamıyor gerçekten içinde bulunduğumuz bu sessizliğe bir anlam veremiyorum

Üzerime düşen ne ise maddi manevi yerine getirmeye hazırım.

Size şöyle söylemek istiyorum, ben şuan için hiçbir Türkçü oluşuma ısınabilmiş değilim. O kadar çok eksik ve umutsuzluk var ki, şuan kafamda birsürü fikir ve umut var. Eğer birine gidip fikirlerimi anlatırsam nasıl yaklaşırlar çok merak ediyorum. Eğer beklediğim tepkiyi alamazsam, bütün umutlarım yıkılır diye korkuyorum. Burayı maddelerle doldurmak istiyorum ama insanlarda o inanmışlığı göremiyorum. İnternette yorumları inceliyorum, neredeyse herkes, herşeyden şikayetçi ama bakıyorsun hepsine, hiçbiri şikayet ettiği durumları değiştirmek için bir çaba içine girişmiyor. Boşvermişlik almış başını gidiyor. Mesela biz bütün Türkçü oluşumları tek çatı altında toplasak bile, "bakın biz buradayız, bundan böyle ülkeye sahip çıkacağız, yeni parti kurup siyasete atılacağız, diğer partiler gibi asla olmayacağız, çizgimizi asla bozmayacağız bize sahip çıkın" desek bile bu herşeyden şikayet edip hiçbirşey yapmayan kitle bize bile bir kulp bulabilir. Bana sorarsanız ben bu ülkenin sorunlarının çözülmesinin tek kurtuluşu olarak Türkçü bir parti kurmak olarak düşünüyorum.

Tabiki benle aynı şeyleri düşünenler, benim akıl ettiklerimi akıl edenler olmuştur fakat önemli olan bu değil, önemli olan derhal birşeyler yapmak. Türkçüler olarak "BU ÜLKE BİZİMDİR" dememiz lazım ve ona göre hareket etmemiz lazım. Bir televizyon kanalımız bile yok, ülkeye bizim gözümüzden bakacak.

Öyle bir yardım ağı kurmayı düşünüyorum ki, bu kurulacak yeni Türkçü oluşumda herkes birbirine her konuda yardım edecek. İnsan hakları (tabikide kürtlerin tc bizi bombalıyor gibi, her durumda mağdur ayağına yatan teröristlerin yalanlarını insan hakları olarak görmüyoruz), hayvan hakları, doğanın korunması, tarihi eserlerin korunması gibi her konuda etkinliğimiz olmalı.

Bunları neden mi söylüyorum ? Birincisi bir Türk zaten tarih sahnesinde varoluşundan bu yana doğaya, özellikle hayvanlara ve doğaya sonsuz sevgi beslemiş ve sonsuz saygılı olmuştur. İkincisi bildiğimiz gibi bütün bu insan hakları, hayvan hakları, doğanın korunması, tarihi eserlerin korunması gibi konularda her zaman kürtçülüğe yakın kişiler (hatta bizzat kürtçülüğe hizmet eden kişiler ve kürtçü teröristler) , insan haklarına, hayvan haklarına, doğaya sahip çıkıyoruz maskesi altında her zaman günlerce eylem düzenliyorlar ve bu eylemler onlara; bu haklara hassas ama çabuk kandırılabilen insanları taraflarına çekmelerini, daha çok militan toplamalarını ve en önemlisi bu insanlar (özellikle saf olanlar daha çok) ülkede başka bir oluşum görmedikleri için ve meydanı boş buldukları için sanki ülkenin sahibi onlarmış gibi hareket ediyorlar. Bizim bu eylemleri yapmamız bize inanılmaz derecede güç sağlayacak ve bu teröristleri bu yapılan eylemlerde ifşa edip kovacağız. Bu baskıya ve gerçeklerin ortaya çıkmasına dayanamayıp güçlerini azalarak tamamen yitirecekler.

Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar. Daha yüzlerce eksiğimiz var. Ben bu mücadele için herşeyimi vermeye hazırım yeter ki çabalayan ve umudunu yitirmemiş zeki, yeniliklere ve gelişmelere açık saygılı ve sevgili insanlarla karşılaşayım. Tek dileğim budur.
“Bir gün, ressamlar Türk’ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler.”

Çevrimdışı oktayal

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2017 »
teşekürler