Gönderen Konu: Ismet Özel e kulak verelim  (Okunma sayısı 11266 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ismet Özel e kulak verelim
« : 20 Nisan 2013 »
Sözün sonunda sacmalasa da adama verdigi ayar cok güzel, "...siz her an bu topraklara ihanet edebilirsiniz, bu ülkenin tehlikeli insanlarindan birisiniz, gözlem altinda tutulmasiniz ve hareketleriniz not edilmelidir..."  ;D koptum orda .

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı

Çevrimdışı Egenin Efesi

• Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Ismet Özel e kulak verelim
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2013 »
İsmet Özel adlı akıl hastası kişi için başlık açamaya bile değmez. Ağzından bir iki kelime iyi laf çıkması binlerce gereksiz ve deli saçması lafı, sözü de mazur görmemizi gerektirmez.
Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!
Dün Efe'ydik, Zeybek'tik; bu gün: GÖKBÖRÜ'dür Adımız!

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2013 »
İsmet Özel adlı akıl hastası kişi için başlık açamaya bile değmez. Ağzından bir iki kelime iyi laf çıkması binlerce gereksiz ve deli saçması lafı, sözü de mazur görmemizi gerektirmez.
Gökbörü'nün izinde Tanrı Türk'ü korusun!

Soysuzlarin iyice cogaldigi su günlerde bir insan ister solcu ister dinci ister sagci ister dinsiz olsun, Türklük adina bir seyler söyleyebiliyorsa bunu göstermekte bir sakinca görmüyorum. Ismet Özel ister deli olsun ister akilli, olumlu yönleri varsa bunu takdir eder olumsuz yönleri varsa bunu elestiririz. Herkesten Türkcü olmasi beklenemez.

Çevrimdışı giray-han

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #4 : 21 Nisan 2013 »
Burada bahsi geçen düşünce biçimi kozmopolitan enternasyonalizmdir. Bu düşünce biçminde ırk, dil ve din değerleri yoktur. İnsanlar bu bazda aşırı bireysel ve materyalist olurlar. Aşırı bireyselliğin getirdiği kafa yapısında bir toplum bilinci olmadığında dolayı, bu tür düşüncede olan insanlara millet ve ırk gibi kavramlar çok saçma gelir. O yüzden de bir Türk ile bir İngiliz arasında seçim yapmaları gerektiğinde hangisi daha çok işine gelirse onu seçer.
Sorulduğunda ise "işime geleni tercih ederim" demez. Onun yerine "arasında bir fark yok" der. Aynı şekilde o programdaki adam da bir Fransız ile bir Türk arasında bir fark göremiyorsa, aslında Fransız'ı Türk'e tercih ettiğinden ve bunu açık açık orada söyleyemediğinden dolayıdır.
Aynı şekilde bu tür kimseler bazen Türk'ü tercih ederler. Bundan dolayı da "milliyetçi" gibi görünseler de, asıl gayeleri başkadır. RTE bunun en büyük örneğidir. Asıl gayesi Türk çoğunluğa oynamak olan RTE, iş oy almaya gelince Türklere resti çekip kürde yaranmaktan çekinmez.
Kozmopolitanist köpek tam anlamıyla pragmatist, idealden yoksun ve herhangi bir fikre sahip olmayan, tek düşüncesi hayattaki basit zevklerden olabildiğince fazla faydalanmak olan bir kimsedir.

Bugün ülkemizde kozmopolitan düşünce yükseliştedir. Bunu insanların umursamamazlığından anlayabilirsiniz.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #5 : 12 Eylül 2014 »
Ismet Ozel  in bazi hatali görüsleri olsada severek takip ettigim takdir ettiģim bir kişidir görüşleribizimle paralel olmasada vatan ve Türkluk konusunda duyarli olduģuna inaniyorum her ne kadar islam bünyesi ile birlige inansada sonuçta bunun Türklüģe ciktigini gorebi
iriz Türk demek müslüman demektir  derken karaimleri ve gagaguzlari Türkluk dairesi disinda tuttugunu idda edenler anadolu da bu iki unsurun sayica cok olmadigini goze alirsak beni asil şaşirtan islam Türk sentezine yakin bir görüş öne süren Ismet Ozel Osmanliya pek sicak bakmaz.
Ismet Özel i asil takdir etmem inatla be  laz im diyen bir sunuvu ya o zaman siz potansiyel bir tehdit olusturuyorsunu bu memleket için deme yürekliliģini göstermiştir ki bunu en bozkurt geçinen bile şimdiye kadar yapamamiştir.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2014 »
http://m.youtube.com/watch?v=OxcUUlXbZRU

Verdiğim eski link silinmiş buyurun izleyin Ismet Özel in Hilmi Hacaloģluna Türklük tepkisi

Çevrimdışı Kurtkaya

• Otağ Sorumlusu
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #7 : 13 Eylül 2014 »
http://m.youtube.com/watch?v=OxcUUlXbZRU

Verdiğim eski link silinmiş buyurun izleyin Ismet Özel in Hilmi Hacaloģluna Türklük tepkisi

Bu denyoya ait videoda matah olan  ne var ki linki yenilemişsiniz?
Kusura bakmayın ama son sözünde: "Her Türk komünisttir" diyen birisinin ciddiye alınacak hiç bir yanı yoktur.
Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun.

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #8 : 13 Eylül 2014 »
Tr de 55 Milyon Türk ün Türkçü olmadığına göre şimdilik bunlarla idare ediyoruz, benim için kişilerin taşıdığı ideolojiden önce Türklüğü savunup savunmadıkları gelir

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #9 : 13 Eylül 2014 »
Her Türk komunist olsaydı herhalde başımızda akp degil tkp olurdu, ayrıntılara takılmayın ben orda sunucuya etnik kimliģinden dolayı yaptığı ayara değinmek istiyorum millet konunistliģe takıyor sanki komunizm kaldı.