GENEL KONULAR OTAĞI > GÜNCEL

Ya Karabağ Ya Ölüm

<< < (6/6)

[Hun Türk]:
30 Yıldır adını unuttuğu Batı'nın resmi sözcüsü BM, Ermeni denilen halkın göçünü izlemek ve durum tespti yapmak için Azerbaycan'a geleceklerini belirtmişler.  Karaktersiz, omurgasızlar. O çakma cesur yüreğinizi de (Mel Gibson) alın bi tarafınıza monte edin.

Takdir-i İlahi bunları elimine edecek virus gönderdi. Ancak görev yine bize düşüyor burada.

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

BÜYÜK HUN İMPARATORU
BAŞBUĞ ATTİLA

Çağrıbey:

--- Alıntı yapılan: [Hun Türk] - 01 Ekim 2023 ---30 Yıldır adını unuttuğu Batı'nın resmi sözcüsü BM, Ermeni denilen halkın göçünü izlemek ve durum tespti yapmak için Azerbaycan'a geleceklerini belirtmişler.  Karaktersiz, omurgasızlar. O çakma cesur yüreğinizi de (Mel Gibson) alın bi tarafınıza monte edin.

Takdir-i İlahi bunları elimine edecek virus gönderdi. Ancak görev yine bize düşüyor burada.

"Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir."

BÜYÜK HUN İMPARATORU
BAŞBUĞ ATTİLA

--- Alıntı sonu ---

Onların gözünde Türklük; faşizmin başladığı yerdir!..
İnsanlık anlayışının sınırı, Türk’te biter!..
Bu, onların, genetiğinde vardır ve bilinç altlarına yerleşmiştir.
Başta Ermeniler olmak üzere hiç bir kavmi zikretmek ırkçılıkla eşdeğer değildir ama söz konusu Türk olunca orada ırkçılık başlar!..
Her türlü etnik ayrımcı yapıyı, halkların kardeşliği ve hümanizm söylemlerini maske yaparak, kucaklamakta beis görmezler.
Yeter ki karşılarındaki Türk olsun!
Türk'e karşı girişilen soykırımları görmezler ama meşru müdafaa yapan Türk anında; katil, soykırımcı, insan hakları ihlalcisi, işgalci ilan edilir.
Hocalıyı ağızlarına bile almazlar, ama kadim Türk Yurdu Karabağ'ı düşmandan temizleyen Türk'ü savaş suçlusu ilan etmekte beis görmezler.
Soykırım bir Haçlı batı icadıdır ve tarihin bütün evrelerinde, en çok soykırıma maruz kalmış millet: Türklerdir.
Türkler; dirilmekte, devletleri güçlenmekte, milli şuur uyanmakta, Türk Birliği yani Turan ortak ülkü haline gelmektedir.
Haçlı batının ve küresel emperyalizmin korkulu rüyası işte bu uyanış, diriliş ve yükseliştir.

Ey katil haçlı ve küresel emperyalizm!
Sizi korkutmaya devam edeceğiz...

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git