Gönderen Konu: Tuncay Özkan kimdir?  (Okunma sayısı 13783 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı KILIÇARSLAN

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Tuncay Özkan kimdir?
« Yanıtla #10 : 28 Mayıs 2008 »

tungatonyukuk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 28 Mayıs 2008 »
Tuncay Özkan'ı hiç sevmem.Gereksiz bir insan.Kendi görüşüm.Hiç samimi bulmuyorum.

Çevrimdışı meralodem

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 09 Nisan 2013 »
Zamanında ben de dinlerdim onu ama bir gün canlı yayında ermenilerden bahsetti ve evindeki hizmetlinin ermeni olduğunu falan filan anlattı. Şimdi Türkiye ermenisinin durumu biraz iyidir, gidip de hizmetçilik yapmaz, peki evinde kaçak ermeni çalıştırmak nedir? Bu insan mı Atatürkçülük yapacak?

Çevrimdışı daglargibi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #13 : 09 Nisan 2013 »
Tuncay Özkan hakkinda ne olumlu nede olumsuz bir görüse sahip degilim, su an hapiste olmasinin nedeni AKP'ye olan muhalefetinden dolayidir. Türkcülügü bir yana Türkmü degilmi onu bile bilmiyorum. Kendisi Erzurum-Kemaliye'lidir.

Çevrimdışı ulus kürşat

• NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
  • Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 29 Mayıs 2014 »
ben de tuncay özkanı sevmiyorum herkes oluşturduğu biz kaç kişiyiz platformundan para götürüyor diyor siteye yorum yazandan bile para alıyormuş mitinglerde biz kaç kişiyiz platformunun şapkasını bile para ile satıyormuş TTK

Bende takip ediyordum. farklı düşüncelerimiz olsa da şu ankilerden iyi birisidir. para toplama meselesi bildiğim kadarıyla chp ye girmek istedi almadılar o da kendi partisini kurmak istiyordu ona da ekonomi lazım. o zaman ki açıklamalar bu yöndeydi.

ben işe para karışınca uzak durdum. zaten sonra aldılar içeri.