Gönderen Konu: Türkiye'den Afrika'ya Uzanan Şefkat Eli  (Okunma sayısı 2673 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emir.oz

• Yeni Üye
  • *
Şeffaflık ve bağımsızlık ilkeleriyle yola çıktığımız günden bu yana sürdürülebilir; tarım, su, enerji ve eğitim projeleri ile 6 ülkede 125.000 insan için geleceği dönüştürmüşüz. Biz bunu siz Anadolu’nun vicdanlı insanları olmadan yapamazdık. Şimdi, dünyamızın bu zor zamanlarında Uluslararası Kalkınma ve Çevre Derneği (IDEA Universal) olararak daha büyük gayretle daha çok insana ulaşma hedefindeyiz. Hadi hep birlikte bu hedefi gerçekleştirelim.

Dilediğin miktarda yapacağın düzenli bağışınla daha fazla insana ulaşmamızı sağlayabilirsin. Örneğin; 120 TL’lik düzenli bağış her ay yeni bir insanın yaşam boyu temiz suya kavuşması demek. Sağlık, eğitim, güzel bir yaşam demek.  İyiliğini kağıda dökmemiz zor ama teşekkür sertifikanı da hemen yollayacağız.
Güvenli ödeme sistemi fonzip üzerinden kredi kartınız ile güvenli bir şekilde bağış yapabilirsiniz.
https://www.ideauniversal.org/destek-ol/

Çevrimdışı Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Türkiye'den Afrika'ya Uzanan Şefkat Eli
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2020 »
Esenlikler emir.oz,
Siz her ne kadar bizi selamlamamıș olsanız da biz Türk Töresinin gereği Otağımıza gelen birini esenleyelim.
Türkçü Turancı Gökbōrülerin Otağı Huntürk'e hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz.
Yardımla ilgili konu da açmışsınız.
Yaptığınız çalışmalarda başarılar dileriz.
Mağdura, mazluma yardım etmek en temel insani ve vicdani görevdir.
Biz Müslüman ya da gayri muslim ayrımı yapmıyoruz. Biz bir kişi ya da topluluğun Türk, gayr-i Türk olduğuna bakıyoruz. Çünkü biz Türkçüyüz. Bizim için öncelik Türk'tür.
Sizi eleştirmek ve yermek kastiyla sormuyorum. Sadece merakımı gidermek için bilginize bașvuruyorum.
Afrika'daki bir çok Müslüman ülkeye ve Filistin'e yardım ederken Doğu Türkistan'a Çin zulmüne maruz kalan Uygur Türkleri için herhangi bir yardım program, proje ve kampanyamız var mı? Biz Türk'ü dinine göre sınıflandırmıyoruz ama sizin için bir bilgi olması açısından Uygur Türklerinin de Müslüman olduğunu belirtmiş olalım. Aynı şekilde Suriye, Irak ve Kafkas bölgesinde de mağdur ve zulme uğramış Türkler var. Üstelik hepsi de Müslüman. Bunlar içinde herhangi bir yardım projeniz var mı?
Bilgilendirirseniz mutlu oluruz.
Sağlık ve esenlik dileklerimle.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı emir.oz

• Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2020 »
Esenlikler emir.oz,
Siz her ne kadar bizi selamlamamıș olsanız da biz Türk Töresinin gereği Otağımıza gelen birini esenleyelim.
Türkçü Turancı Gökbōrülerin Otağı Huntürk'e hoş geldiniz, esenlikler getirdiniz.
Yardımla ilgili konu da açmışsınız.
Yaptığınız çalışmalarda başarılar dileriz.
Mağdura, mazluma yardım etmek en temel insani ve vicdani görevdir.
Biz Müslüman ya da gayri muslim ayrımı yapmıyoruz. Biz bir kişi ya da topluluğun Türk, gayr-i Türk olduğuna bakıyoruz. Çünkü biz Türkçüyüz. Bizim için öncelik Türk'tür.
Sizi eleştirmek ve yermek kastiyla sormuyorum. Sadece merakımı gidermek için bilginize bașvuruyorum.
Afrika'daki bir çok Müslüman ülkeye ve Filistin'e yardım ederken Doğu Türkistan'a Çin zulmüne maruz kalan Uygur Türkleri için herhangi bir yardım program, proje ve kampanyamız var mı? Biz Türk'ü dinine göre sınıflandırmıyoruz ama sizin için bir bilgi olması açısından Uygur Türklerinin de Müslüman olduğunu belirtmiş olalım. Aynı şekilde Suriye, Irak ve Kafkas bölgesinde de mağdur ve zulme uğramış Türkler var. Üstelik hepsi de Müslüman. Bunlar içinde herhangi bir yardım projeniz var mı?
Bilgilendirirseniz mutlu oluruz.
Sağlık ve esenlik dileklerimle.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Merhaba, yardımlarımız Afrika ile sınırlı ve din, ırk, mezhep ayırt etmeden suya ve temel gıdalara ihtiyaç duyan her bölgeye yardımları ulaştırıyoruz, umarım bir gün Doğu Türkistana kadar uzanır elimiz. Sorularınızı sitemize ulaştırabilirsiniz.

Dostlukta...

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2020 »
TRT Belgesel'de Su Savaşları programından hatırlıyorum sizi. Yardım programınıza, yardıma muhtaç Türk Elleri'nide katmanız dileğile.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !