Gönderen Konu: Yeniyim  (Okunma sayısı 6343 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AlpTurkOgluTurk

• Yeni Üye
  • *
Yeniyim
« : 17 Nisan 2019 »
Esenlikler kandaşlarım.

Otağda yeniyim. Bu yüzden kendimi tanıtmak gereksinimi hissederim:

Ben yirmi yaşında bir Türk genciyim. Ülküleri olan bir gencim. Bilgisayar ve programlama alanında çalışıyorum ve yegane amacım Türk ulusunun, dünya üzerindeki tüm Türk halklarının gücüne güç katabilmek. Bunun için günümüz teknolojisini öğreniyorum, kod yazıyorum ve tüm acuna yüce ırkımızın gücünü bir kez daha göstermeyi kendime hedef belledim. Milletim için bu alanlarda emek vermeye hayatım sona erene kadar devam edeceğim. Evet, tüfek icat oldu; mertlik bozuldu ama artık dört tarafı bizden korkan ve bize kurnazca saldırılar yapan şahısların olduğu bu ölümlü acunda yeni teknolojinin, bilimin, fenin, ilmin ışığını da sonuna kadar yakacağım, milletimin ve devletimin gücünü her zaman bilmesi için. Planlarımı şu an açıklamıyorum ama diyeceğim odur ki kodlama, yazılım konusunda devletimin ve ordumun her zaman önde olması için yapmayı istediğim bir sürü şey var. Hayatım el verirse de yapacağıma sizlerin huzurunda söz veririm.

Buraya kayıt olma sebebim şudur: bilirim ki her Türk gencinin vazifesi tarih bilincine sahip olması, Atalarını tanımasıdır. Bizler Napolyon'un bile "Bana Türkleri verin, tüm dünyaya diz çöktüreyim." dediği güçlü, savaşçı, büyük milletiz. Tarihi bizler yazdık ve var ettik. Tarih boyunca büyük liderler yetiştirdik. Her Türk gencinin de bunu bilmesi gereklidir. Ben de bunun için tarihi ve atalarımı öğrenmeyi, son başbuğumuz olan Mustafa Kemal'i, önderimiz Atsız Ata'yı ve dava arkadaşlarını, değerli büyüğümüz Nejdet Sançar'ı tanımak için araştırıyorum, onları tanımak için yazdıkları kitaplardan maddi durumum el verdiği kadarını okuyorum. Bu forumda da aklımda olan soruları, tarihi meseleleri çözümlerken merak ettiklerimi sizlere danışmak istiyorum çünkü biliyorum ki daha öğreneceğim çok şey vardır ve sizler de sonuna kadar bilgili kandaşlarsınız.

Umarım beni aranıza kabul edersiniz.

Esenlikler...
Acizler için imkansız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler, kahramanlar için idealdir.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Yeniyim
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2019 »
Hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz değerli kandaşımız AlpTurkOgluTurk!
Yapacağınız değerli paylaşımlardan faydalanacağımız muhakkaktır.

Maalesef sosyal medya adı verilen bir takım günü birlik paylaşım ağellerinin popüler olması nedeniyle, gerçek bir bilgi deryası ve akademi olan otağlara pek rağbet kalmadı.
Her şeye rağmen otağımızın çok ciddi bir izleyici kitlesi var olup, doğru bilgiyi doğru kaynaktan edinme rolümüzü bilhakkın yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı AlpTurkOgluTurk

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Nisan 2019 »
Hoş buldum.
Otağa girmeden önce gözlem yaptım. Başka Turancı Otağları ile karşılaştırırsak en olgun, en bilimsel ve en güvenilir topluluk burası. Hele internet ortamında kendine Türkçü diyen bazıları var ki, gençliği Türkçülükten ve Turancılıktan kaçırmak için çaba veriyorlar resmen. Buraya giren ise aydınlanıp çıkıyor. Turania aracıyla buldum burayı. Dediğiniz gibi, eskisi kadar canlı olmasa bile bilgi kaynağı dolu dolu. Bu yüzden elinize, emeğinize sağlık. Ben başkaları adına da çok teşekkür ederim size.
Acizler için imkansız, korkaklar için müthiş gözüken şeyler, kahramanlar için idealdir.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2019 »
Hoş buldum.
Otağa girmeden önce gözlem yaptım. Başka Turancı Otağları ile karşılaştırırsak en olgun, en bilimsel ve en güvenilir topluluk burası. Hele internet ortamında kendine Türkçü diyen bazıları var ki, gençliği Türkçülükten ve Turancılıktan kaçırmak için çaba veriyorlar resmen. Buraya giren ise aydınlanıp çıkıyor. Turania aracıyla buldum burayı. Dediğiniz gibi, eskisi kadar canlı olmasa bile bilgi kaynağı dolu dolu. Bu yüzden elinize, emeğinize sağlık. Ben başkaları adına da çok teşekkür ederim size.

Öncelikle hoş geldiniz,

Malumunuz üzere sadece otağ yöneticileri olarak bizler kaldık. Ağımız açık, kullanabilir durumda olması için tedbirler alıyoruz. Malasef "Sosyal Medya" bizi zamanında tek bir darbe ile indirdi. İşin Sosyo-teknolojik boyutu bu.

Özgün bilgi açısından ağımız daime açık kalacaktır.

TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !