Türkçü Turancı Otağ

GENEL KONULAR OTAĞI => GÜNCEL => Konuyu başlatan: Üçoklu Börü Kam - 22 Mayıs 2021, 09:12:32

Başlık: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 22 Mayıs 2021, 09:12:32
SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!

Antik Yunan efsanelerinde, içinde kötülüklerin bulunduğuna inanılan ve Pandora adlı bir kadına ait olan, sihirli bir kutudan/küpten söz edilir.
Bu kutu/küp, sahibi olan Pandora'nın onca güzelliğine karşın, her açıldığında dışarıya; kötülük, kargaşa, fitne ve mutsuzluk yaymaktadır.
 
İşte bu Yunan efsanesine atıfla, dışarıdan bakıldığında; iyi, güzel ve yasal gözüken şeylerin, üzerindeki örtü kalktığında, gerçeğin tam tersine; kötü, çirkin ve yasa dışı olduğunu tanımlamak için, gündelik hayatta, sık sık Pandora'nın Kutusu Açıldı deyimi kullanılmaktadır.

Gündemin en sıcak konu başlıkları arasında Sedat PEKER tarafından seri olarak yayımlanan ve geçmiş dönemde ve hali hazırda ki bir çok siyasi figürün, devlet görevlisinin ve iktidar mensubunun adının geçtiği ve suçlandığı çok ciddi iddiaların yer aldığı, en son 6. sının yayımlandığı, yayımlanmasıyla birlikte, çok kısa bir sürede milyonlarca izleyici tarafından takip edilen, yani izlenme rekorları kıran, arkası yarın veya devamı az sonra merakı uyandıran youtube kanalında ki videolar serisi adeta Pandora'nın Kutusunun açılması gibi gündeme bomba gibi düşmeye, Mafya - Siyaset - Medya eksenli çarpık ve karmaşık ilişkileri gözler önüne sermeye devam ediyor.

Yurtdışında, muhtemelen Dubai'de, bulunan Sedat PEKER youtube üzerinden yayımladığı videolarla, gayet açık ve net olarak, bir çok olaydan, bu olayların faillerinden, devlet içerisinde çöreklenmiş çetelerden, organize suç örgütlerinden, paralel yapılanmalardan söz ediyor.

Herkes gibi biz de ibretle izliyoruz.
Zira anılan videolarda sözü edilen olaylar Cumhuriyet Savcılarının anında harekete geçmesi gereken, hukukun ve adaletin gereğini yapıtığı takdirde siyaset ve iktidarın temellerinin sarılacağı vehamet ve ciddiyettedir.
Ama, sanırım, bizim gibi savcılar da ibretle ve macera filmi merakıyla izliyor olmalılar ki henüz adli bir soruşturma yapılmış değil. Sadece içerisinde İçişleri Bakanı'nın da yer aldığı bir çok kişi sosyal medya üzerinden veya bir TV kanalında yapılan programlarda açıklamalar yaparak, Sedat Peker'in iddialarını reddetme, yalanlama, karşı suçlama yolunu tercih ediyorlar.
Oysaki anılan videolarda Sedat Peker esrarengiz cinayetlerden, faili meçhul olaylardan, gasptan, uyuşturucu kaçakçılığından, devlet gücünün mafyatik amaçlarda kullanılmasından, derin devlet yapılanmalarından, paralel devlet yapılanmalarından, Pelikancılıktan, devletin zarara uğratılmasından, şantajlardan, tehditlerden, komplolardan, Bizans'a taş çıkartan entrikalardan söz ediyor ve kendince bu iddialarının kanıtlarını da ortaya koyuyor.
Cumhur Başkanından ses yok!
Adalet Bakanı ortalarda gözükmüyor!
İçişleri Bakanı TV de ağlamaklı konuşmalarla, delikanlılık ispatı peşinde...
Saray medyası muhalifleri linç girişiminde...
Adalet mekanizması, kaldı mı bilmiyorum ana, henüz çalışmış değil...

Bu saatten sonra konu medyanın haber konusu olmasının çok ötesinde bir boyut kazandığından devletimizin savcıları olaya el koyarak gerekli soruşturmayı başlatmalı, son sözü yargının vermesi için gereken hazırlıkları yapmalıdır.
Zira bu iddiaların üzeri kapatılacak, kapatılsa bile kokusu ortadan kalkacak gibi değildir.
Bu iddialar devletin içerisinde yuvalanmış çirkef odaklarının, bağırsakların temizlenmesi, gerektiğini ortaya koymaktadır.
İtalyanların yıllar önce, büyük bir kararlılık ve yüreklilikle yaptığı TEMİZ ELLER operasyonu, Türkiye'de de yapılmalıdır.
Türkiye'nin buna ihtiyacı vardır. Kutsal bir değer ifade eden Türk Devleti sırtında kambur taşımamalıdır.
Sonu nereye varacaksa varmalı ama Türk Devleti, iktidar, siyaset, medya bu töhmetten ve zandan arındırılmalıdır.
Dediğimiz gibi işin ucu nereye varırsa varsın yürekli ve yasalara bağlı savcılar görevlerini yerine getirmelidir.
Pandora'nın Kutusu açılmıştır...

Dikkatle izleyeceğiz.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Bozkurt42 - 22 Mayıs 2021, 12:41:02
Adam çıkıyor Devletin İçişleri Bakanına kafa tutuyor. Bu kadar ilgi, alaka, samimet nereden geliyor? Devletin mafyayı bu kadar güçlendirmiş olması da kuşku verici. Acil önlem alınmalı!  "Devlet" bu kadar küçük düşürülmemeli.

Kendi adıma "devlete" kafa tutabilen birinin bu şekilde açıklamalar yapması çok rahatsız edici. Gerçekten üzüldüm. Bu kadar basit bir düzen olamamalı.

Yotube'da ne kadar fettoş, kürt, komünist, fahişe, lgbt, etnik özürlü oluşum,kanal, GDO'lı kişi varsa onlara çok iyi malzeme oluyor. Bizim saf, temiz ruhlu vatandaş sarı çizmeli Mehmet'te sırf AKP muhalefeti edecem diye bunların iznebilirliğini milyonlara ulaştırmış durumdalar.

AKP'ye muhalefetlik yapmak bir şey "Devlet" kurumlarını alaşağı etmek farklı bir şey.

Derin devlet ya da mafya adına ne dersek diyelim bunu yine devletin iç dinamiği çözebilir. Devleti yönetenler kadar devletin iç mekanizması da, iç çarklarıda, dişlileri de çok önemlidir. Hatta daha da önemlidir. Bu iç dinamik sorunu çözecek, bir daha biz sade vatandaşlara düşülüren bu durumlar karşılaşmamazı sağlacak.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Kurtkaya - 22 Mayıs 2021, 12:49:18

Adam çıkıyor Devletin İçişleri Bakanına kafa tutuyor. Bu kadar ilgi, alaka, samimet nereden geliyor? Devletin mafyayı bu kadar güçlendirmiş olması da kuşku verici. Acil önlem alınmalı!  "Devlet" bu kadar küçük düşürülmemeli.


Sedat Peker'in 5. Videosunda yer verdiği iddialarının özeti şöyle:

1. İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU'nun (SS) danışmanı Ali Faik Kocaoğlu 1,6 milyonluk arabaya biniyormuş. Trabzon'da 5 milyonluk evi varmış.

2. SS'nin akrabası Sadık Soylu Çevre Şehircilik Bakanlığından çıkmazmış. Hiçbir görevi olmadığı halde bütün imar işleri bundan geçermiş.

2. Fetöcü oldukları iddiasıyla atılan hakim ve savcılardan boşalan yerlere Ağar ve SS'nin avukatlıktan gelme adamları doldurulmuş. Organize Suçlar ve Terör davalarına hep bu kişiler bakıyormuş.

3. Peker operasyonu için bazı emniyet personeline para dağıtılmış.

4. Peker'in ailesinin evine düzenlenen operasyondaki kötü muamelenin sorumlusu olan kişi(ler) Ağar'ın özel kalem müdürünün adamıymış.

5. Ağar, Peker'e yapılacak operasyonun haberini özel bir yemekte birilerine anlatmış. Bekleyip görün demiş..

6. F. Gülen Ağar cezaevindeyken mektup yollamış. Ağar bu mektubu çerçeveletip duvarına asmış. Şu an RTE'ye yakın olduğunu gösterdiği gibi o zaman da Gülen'e yakın olduğunu göstermeye çalışıyormuş.

7.İzmir-Aydın-Muğla bölgesi Ağar'ın hakimiyet alanıymış.

8. Ağar'ın "işleri" İzmir Limanı'nda dönüyormuş. Liman'da Ağar'ı tanımayan yokmuş.

9. Kolombiya'da yakalanan ve alıcısı İzmir'de bir kimya firması olan kokainle ilgili Ağar'a işaret etti tekrar.

10. Ataşehir'de öldürülen bir uyuşturucu satıcısıyla ilgili Ağar'a işaret etti. Bu kişiyle ilgili 50 milyon euro gibi bir paradan bahsetti.

11. Emir Sarıgül'ün eski eşinin bir "kaseti" ortaya çıkmış, bu kaseti Sarıgül'e Ağar vermiş ve boşanmalarını sağlamış.

12. Sarıgül'ün Altınbaş ailesinin üyesi olan eşi boşandıktan sonra Ağar Altınbaş ailesinin üstüne gitmeye başlamış. Çeşitli iddialarla içeri atılmalarını sağlamış, korkutmuş. İmam Altınbaş mallarının bir kısmını vermeyi kabul edince Ağar savcıyı arayıp soruşturmayı kapattırmış.

13. İmam Altınbaş RTE'nin kardeşi Mustafa Erdoğan üzerinden külliyeye ulaşmış ve Ağar'ı durdurmuş. Altınbaş bu konuda konuşmazsa delilleri sunmaya hazırmış.

14. Suriye'ye giden silahlar meselesini daha sonra anlatacağını, bu işten para kazananlar olduğunu söyledi.

15. Darbeden sonra Fetö'nün öldürmek istediği ilk 26 kişi içindeymiş, mahkemede kayıtlıymış.

16. Kendisi hakkında bir kırmızı bülten yokmuş. Zaten siyasi sığınmacı statüsüne başvurma olanağı varmış.

17. TR'ye dönmesini değil dönmemesini istiyorlarmış. Bunun için Peker'i öldürsün diye uluslararası cinayet şebekeleriyle görüşüyorlarmış.

18. Devlet kaldığı yeri biliyormuş. SS'ye meydan okudu, kendine güveniyorsa gelsin dedi.

19. Fetö suçlamasıyla gözaltına alınıp 22,5 yılla yargılanan İyi Partili Kerim Çolaklık'a sahte suçlamalarla SS kumpas kurmuş. Bu konuda Beyaz TV muhabiri Emre Olur'a işaret etti.

20. Abdülkadir Selvi Pelikan tarafından kendine servis edilenleri yazan bir bir düşkündür dedi.

21. Gazeteci-yazar Memduh Bayraktaroğlu'na da referansla, zamanında başbakanken Tansu Çiller'in eşi Özer Uçuran'ı Bayraktar oğlu'nun evinde  ağrılandığını söyledi.

22. SS'yi Goebbels'e benzetti ve sorumluluğunu gizlemek için sürekli daha büyük yalan söylemekle itham etti.

23. Karabağ'ın Azerbaycan tarafından geri alınması sonrası planlanan Azerbaycan-Nahcivan-TR yol projesinin Ruslar tarafından engellendiğini, rafa kalktığını, hükümetin bunu gizlediğini iddia etti.

24. Yıldırım Demirören'in emanetçi olduğunu, "başkası" adına iş yaptığını söyledi.

25. Meral Akşener'le Peker'i yine SS düşman etmiş.

26. Kendisine verilen Türklük Hakan'ı ödülünü diğer Türk devletlerinin katılımıyla Kültür Bakanlığı organize etmiş.

27. Koruma polisleri Peker'le birlikte yurtdışı gezilerine de gidiyormuş ve bu ayrıcalığa normalde devlet görevlileri sahipmiş. Daha birçok ayrıcalık verilmiş kendisine SS tarafından. Bunları da açıklayacakmış.

28. SS hakkında elindekileri yavaş yavaş açıklayacakmış.

29. Yurtdışına çıkarken çok az parası varmış, uçak biletini bile borçla almış.

30. Yabancı devletlerle anlaşma, başkalarının yardımını alma iddiasını reddetti.

31. Narkotik madde kullanmadığını kanıtlamak için doku örneği vermeye hazır olduğunu söyledi.

32. Yine tüm iddiaları için savcıları göreve çağırdı, deliller için yönlendirme ve önerilerde bulundu...

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Çağrıbey - 22 Mayıs 2021, 13:12:54
Süleyman Soylu, katıldığı bir televizyon programında, Sedat Peker’e rest çekerek;
İddialarını ispatlasın idam cezasına razıyım!
Demiş.

İçişleri bakanı S. Soylu'nun bu çıkışı, Temel ile Dursun arasında geçen bir fıkraya ne kadar benziyor.

Fıkra şöyle:
Dursun, en iyi arkadaşı Temel'e sormuş;
-İki fabrikan olsa pirini pana verir misun Temelciğum?
Temel hiç düşünmeden;
-Elbette verirum kankardeşum!
Demiş.
Peçi demiş Dursun;
-İki çiftliğun olsa pirinu pana verir misun?
Ula uşağum demiş Temel,
-Lafi pile olmaz, elbette, verirum!
Dursun ağzı kulaklarında bir soru daha sormuş;
-Ula Temel, iki tavuğun olsa pirinu pana verir misun?
Temel'in sesi sertleşmiş ve;
-İşte oni veremem!
Demiş.
Dursun şaşkınlık içinde Temel'e sormuş;
-Ula Temel! Fabrikanın pirini, çiftliğin pirini vereysun da, iki tavuğun pirini niye vermeysun?
-Eee uşağum!
Demiş Temel;
-Çünkü iki tavuğum gerçekten var da ondan daaa!

İçişleri Bakanı S. Soylu da, Temel ile Dursun fıkrasında olduğu gibi, istifadan hiç bahsetmeyip idamı göze almış.
Niye mi?
Türkiye’de idam cezası yok!
Ama istifa diye bir müessese var da ondan!


Gel gör ki Türkiye'de, bu onurlu duruşu sergileyecek; siyasetçi, yönetici, bürokrat vb. neredeyse yok...

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: [Hun Türk] - 22 Mayıs 2021, 16:27:02
"ozturkler.com" Kuruluşu aklıma geldi. Koşa koşa gidenleri hatırlayanlar var mı acaba? Değişen bir şey olmamış belli ki!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 22 Mayıs 2021, 16:52:58
"ozturkler.com" Kuruluşu aklıma geldi. Koşa koşa gidenleri hatırlayanlar var mı acaba? Değişen bir şey olmamış belli ki!

Hatırlamaz olurmuyuz Değerli Hun Türk, anda.
O ne furyaydı öyle?
Cahil cühela takımı Turan ordusunda asker olmuş, Turan imparatorluğunda önemli iş gören bir makam ve mevkiye sahip olmuş gibi o siteye üye olup, reis cilalı paylaşımlarla kendilerine saygınlık sağladıklarını sanıyorlardı.
O hareketin bazı mihraklarca Türkçülüğü itibarsızlaştırmak, özünü, esasını bozmak ve davayı sulandırmak için tezgahlandığını biliyorduk.
Türk Milleti üzerinde hesabı olanlar, bu hesaplarını kolayca gerçekleştirmek için Türk Milliyetçiliğini ve Milliyetçileri etkisizleştirmek isterler.
Bu ve daha sonra değişik adlarla bir dönem esip gürleyen oluşumlar verilen görevi yerine getirerek, işleri bitince, ortalıktan kayboldular.
Onlardan geriye milletle kavgalı bir milliyetçilik, dine düşman olarak görülen bir Türkçülük ve moda haline gelmiş sosyal medya slogancılığı kaldı.
Bunca kirliliğin arasında gerçek Türkçülüğü savunan ve temsil edenler ya hiç fark edilmedi, ya da olumsuz algı nedeniyle hakettikleri itibarı görmedi.
Bunu en can yakıcı olarak Huntürk ve Gökbörü olarak bizler yaşadık ve hâlâ yaşamaya da devam ediyoruz.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Kurtkaya - 23 Mayıs 2021, 21:37:50
Sedat Peker 7. Bölüm iddialar özet akışı:

1. SS'ye şöyle seslendi: "Senin boynuna köpek tasması takıp sokaklarda gezdireceğim."

2. Sadık Soylu Ankara'da devlete ait Next Level iş merkezinde sürekli bürokrat ve iş insanlarıyla görüşüyor (Çev. Şeh. Bak. imar işlerini kastediyor)

3. Çevre Şehircilik Bak. Mekansal Planlama Gen. Müd. Erdal Kayapınar hakkındaki fetö soruşturması örtbas edilmiş. (İmar işleri için kontrol altına alınmış olabileceğini ima ediyor.)

4. Kolombiya'da yakalanan kokainden sonra Türkiye'ye gelen narkotik rotası ifşa olunca Binali Yıldırım'ın oğlu Erkan Yıldırım, yeni bir hat oluşturmak için Ocak ve Şubat aylarında Venezuela'ya gitmiş.

5. Kokain TR'ye giriş yaptıktan sonra parçalara ayrılıp büyük yatlarla dağıtılıyormuş.

6. Tüm narkotik ve yasadışı bahis para trafiği Kıbrıs'ta Halil Falyalı üzerinden yapılıyormuş. Bu şahsın 20 yıl önce hiçbir varlığı yokmuş. Bugün Kıbrıs'ın sahibi olduğunu söyledi.

7. Halil Falyalı'nın TR'de 10 tane dosyası olduğu halde devlet bu kişiye dokunmuyormuş. ABD uyuşturucuyla mücadele birimi DEA ve daha başka birçok ülke bu kişiyi tutuklamak istediği halde alamıyormuş.

8. BY'nin oğlu Erkan Yıldırım Kıbrıs'ta hep Falyalı'nın misafiri oluyormuş.

9. Erkan Yıldırım, rüşvet vb. yasadışı işlerinin kayıtları kendisine karşı kullanılarak bu işin aparatı haline getirilmiş.

10. Mehmet Ağar da bu organizasyonun göbeğindeymiş.

11. SS ve Erkan Yıldırım bu işler nedeniyle yakın ilişki içindeymiş.

12. 90'larda Korkut Eken ve Mehmet Ağar, Peker'i kirli işler (siyasi hedefleri öldürmek vb.) için kullanmışlar. Ayrıca Peker'in kardeşi Atilla Peker'i de operasyonlarda tetikçi olarak kullanmışlar.

13. 90'larda Ağar ve Eken Kıbrıslı gazeteci Kutlu Adalı'yı öldürme girişiminde bulunmuşlar, bunun için Peker'in kardeşi Atilla da Eken'le Kıbrıs'a gitmiş. Ancak onlardan önce Kıbrıs'ta başka ekipler Adalı'yı öldürmüş.

14. Öldürülen Kutlu Adalı, Denktaş'ın mücadele arkadaşıymış ve St. Barnabas Manastır'ındaki tarihi eserlerin çalınmasına ilişkin araştırma yaptığı için Ağar ve Eken tarafından "Kıbrıs'ı satıyor" denilerek öldürülmeye çalışılmış. Peker'i de böyle kandırmışlar o zaman.

15. Behçet Cantürk, Hüseyin Baybaşin ve Savaş Buldan gibi 90'larda öldürülen tüm uyuşturucu tüccarları Ağar'ın arkadaşı ve iş ortağıymış.

16. Ağar siyasete girerken kendi geçmişini temizlemek için MGK'yı ikna edip bu kişilerin öldürülmesini sağlamış. (Meşhur iş adamı cinayetleri)

17. Uğur Mumcu'nun PKK ile uyuşturucu ve silah işleri yapan devlet görevlilerini araştırdığı için öldürüldüğünü söyledi ve bu konuda da Ağar'a işaret etti.

18. Ağar, PKK'ya para verdikleri iddiasıyla bazı iş adamlarını Peker aracılığıyla tehdit ettirip bunlardan haraç toplamış.

19. Erkan Yıldırım Venezuela Caracas limanında uyuşturucu işleri için özel bir bölüm kiralamış. Bu işler için SS'yi işaret ediyor.

Ekler:

a. Fas'tan Peker'i getirebilmek için oraya İHA hibe etmişler.
b. Peker Balkanlar'daki Makedonya, Kosova, Karadağ gibi ülkelerde iş ve siyaset çevrelerinde üst düzey ilişkilere sahipmiş.

c. SS, Peker'in akrabası Reşat Fazlıoğlu aleyhte ifade versin diye uğraşıyormuş. +++

c. (devam) Fazlıoğlu SS'nin DP genel başkanı seçilmesine de yardım eden kişilerden biri. Peker, Fazlıoğlu'na seslenip "elimde her şeyin kaydı var, sakın" dedi. SS aynı zamanda Fazlıoğlu'nun oğlunun nikah şahidi.

d. SS'nin kesinlikle hapse gireceği iddiasını tekrarladı.

e. Diyarbakır Cezaevi'nde Kürtlere yapılan dışkı yedirme gibi işkencelerin zamanında PKK'yı ve Kürt sorununu büyüten işlerden biri olduğunu söyledi.

f. Açıklamalarında devleti zor durumda bırakmamak için uluslararası hukuk çalıştığını, bu konuya özen gösterdiğini söyledi.

g. Arkasındaki pano'da İran başlığından üç okun çıkıp Mersin, Sabiha Gökçen ve "S.D." kısaltmasına ulaştığı bir şema vardı.

h. Görünen üç kitap: "Hz. Ali" başlıklı bir kitap, Mümin Sekman'ın "Her Şey Seninle Başlar" kitabı ve Dostoyevski'nin "Ezilmiş ve Aşağılanmışlar" kitabı.

i. Peker, TR'den gelen "kalabalık ziyaretçileri" nedeniyle farklı bir yerde çekim yapmış. Burası bir otelin toplantı salonuna benziyordu.

j. Masadaki saat çalışmıyor ve hep 08:50'yi gösteriyordu.

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 24 Mayıs 2021, 22:30:40
Antik Yunan efsanelerinde, içinde kötülüklerin bulunduğuna inanılan ve Pandora adlı bir kadına ait olan, sihirli bir kutudan/küpten söz edilir.

Bu kutu/küp, sahibi olan Pandora'nın, onca dış güzelliğine karşın, her açıldığında dışarıya; pis koku, kötülük, kargaşa, fitne ve mutsuzluk yaymaktadır.

Ortalığı çok pis kokular sardı.
Sanırım Pandora'nın Kutusu açıldı.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Kurtkaya - 25 Mayıs 2021, 10:20:54
Sedat Peker tarafından Kolombiya ve Venezuela üzerinden gerçekleştirilen uyuşturucu işini yürütmek için eski başbakan Binali Yıldırım'ın oğlunun anılan ülkelerin limanlarında ofisleri olduğunu ve 5 ton kokain sevkiyatının yapıldığı tarihlerde Kolombiya ve Venezuela'ya 4 er günlük seyahatler yaptığı iddiasına, eski başbakan baba Binali Yıldırım oğlunun o ülkelere Covid-19 test kiti ve maske yardımı yapmak için gittiğini açıkladı.
O andan itibaren memleketin bütün kargaları gülüyor!
Anılan tarihlerde Türkiye maske bulamıyordu.
Binali Yıldırım'ın oğlu "eve lazım olanın, camiiye bile haram olduğunu" bilmez mi?
Hem Türkiye'de bir görevli çıkıp, ülkenin ihtiyacı varken bu malzemeleri başka bir ülkeye götüremezsin demedi mi, diyemedi mi?
Erkan Yıldırım çok ciddi bir suçla ilgili zan altındadır. Bu zandan kuru bir açıklamayla kurtulunmaz.
Yardım ve hibe olarak götürdüğü test kiti ve maskelerin gümrük belgeleri, irsaliye ve faturalarıyla teslim ettiği ülkenin bununla ilgili düzenlediği belgeleri kamuoyuyla paylaşması gerekir. Bu hibeyi kapı komşuna giderken tatlı paketi götürür gibi mi götürüyorsunuz be adam! Lütfen milletin aklı ve zekasıyla alay etmeyin!

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Çağrıbey - 26 Mayıs 2021, 05:05:10

Kolombiya ve Venezuela'ya 4 er günlük seyahatler yaptığı iddiasına, eski başbakan, baba Binali Yıldırım oğlunun o ülkelere Covid-19 test kiti ve maske yardımı yapmak için gittiğini açıkladı.


Venezuela, güzellik yarışmalarında epeyce dünya ve kâinat güzeli birinciliği almış, kızlarının güzelliğiyle de meşhur, bir ülke.
Binali Yıldırım keşke oğlum kız bakmaya gitti deseymiş daha inandırıcı olurdu.

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey
.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: [Hun Türk] - 27 Mayıs 2021, 23:27:32
Uçlar başka yerlere dokunacak gibi önlem alınıyor sanırım.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 28 Mayıs 2021, 05:45:05
YouTube üzerinden seri videolar yayımlanyan Sedat Peker bir çok kişiyi alenen suçlarken, bazı kişiler için de imalar ve göndermeler yapıyor.
Sedat Peker'in bu tutumunu "turpun büyüğü heybede" olarak okumak ve değerlendirmek gerekir.
Bu turpun ne olduğuna dair ipuçları, işin yine uçkur meselesi olduğuna, işaret ediyor.
Türk siyasetinin uçkur üzerinden dizayn edildiği gerçeği, hafızalarda ki tazeliğini koruyor.
Anlaşılan o ki Sedat Peker'in açıklamaları burada kalmayacaktır.
Kendi bildiklerine ilaveten, Türkiye'yi hain15 Temmuz darbe girişimine götüren, malum şer cemaat yapılanmasının ve başta ABD olmak üzere Türkiye'ye diz çöktürmek isteyen ülke istihbaratlarının elindeki bilgilerin de, Sedat Peker üzerinden neşredileceği gibi bir hava var.
Ya da bu ima ile pazarlık bir noktaya vardırılmak isteniyor.
Yani aba altından sopa gösteriliyor.
Fetöcü şer odakların ellerinde, devletin istihbarat kaynaklarını ve olanaklarını kullanarak, gayri ahlaki yöntemlerle, elde ettikleri, kişilerin özel hayatları da dahil bir çok kurumun mahrem bilgilerinin olduğu sır değil.
Bunların bir kısmını kullandılar ama kullanılmayan ve kullanılmak için uygun zaman ve zeminin kollandığı daha çok şantaj malzemesi fetö ve fetönün servis ettiği uluslararası istihbarat kurumlarının arşivlerinde yer aldığı bilinen bir gerçektir.
Akp'si içinde, öteden beri var olan, klikler ve guruplar arasında birbirine karşı kılıçlar çekilmiştir.
Bilindik pelikancı taktikler ustalıkla uygulanmaktadır.
Damat cephesi, Soylu cephesi, Binali Yıldırım cephesi, Efkan Ala cephesi, Numan Kurtulmuş cephesi, ihvancılar, yeni Osmanlıcılar, pelikancılar velhasıl bütün cepheler birbirine karşı kılıçlarını çekmiştir.
Her ne kadar bir iç hesaplaşma gibi başlamış olsa da gidişat, durumdan vazife çıkartan ve kendi namı hesaplarına kazanımlar elde etmek isteyenlerin müdahil olmasıyla uluslararası bir nitelik kazanırken Türkiye için de bir milli güvenlik sorunu olma yolunda gelişmektedir..
Sedat Peker için bir iç hesaplaşma olarak başlayan ve iktidar cephesindeki bazı güç odaklarının hedef alan bu süreç, kripto fetöcü unsurlar ve yabancı istihbaratların müdahelesiyle bambaşka bir mecraya sürüklenerek Türkiye'yi hedef alan bir organizasyona dönüşeceğine dair, çok tehlikeli, sinyaller vermektedir.
Bunu Gezi Parkı olaylarında da görmüştük.
Akp iktidarına, Tayyip Erdoğan'a, karşı başlatılan protestolar bir anda, Türk Devletine karşı bir işgal ve çökertme operasyonuna dönüşmüştü.
Buradaki hassasiyet şudur:
Akp'sine ve Tayyip Erdoğan'a muhalif ve karşı olmayı Türk Devletinin güvenliğini riske sokacak mecraya evirmek isteyen odakların oyununa gelmemek gerekir.
Bizler de anti demokratik uygulamaları ve gayri milli politikaları nedeniyle, oldum olası, akp'sine ve Tayyip Erdoğan'a karşıyız.
Ancak birileri akp'sine karşıymış gibi bir görüntüyle Türk Milleti ve devleti üzerindeki alçak ve hain emellerini yürütmek istemektedir.
Milli bilinç sahibi ve sağ duyulu insanlar bu tuzağa düşmeyecektir.
Düşmemelidir.
Akp'si ve Tayyip Erdoğan'la demokratik şartlarda ve hukuk devleti kuraları çerçevesinde, sandıkta, hesaplaşılmalı, Türk Milletinin iradesiyle iktidar olan bu yapı, yine milletin iradesiyle alaşağı edilmelidir.
İş meşruiyet çizgisinden çıktığı takdirde hangi mecraya varacağı ve sonucun nereye gideceği belli olmaz.
Sosyal hayatta intiharın denemesi olmaz diye çok anlamlı bir söz kullanılır.
Türk Milletinin ve devletinin bekası da bu hassasiyetle ele alınmalı ve adımlar bu bilinç çerçevesinde atılmalıdır.
Evet, intiharın denemesi olmaz!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: [Hun Türk] - 29 Mayıs 2021, 16:54:21
Ağabeğ çok güzel özetlemişsin. Yani araya girecek kelime, cümle kalmamış.

Her zaman dediğimiz gibi. AKP'ye karşı olmak farklı bir şey Devleti karşına almak çok farklı bir şey. Burda saf temiz ruhlu vatandaş artık neyin gazı ise Peker'i vatan, millet sakarya sözlerine inanarak onun yanında durmakta, AKP'ye karşı olan hıncını en azından bu şekilde çıkarmakta. Oysa ki bu durum meşhur Gezi olaylarında çokça gördük.

Özellikle kanı beş para etmeyen, insan müsvetteleri ile, bilinen terörist grupların yeni nesil imaj ve şekilleriyle karşımıza artık yeni nesil AKP muhalefeti gibi görünüyorlar.

Tarih tekerrür eder hesabı. Bizim gibi ülkelere malesef bu senaryo devamlı uygulanmakta. Bence bu seçim çığırtkanlığı da bunun bir parçası.

Düşmanımın düşmanı dostumdur hesabı yapılmakta. ABD gibi her ülke için özel ajanslar kurarak siyaseti ya da adına ne dersek diyelim dizayn etme olayı bitmeyecek.

Şimdi AKP'yi aklamıyoruz kesinlikle. Ancak  ülkenin, devletin Libya'da, Azerbaycan'da (hele ki Azerbaycan'a laf edenin kafası kopmalı), Suriye'de ne işi var diyenlere karşı dik ve beraber olmalıyız. Peker ve beraberindeki adamlar her zaman olacaktır. Sende eşşek olmayarak bunların farkında olmalısın!

SİHA'larla alay ederek, dış politikada ABD yandaşı tavırlar sergileyerek sözüm ona AKP muhalefetliği yapılmıyor. Türk düşmanlığını alanen yapamayan GDO'lar mecbur şekil değiştirmekte.

Muhalefete sormak gerek,
PKK ve işbirlikçisi olan malesef vekil olarak maaş verdiğimiz bu GDO'lulara ne yapacasın?
Fettuhlahçı ve türevi cemaat ve tarikatlarla olan ilişkileriniz nasıldır?
Siyasal İslam hakkında ne düşünüyorlar?
ABD gibi ciddi güçlü düşman karşısında her zaman ki gibi NATOCU mu olacaksın?
Yarın seçim olsa, iktidara geldiğinde Suriye sınırına ne yapacaksın?
Başbuğ Atatürk'ün kurduğu bir partinin içinde ki Kürt/terörist gruplarla ve bilinen partilerine ne gibi özgürlük ya da bakanlık vereceksin?


Peker olayının arkasına yaslanmak basit. Kaset olaylarını hatırlayalım. Sevmesekte CHP içindeki Ulusalcı/Vatarsever denilen kesim nasıl bir anda gitti?

Bugün soyunu dümdüz edeceğimiz Yunanistan tamamen ABD elinde üsler cenneti [**]olmuş. ABD ile ciddi problemler yaşıyoruz. Yahudiler bir yandan, Emperyalist güçler bir yandan, onlar bitmeden içimizdeki Natocu mallar bir yandan, ülke yapboz gibi. Sanki ABD Erdoğan'nın istememesinin sebebi ile bizim  muhaletin nedenleri aynı. Daha düne kadar İsrail gibi bir Yahudiden İHA alıp pardon kiralayıp anlık görüntülerini saatler sonra izleyebiliyorduk. Kimse size bedava ekmek vermez. Bugün Polonya gibi Nato sınırı bir ülkenin SİHA konusunda bize bağlanması şaşırtıcı olmaması gerekir.

Bugün özelikle SOL örgüt, dernek, medya gruplarının çoğunun finansman desteği AB'den sağlanmakta. Bu Solumsu p. kuruları elin parası ile efelenmekte. (ör bianet v.b).Millet bunlara çanak tutmakta. Nerde kaldı Sol'un emparyalist güçlere karşı açtığı savaş merak ediyorum. Bu olay sadece bizde yaşanır. Sol sadece Türk Düşmanlığı üzerine kurulu bir siyaset planlamakta ve uygulamakta.

Peker olayı magazin sadece. Muhaletin eline verilen bir gram gilikoz parçası. İran'da Ahmedinejad denilen varlık -ki eski cumhurbaşkaları- acaba yanlış stratejimi güdüyoruz, Türkiye ile stratejimiz ortak olmalı gibi sözler söyledi, adamı adaylığa bile kabul etmediler. Düşünün artık öyle ya da böyle ABD'siz bir sistem şuan için düşünelemiyor. ABD Rusya'ya alanen terörist diyor nerdeyse, Rusya bile biz açık kapı bırakıyoruz deyip geçiyor.

Bizler Peker ile oryantal zamanlar geçirirken atı alanın nereyi geçtiğini görecek durumda olamayacağız. Peker ve ortaklarının yaptıklarının hesabı tabii ki alınmalı. Ancak kesinlikle başkasından bir meded beklememek gerekir. Peker olayını gündemde tutulmasın demiyoruz kesinlikle, hesabı sorulsun. Bakın Gökçek'e kazık çakmak istedi ama seçilemedi. Nerde o eski günler değil mi? Mansur yapılan usülsüzleri savcılığa bildiriyor, onları da görecez inş.

Kafayı da azcık kumdan dışarı çıkartın! Kuma sokulacak leylek, pelikan, martı v.b bilimum maymun ruhlu Darwin'in deney yaptığı benzer kuşlar bulunur. O malzeme çokça var. Yeter ki bizler malzeme olmayalım.

**
(https://hunturk.net/forum/rsm/2-abd-yunan-ustu-1622296498.jpg)

(Haritaya ek, bütün adalar silahlı. Kıbrıs Rum p*çi dahil, büyük adalarda ciddi uçak üsleri ve bakım merkezleri bulunmakta. Bunlarda buraya komşuluk oynamaya gelmedi büyük öncelikle Ruslar için orda ama kıçımızın dibinde ki haritayı da iyi okumak gerek.)

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: [Hun Türk] - 29 Mayıs 2021, 17:48:33
Yıl 2011 bir haber alıntısı,

Alıntı
Sedat Peker, "Said Nursi�nin ve o geleneği takip eden değerli âlimlerin etkisinde kaldım" dedi
Risale Haber-Haber Merkezi

�Yeraltı dünyası� ile özdeşleşmiş isimlerden Sedat Peker, "gençliğimin ilk yıllarında Necip Fazıl Kısakürek üstadın, büyük dava adamı Mehmet Akif Ersoy�un, Nihal Atsız hocanın ayrıca  Bediüzzaman Said Nursi�nin ve o geleneği takip eden değerli âlimlerin etkisinde kaldım" dedi.

Aksiyon Dergisi'nden Haşim Söylemez'e konuşan Peker, ilgili soruyu şöyle cevapladı:

Bazı internet sitelerinde uzun tarih değerlendirmeleri ile İslam - tasavvuf ve tarikatlara ilişkin yazılarınıza rastlıyoruz. Nihal Atsız�ın Türkçü fikirleri ve duruşundan sonra başka bir senteze doğru mu kaydınız?

Beni eskiden beri tanıyan herkes, gençliğimin ilk yıllarında Necip Fazıl Kısakürek üstadın, büyük dava adamı Mehmet Akif Ersoy�un, Nihal Atsız hocanın ayrıca  Bediüzzaman Said Nursi�nin ve o geleneği takip eden değerli âlimlerin etkisinde kaldığımı bilir. Nihal Atsız hocanın birçok marşını ezbere bilirim. Ancak okurken kendi iç dünyamda sorun yaşamamak için bazı kelimeleri değiştirirdim. Örnek vermem gerekirse Atsız hocanın (ezberimde olan) çok sevdiğim �Davetiye� isimli bir marşı vardır. Bir satırı şöyledir: �Din Arabın, hukuk sizin harp Türklüğündür.� Ben bunu �Kum Arabın, hukuk sizin, harp Türklüğündür� diye okurdum. Hayatımın her döneminde savunduğum milliyetçilik İslam ile şereflenmiş milliyetçiliktir. Yaşadığım sürece de bu böyle olacaktır.

Yakın tarihte ülkemizde bir 28 Şubat süreci yaşandı. Çoğu tedbir uygulayıp Allah dostlarının dergâhlarından uzak durdu. Komik bahanelerle bazı din âlimleri tutuklandı. Cezaevinde sorun yaşamamaları için onlarla ilgilendim. İnsanların hayal dahi edemeyeceği maddi imkânları çekinmeden kurban, burs ve yardım olarak memnuniyetle verdim. Dergâhların girişlerinde jandarmalar arabaların plakasını kaydedip kimlik kontrolü yaptığı için kimsenin uğramadığı dergâhlara giderek  maddi manevi destek verdim. Bazı dönemlerde şaşırmış, şımarmış olabilirim ama inanç duruşum her zaman netti.


Sedat Peker'den inciler... Gün geçtikçe değişiyor..

https://hunturk.net/forum/sedat-peker-gencken-bediuzzamanin-da-atsizin-da-etkisinde-kaldim--3985.html
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: turania_25 - 02 Haziran 2021, 18:20:33
Bu adama mümkün olsa idi de şu 2 soruyu da biz sorsaydık:

1) Sedat Peker'in fincan yüklü katırını ürkütmeseydiler, yine de ''bu itirafları'' sıralayacak mıydı?

2) Çıkar ilişkisi yoksa, bu ve benzeri olayları neden 25-30 yıla dayanmış olan itirafları da bugüne bırakmış?   

Yani, süslü sülü dönüş bileti olsaydı, her şey yine süt-liman devam edecekti öyle mi?
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Yüzbaşı Sançar - 04 Haziran 2021, 05:36:33
Bu adama mümkün olsa idi de şu 2 soruyu da biz sorsaydık:

1) Sedat Peker'in fincan yüklü katırını ürkütmeseydiler, yine de ''bu itirafları'' sıralayacak mıydı?

2) Çıkar ilişkisi yoksa, bu ve benzeri olayları neden 25-30 yıla dayanmış olan itirafları da bugüne bırakmış?   

Yani, süslü sülü dönüş bileti olsaydı, her şey yine süt-liman devam edecekti öyle mi?

Bir Çin atasözü der ki;
Hırsızlar çalarken değil, bölüşürken kavga eder.
Bunu fetö olayında ve benzer bir çok olayda gördük.
Cumhurbaşkanının fetöcülere;
"Ne istediniz de vermedik?"
Serzenişi bir bölüşme memnuniyetsizliğinin ifadesidir.
Demek ki fetö kendisine verilen devlet olanaklarıyla doymamış, bizzat iktidarı ve devleti tek başına sahiplenmek istemiştir.
Sedat Peker olayı yıllardır birikmiş olan kirli iş ve ilişkilerin, poseftik çukurunun, patlamasıdır.
Yani bir bakıma iktidar cephesinde süregelen kanunsuzlukların, bir kısmının, gün yüzüne çıkmasıdır.
Bütün bunlar bir şeyleri bölüşürken husule gelen anlaşmazlık ve memnuniyetsizliğinin sonucudur.
Bu vesileyle öteden beri süregelen iç çekişmeler de gün yüzüne çıkmıştır.
Anadolu’da "bu hamur daha çok su kaldırır" diye bir tabir var.
Evet, Süslü Sülodan, Ağarlardan başlayan patlak birçok kirli ilişkiyi deşifre etmeye başlamıştır.
Bu işin ucu cumhurbaşkanına değerse hiç şaşırmamak lazım.
Zira akp nin sicili çok kabarık.

Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 08 Haziran 2021, 21:44:30

Hırsızlar çalarken değil, bölüşürken kavga eder


Sedat Peker, Pandora'nın Kutusunun, sadece, kapağını kıvıttı.
Tamamı açıldığında daha neler çıkacak, neler?

Akp'sinin ilk kuruluşunda önemli roller oynayan ve akp'sinin gidişatındaki sakatlık nedeniyle istifa eden, şimdilerde CHP milletvekili olan Abdüllatif Şener'in:
AKP döneminde yapılan yolsuzluklar son 100 yıldaki yolsuzluklardan 10 kat fazladır…
Sözünden Pandora'nın Kutusunun içinde daha nelerin olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Akp'si tepeden tırnağa kadar yolsuzluk, kanunsuzluk ve anayasa ihlali suçuna bulaşmıştır.

Ulusal basında yer alan, milli duyarlılık sahibi, bir çok yazarların yazıları akp'sinin çuvala sığmayan mızraklarını ortaya koymaktadır.
Bunlar itham değil, ispatlı şahitli, gerçeklerdir.

Akp'si, Sedat Peker'in ifşaatleri karşısında, suskundur.
Akp'si kendi yarattığı canavar tarafından boğazlanmakta, kendi ürettikleri pislikte boğulmaktadır.

Etme bulma, dünyası mı dersin?
Eliyle eden, başıyla çeker mi dersin?
Yoksa, yediğin hurmalar, tırmalar mı dersin?
Ne dersen de, zulüm ile abat olanın, akıbeti berbat olur hakikatı bir kez daha tahakkuk ediyor.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Kurtkaya - 08 Haziran 2021, 23:22:42

Yaptığı kötü ve kanunsuz işler nedeniyle suça ve günaha garkolan kişilere kendi pisliğine boğulsun diye beddua edilir.
Kendi pisliğinde boğulmak tanımı en çok akp'sini tarif eder durumdadır.
Akp'si; ahlak, din, ekonomi, çevre, insani ilişkiler, uluslararası ilişkiler, kadın ve çocuk hakları, doğal yaşam vb. hayatın bütün alanlarında var olan bütün değerleri örseleyerek, kirletti ve itibarsızlaştırdı.

İki kavram ve akp'si.
Güzel Türkçemizde kanara ve koralmak diye birbiriyle ilintili iki kelime var.
Kanara; yeme içme hususunda asaletini bozmuş, her şeye tenezzül eden, obur ve doymak bilmeyen  anlamında bir kelimedir.
Bu sıfatın sahipleri için, ağır bir aşağılama terimi olarak, kanaralaşmak ibaresi kullanılır.
Kanaralaşmış bir insan ya da hayvandan asla hayır gelmez.

Koralmak ise bir şeye fazlaca düşkün olmak, iyi ya da kötü, helâl ya da haram, yararlı ya da zararlı olduğuna bakılmaksızın alışkanlıkları sürdürmek anlamındadır.
Haram yemeyi alışkanlık haline getirenlere haram yiye yiye harama koraldı denir.

Rüşvet, yolsuzluk, usulsüzlük, hortumculuk, yandaş kayırma, kamu mallarını israf etme, bankaların içini boşaltma, doğa katliamı ve talanı akp'si için vaka-yi adiyeden şeyler oldu.

19 yıllık iktidarın sonunda kanaralık ve koralma akp'sinin asli vasfı haline gelmiştir.

Kanaradan ve koralmıştan hayır gelmez.
O nedenle İvedikle kapıdan defedilmelidir.

Köylük yerlerde evin kapısındaki köpek, sağdan soldan yiyecek aşırsa, boğaz peşinde koşsa veya evin avlusundaki civcivlere ilişse, evin sahibi; bu köpek boğaz peşinde koşuyor, dişine kan değdi, kanaralaştı diye köpeği kapıdan azıtır.

Bu kadar...
Bilmem anlatabildim mi?
Ya da anladılar mı?
Ya da anlarlar mı?

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Çağrıbey - 08 Haziran 2021, 23:40:18
Akp'sinin içinde süregelen ve ayyuka çıkan çekişmelerde taraflar kan davası güder gibi birbirlerine düşmanlık güdüyorlar.
Partide ve iktidarda tek adamlığı kimselere bırakmayan Erdoğan, halk desteğini kaybederek,  iyice gözden düştü.
Durumu kurtarmak ve Erdoğan'ı temize çıkartmak isteyen bir gurup aslında Erdoğan iyi ama etrafı kötü diye bir savunma geliştirdiler.
Şu riyakarlık ve tevile bakar mısınız?
Erdoğan iyi, etrafı kötüymüş!
Vay be!

Tam tersine, bütün kötüleri ve kötülükleri üreten, bizzat Erdoğan'dır.
Liderin etrafı nasıl oluşur?
Elbetteki liderin kişiliğine göre oluşur.
Asıl azmaz, bal kokmaz kokarsa yağ kokar çünkü aslı ayrandır diye bir deyimimiz var ve gerçeği ortaya koymaktadır.
Erdoğan'ın nasıl bir lider ve siyasi hırs sahibi olduğunu anlamak için Beyoğlu belediye başkan adayı iken kaybedince neler yaptığını bilmek kafidir.

Erdoğan ve etrafı için en doğru tanım, bir atasözümüzde denildiği gibi;
Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş!

Tokat yöresinde kullanılan bir deyim var. Biraz kaba. Ama kitabın ortasından konuşmak tabirinin anlamını bulduğu bir deyim.
Özür dileyerek yazıyorum.
B...tan olan terazinin, tezekten olur, dirhemi!
Erdoğan ve ekibi için en doğru tanım ve tabir budur!

Hiç kimse, kralın ipekten elbisesini anlatmasın.
Kral, bal gibi, çıplak!
Halk dilinde şallak da denir.

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.
Başlık: Ynt: SEDAT PEKER - PANDORANIN KUTUSU!
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 10 Haziran 2021, 05:09:29
Sedat Peker youtube üzerinden son yayınladığı videoda:
Biz bir aileyiz ve hepimiz suç ortağıyız!
Diyerek açıklamalarına bambaşka bir boyut kazandırdı.

Biz bir aileyiz ve hepimiz suç ortağıyız!
Buyur buradan yak!

Sedat Peker'in ima ettiği;
Aileden kimi kastetmekte?
Birlikte suç işledikleri ortakları kim?
Hangi suçları birlikte işlediler?


Bu sorular yanıtı bulduğunda siyasetin kirli yüzü ve devlet içerisindeki çeteleşmeler gözler önüne serilecektir.

Bir zamanlar İtalya'da devlet mafyaya karşı temizeller operasyonu gerçekleştirmişti, biz de ise tam tersi bir durum var!
Suç örgütü lideri, mafya, devlete karşı temizeller operasyonu çekiyor gibi bir görüntü var!

Hey benim güzel ülkem!
Bunlarıda mı görecektik?
Seni ne hale getirdiler, böyle?

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.