Gönderen Konu: Tarihten İnciler(!)  (Okunma sayısı 7031 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı o.öcal

• Türkçü-Turancı
  • TANRI DAĞINDA, UÇMAĞA VARDI...
Tarihten İnciler(!)
« : 14 Mart 2015 »
Kişioğlunun beyninin savunma gücünü geliştirebilmesi için farklı yayınları okuması gerektiği  düşüncesindeyim. Zaman bulan okuyabilir.

http://www.delimolla.de/kurbaklar.pdf

UÇMAĞA VARDI..!
TANRI DAĞINDA...
ATSIZ ATA OTAĞINDA, ULU ATALAR HUZURUNDA DİZ VURMAKTA!

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Ynt: Tarihten İnciler(!)
« Yanıtla #1 : 14 Mart 2015 »
Arap kıçı yalayıcılığını çok görmüştüm lakin, bu kadarına tanık olmamıştım.
Adam bir de profesörmüş.
Tamam kendini Araplaştırmışsın bir sözümüz yok da tutup Dede Korkut'u da Araplaştırmaya kalkarsan işte o zaman iş çığırından çıkar.
Hatta dolaylı olarak Türklüğün son Başbuğu Atatürk'ü bile, güya ululamak adına, seyyid gibi göstermesi profesör unvanlı bu şahsın Arap kıçı yalamakta ne raddeye vardığının bariz göstergesidir.
Tarihe yalan söyletmek haysiyetsizliği yıllardır yapılmakta ve tarihi gerçekler bu yalancılar eliyle kirletilmektedir.
Şan ve şerefi sadece araplık nişanesi olan seyyidlikte gören ve Türklüğün bütün ulu kişilerini ve hatta katışıksız Türk olan Horasan Erenlerini bile Yemenli göstermek gayretini cahillik değilde doğrudan doğruya Türklüğe düşmanlık olarak görmek gerekir ki bu çarpıtmayı yapan şahısın gerçek amacı da budur.
Bu milletin ne kadar çok düşmanı varmış bir kez daha görüyoruz.
Gerçek tarihçi ve ilim adamları, bu zırvaları, ilmin ve tarihin ışığında verecekleri cevaplarla yerlere çalmalıdır.
Dine ve tarihe yalan söyletenleri kınıyor ve yaptıkları haysiyetsizlikleri tarihin ve milli vicdanın hakemliğine havale ediyorum.

Ne mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.

Çevrimdışı Gâzi'nin Yolu

• Türkçü-Turancı
  • **
  • Türkiye'den Türkistan'a; Türkistan'dan TURAN'A!!!
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2015 »
Bu adamlara (!) bilim adamı sıfatı tutkalla yapıştırsan yapışmaz. Tarihin bu kadar çarpıtılmaya çalışılması boş yere değil tabii ki. Bu çarpıtmayla Türk tarih ve soyunu temellerinden sarsmayı amaçladıkları gün gibi ortadadır. Ama güneşin balçıkla sıvanmayacağını da unutmamak gerekir.
 NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
% 100 TÜRK

Çevrimdışı basarandogugital

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2015 »
Arkadaşlar aşağıda künyesini verdiğim makaleye acil bir şekilde ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

C.Eralp Alışık, ''Divanu Lügati't Türk'te Oğuz Damgaları-Türk kültüründe Tamga ve Kökeni'', Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı Kaşgarlı Mahmut Kitabı, editör: F. Sema BARUTCU ÖZÖNDER
 Anma ve Armağan Kitapları Dizisi, Ankara 2008.

Bu bir armağan kitabı ve içinde bildiri veya makale olarak yer alıyor. Bulabilen arkadaşım beni çok sevindirir. İyi akşamlar.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2015 »
Arkadaşlar aşağıda künyesini verdiğim makaleye acil bir şekilde ihtiyacım var. Bana yardımcı olursanız sevinirim.

C.Eralp Alışık, ''Divanu Lügati't Türk'te Oğuz Damgaları-Türk kültüründe Tamga ve Kökeni'', Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı Kaşgarlı Mahmut Kitabı, editör: F. Sema BARUTCU ÖZÖNDER
 Anma ve Armağan Kitapları Dizisi, Ankara 2008.

Bu bir armağan kitabı ve içinde bildiri veya makale olarak yer alıyor. Bulabilen arkadaşım beni çok sevindirir. İyi akşamlar.

Sayın basarandogu,
Size en kısa zamanda yardımcı olmaya çalışacağım.

Sağlık ve esenlik dileklerimle...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Nisan 2015 »
hocam bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Ben yayına ulaştım. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler.

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2015 »
hocam bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Ben yayına ulaştım. Emeğiniz ve ilginiz için çok teşekkürler.

Ben de bir kütüphanede görevli yakınımdan C.Eralp Alışık'ın sözünü ettiğimiz makalesini PDF olarak tarayıp göndermesini rica etmiştim.
Siz elde etmişsiniz, sevindim.
Taramalar geldiğinde buraya ekleyerek Türk gençlerinin yararına sunarız.

TTK.

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2015 »
Alıntı
C.Eralp Alışık, ''Divanu Lügati't Türk'te Oğuz Damgaları-Türk kültüründe Tamga ve Kökeni'', Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı Kaşgarlı Mahmut Kitabı, editör: F. Sema BARUTCU ÖZÖNDER Anma ve Armağan Kitapları Dizisi, Ankara 2008.

PDF formatında ektedir. Dileyenler ekli dosyayı bilgisayarına indirebilir.

Sağlık ve esenlik dileklerimle..

TTK.

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2015 »
Hocam tekrar çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.