Gönderen Konu: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma  (Okunma sayısı 40542 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GaripKurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: Hitler'e Sempati Duyanlara Ufak Bir Hatırlatma
« Yanıtla #30 : 09 Temmuz 2006 »
Hangi kaynaklardan alıntı olduğunu bildirseniz? Benim bildiğim Hitler, her zaman koyu bir yahudi düşmanıydı ve 1933' te nsdap hükümetini kurduktan sonra, yahudilerin bütün mal varlıklarına el koydu. Hatta onla bırakmayıp yahudilere karşı soykırım' da bulundu.

Şurası doğru: Yazdığınız gibi, bazı şirketler yahudi elindeyde, fakat 1933' ten sonra hemen el değişti. Thyssen ve Krupp gibi şirketler benim bildiğim kadar her zaman almanlar'dan yönetiliyordu!

Esenlikler!

Tanrı Türkü Korusun
  Özür Dilerim Kandasim Ama Ben Adolf Hitlerin Bir Yahudi düsmani olduguna inanmiyorum Cünkü Adolf hitler bir Yahudi ise neden alman Gemileri ile Tüm Yahudileri ki bunun icinde 2 bin tane Yahudiyi Tek katletmistir Geri Kalanlarini ise israile Götürmüstür Gemileri ile Ve Tüm Dünyada Yahudilerin Ülkelerinde Kalmalari icin Aylik mi  Öyle Bir Sey istemislerdir  o Yüzden Tüm Dünyadaki Yahudileri Bir yerde Toplamayi Adam Basarmistir Adam isteyerekmi istemeyerekmi bilemiyorum bir TURAN Gerceklestirmistir bana Göre o Yüzden Ben O Adami Sahsen Tebrik Ediyorum Cünkü Tüm Yahudileri Bir cati Altinda Toplamayi Basardi ben bu Adami Tebrik Etmiyeyimde ne Diyeyim ?  Bence Hüseyin Nihal Atsiz begimizde O Yüzden Bu Adamin Portresini Evinde bulunduruyormus Ben Öyle biliyorum Yanlissam Söyleyin . Kandaslarim
Bir gün gelip ırkımızın gürbüz erleri
Adım adım dolaşırken kutlu yerleri
Vaktiyle bir Atsız varmış derlerse ne hoş
Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş?
Hüseyin Nihal Atsız

Çevrimdışı TeknikTürk

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #31 : 11 Temmuz 2006 »
BEYLER BİZİM O KOCA TÜRK ATATÜRKÜMÜZ VARKEN HİTLER KİM?KONUŞMANIZ TARTIŞMANIZ BİLE MANASIZ.HİTLERİN SADECE KAVGAM KİTABINI OKUDUM VE NE YALAN SÖYLEYİN HOŞUMA GİTTİ FAKAT ATATÜRK VARKEN HİTLERİ ÖRNEK ALAN TÜRKÜN YA AKLINDAN ZORU VARDIR YADA TARİH BİLMİYORDUR.

Çevrimdışı AttilaHun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #32 : 11 Temmuz 2006 »
Yahudilere bir, Hitler'e iki... Hitler'e de saygı duymuyorum. Benim için Yahudiler'den herhangi bir farkı yok. Türk olmayan birine neden saygı duyayım ki...

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #33 : 11 Temmuz 2006 »
olaya bir alman gözüyle bile baksanız hitler sonucu felakete varan bir siyasetin icrasında lider rolü oynamıştır.örnek alınacak bir insan değildir.

Çevrimdışı daimzafer

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 12 Temmuz 2006 »
Hitler hitler yahudi leri öldüren sahıs buyuk komutaan ve lıder........?
ıste orası oyle degıl hıtker dedıgımız ınsan bır alman değiı yahudi kırmasıdır.bıraz dıkkat ettıgınızde goreceksınız tıpı tam bı yahudi tipidir.ustun alman ırkı ıcın mucadele veren ınsan ne yazıkkı tam tersı bı yapıya sahıp ornekmı 1:60 boy sıyah sac.sıyah goz dar omuz ve en onemlısı dar alın ne almana vede nede avrupalıya benzeyen bır tıpı var oldurulen yahudılere gelınce tek tek bakıldıgında hıcbırının saf yahudı olmadıgı gorulur kırmadır kutsal kıtaplarında yazıldıgı gıbı tum ınsanlar kole olarak yaratılmıstır ozellıkle yahudı kırmaları derhal katledılmelıdır
hey mıllet uyanın bırakın vbu masalları.kendımıze bakalım ve el altından yurutulen savasımıza sızlerıde beklıyoruz .

Çevrimdışı daimzafer

• Yasakli
  • Yeni Üye
  • *
« Yanıtla #35 : 12 Temmuz 2006 »
şu anda turkıye uzerıne oynanan oyunlara dıkkat edın bıraz zayıflarsak bosna hersekte olan katlıamın aynısı bızım kendı topraklarımızda bıze yapacaklar ve medenı avrupadan hıc bır ses cıkmayacak demokrası ıcın amerıka ıraka gırdı sonuc bugun sıı ve sunnı ıraklılar bırbırını vuruyor olduruyor .kuzeydekı 2 kurt asıret ağızlarından sular akarak ellerını ovusturarak seyredıyor hoslarına gıdıyor bılıyorlar abılerı onlara arapsız bır ırak verecek.sadece onların olacak arkadaslar mumkun oldugu kadar kendınızı gkollayın savasımız yakındır ve herzaman sızlerıde beklerız evlerımızde katledılmeden bız onlemını almalıyız olamz demeyın en son bosnaklarda oyle soyledı sonuc 250 bın musluman turk katledıkldı o medenı avrupanın tam ortasında ne zaman fatıhın torunları taaruza gectı hemen avrupa ateskes dedı dayton dedı.ALLAH TURKU YUCELTSIN VE KORUSUN hey arkadaslar bıze kendımızden baska dost yoktur kanımızı ıcmek ıcın sıraya gırmıs zamanı beklıyorlar

Çevrimdışı AttilaHun

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #36 : 12 Temmuz 2006 »
...bugun sıı ve sunnı ıraklılar bırbırını vuruyor olduruyor .kuzeydekı 2 kurt asıret ağızlarından sular akarak ellerını ovusturarak seyredıyor hoslarına gıdıyor bılıyorlar abılerı onlara arapsız bır ırak verecek...

İşte bunun içindir ki din ve mezhep ayrılığına TÜRK dünyasında asla yer olmamalı. Bu şekilde ayrılık yaparsak çok güçlük çekeceğiz. Bizi birleştiren unsur, yobazların dediği gibi din olamaz. Bizleri birleştiren unsur TÜRKLÜK ve TURAN aşkıdır. Önemli bir konuya değinmişsin ırkdaşım, sağolasın.

kizilelma05

• Ziyaretçi
« Yanıtla #37 : 15 Temmuz 2006 »

"Atatürk, bir millet vasıtalarında yoksun bırakılsa bile, kendini kurtaracak vasıtaları yaratabileceğini öğreten liderdir. Onun ilk talabesi Mussolini, İkinci talabesi benim."
                                                                                                       Adolf Hitler

Sevgili gardaşlarım

Hitlerin dediği ortada, Almanların üstün ırk olduğuna inanan bir şahıs Bir Türk'e hayran ve onu hocası olarak bellemiş. Ha olamaz mı elbette olur. Atatürk gibi dünya liderine hayran değilim diyenler, egolarıyla sürekli bir çatışma halindelerdir zaten. YA biz Hitler hayranımıyız. Elbette hayır. BİR TÜRK KENDİ SOYUNDAN OLMAYAN BİRİNE HAYRAN OLAMAZ. Olan biri varsa o Türkçü falan değilidir.

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #38 : 17 Temmuz 2006 »
belli ki Hitler Atatürkün fikirlerini tam olarak anlayamamış.

Bozoklu Bozkurt

• Ziyaretçi
« Yanıtla #39 : 17 Temmuz 2006 »
Arkadaşlar Hitler'i tartışmasınlar.Çünkü biz Türk'üz o ise aşağılık bir Cermen köpeği...
Biz Türk Irkçıları'nın Hitler denen o köpekte neyi arayıpta bulamadığımızı sorabilir miyim?Örnek isteyen varsa eğer açsın bir zahmet Türk Tarihini okusun!..Gelin bizim yiğitlerimizi konuşalım.