Gönderen Konu: Özel ileti yetkisi isteyen üyelerimizin dikkatine..  (Okunma sayısı 96034 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
Ynt: Özel ileti yetkisi isteyen üyelerimizin dikkatine..
« Yanıtla #140 : 19 Şubat 2012 »
Değerli Türkçü Tien San,
Herhangi bir kişi hakkında şüpheye düştüğünüz takdirde hiç tereddüt etmeden gerekeni yapınız.
İşi gücü bitirdik de bir de bunlarla mı uğraşacağız?

Bu kişi, otağımızın üyesi olan, Aze Bozkır Savaşçısı'nın yönlendirmesiyle otağa üye olduğundan bahsetmiş.
Bu şahsın yaptıklarına, Aze Bozkır Savaşçısı, ne diyecek bakalım. Ona göre gereğini yaparız.

TTK.

Sayin Baskanim sizinde buyurdugunuz gibi Aze Bozkirin tanidigi bir isim . Özelden sordugum sorulara cevap vermedi .   Kendisini savunmasina firsat taniyorum . Söz savunmada .T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimdışı SaVasci958

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #141 : 19 Şubat 2012 »
Değerli Türkçü Tien San,
Herhangi bir kişi hakkında şüpheye düştüğünüz takdirde hiç tereddüt etmeden gerekeni yapınız.
İşi gücü bitirdik de bir de bunlarla mı uğraşacağız?

Bu kişi, otağımızın üyesi olan, Aze Bozkır Savaşçısı'nın yönlendirmesiyle otağa üye olduğundan bahsetmiş.
Bu şahsın yaptıklarına, Aze Bozkır Savaşçısı, ne diyecek bakalım. Ona göre gereğini yaparız.

TTK.

Sahsima  Attigi özel mesaj   Bu özel mesaji konu acacaktim Cagri bey meseleyi aciklayinca kesin durum aciga cikti . Serefsiz bir kürt veya ermeni casiti oldugunu saniyorum .

Sayin Baskanim sizinde buyurdugunuz gibi Aze Bozkirin tanidigi bir isim . Özelden sordugum sorulara cevap vermedi .   Kendisini savunmasina firsat taniyorum . Söz savunmada .T.T.K.
andalarım ben kürt ve ermeni taraftarı değilim hatt onlara düşmnım ben onları türkleştirelim asimile edelimki başımıza bela olmasınlar diye dedim yoksa bir artniyetim yoktu eğer yanlışım varsa bidaha yemin ederim aynı hatayı yapmam yeterki bana son şans verin bakın foruma alışıyorum biraz bu forumu ırkdaşlarımı seviyorum lütfen andalarım

Sana özel ileti yetkisi vermişler ama keşke vermeselermiş.
Bu ne ya böyle? Otağ sayfasına iki tane, üç kelimelik, ileti eklemişsin; kırk kişiye özel ileti göndermişsin. Valla millet senin özel iletilerinden rahatsız olmuş ki moderasyona/yönetime rapor etmişler.
Bana gönderdiğin özel iletinin içeriğine bakınca milletin şikayetine hak verdim doğrusu.
Ne yazacaksan otağ ana sayfasına yaz.
Biz burada gizli saklı işler çevirip casusçuluk filan oynamıyoruz.
Otağın adı üstünde: Gökbörü Türkçüler Teşkilatının resmi yayın organı olan HunTürk Otağı.
Dilerim uyarımı dikkate alırsın.

Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey

ben biraz acemiyimde Türkçülük hakkında pek bişey bilmiyorum
hem ben sadece Türkçülüğün vatanını seven bir birlik oldunu biliyorum bnde vatanımı seviyorum oyüzden size katıldım bana Türkçülüğü andam aze bozkır savaşçısı öğretiyor bidaha olmaz bidaha aynı hatayı yapmam oyüzden yanlış yaptıysam özür dilerim

Çevrimdışı Aze Bozkır Savaşçısı

• Türkçü-Turancı
« Yanıtla #142 : 19 Şubat 2012 »

Bax soydaş!

Sonrakı peşmanlıq heç bir fayda verməz! Göndərdiyiniz mesajları, açdığınız konuları incələyin və bir nəticə çıxarın ki, sonra istəmədiyimiz şeylər baş verməsin!

Çevrimdışı SaVasci958

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #143 : 19 Şubat 2012 »

Bax soydaş!

Sonrakı peşmanlıq heç bir fayda verməz! Göndərdiyiniz mesajları, açdığınız konuları incələyin və bir nəticə çıxarın ki, sonra istəmədiyimiz şeylər baş verməsin!
tavsiyene uycam andam saol

Çevrimdışı Tien San

• Türkçü-Turancı
  • Hunkurt - Tien San
« Yanıtla #144 : 19 Şubat 2012 »
 Degerli Cagribey andamin itirazi yoksa SAVASCI958 irktasimin aciklamasindan ikna oldum .Cagribey andamin itirazi olmamasi halinde paylasimlarina devam etmesinde bir sakinca görmüyorum . Esenlik dileklerimle T.T.K.
EN GÜZEL YÜZ BIZE CIRKIN BIZ SEVERIZ TÜRK YÜZÜ
EN IYI ÖZ BIZE FENA BIZ ISTERIZ TÜRK ÖZÜ.
MILLETCE HEP ALKISLARIZ ANILDIKCA TÜRK SÖZÜ.
            TANRI TÜRK´Ü KORUSUN.

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
« Yanıtla #145 : 19 Şubat 2012 »
Degerli Cagribey andamin itirazi yoksa SAVASCI958 irktasimin aciklamasindan ikna oldum .Cagribey andamin itirazi olmamasi halinde paylasimlarina devam etmesinde bir sakinca görmüyorum . Esenlik dileklerimle T.T.K.
Bu arkadaş "ben biraz acemiyimde Türkçülük hakkında pek bişey bilmiyorum" diye özür beyan etmiş.

Türkçeyi yerli yerince kullanması, dilbilgisi, özellikle imla, kurallarına uyması ve Türkçesini geliştirme uğrunda daha fazla çaba göstermesi kaydıyla özürünü kabul edelim.

Unutmayalım ki Türk demek; Türkçe demektir!

TTK.

SaVasci958'e küçük bir öneri.
Otağıımız tam bir bilgi deposudur. Zamanın ölçüsünde otağı oku, araştır. Öğrenmek istediğin konuları anasayfada yer alan Ara düğmesini kullanarak Otağ arşivinden ara. Bunlara ilaveten aklına takılan bir şey olursa andalara sorarsın ve emin ol herkes sana seve seve yardımcı olmaya çalışırlar.

Esenlikler...

TTK.
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı SaVasci958

• Türkçü-Turancı
  • **
Kardeşlerim bir şey sorucağım. Neden benim pm atma yetkim alınmıştır? Bunu sorabilir miyim?

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Kardeşlerim bir şey sorucağım. Neden benim pm atma yetkim alınmıştır? Bunu sorabilir miyim?
Özel ileti sistemini amacı dışında kullandığın; daha önceden de de uyarılmana rağmen, bazı üyeleri özel iletiyle, taciz derecesinde, rahatsız ettiğin için özel ileti yetkin, gelen şikayetler üzerine, geri alınmıştır.
Tutum ve davranışlarını otağın ciddiyetine uygun hale getirmediğin takdirde üyeliğinin de iptal edileceğini anımsatmak isterim.

Oku bakalım, vaktiyle, burada sana neler demişim.
https://www.hunturk.net/forum/index.php?topic=759.msg34696#msg34696

Çağrıbey

Çevrimdışı SaVasci958

• Türkçü-Turancı
  • **
Çağrıbey ben andama mesaj atıyordum. Başka birine pm atmıyordum.

Çevrimdışı Çağrıbey

• [GÖKBÖRÜ ANKARA]
  • Türkçü-Turancı
  • Ne mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Çağrıbey ben andama mesaj atıyordum. Başka birine pm atmıyordum.

Kusura bakma arkadaşım ben gelen şikayetler doğrultusunda, geçici bir önlem olarak, böyle bir kısıtlama gereği duydum. Yinede durumun hakkında son kararı verecek olan TÜRK-KAN, İsmail İpek veya Başkanımızdır.
Kendileri bu iletiyi okuyup gereken kararı vereceklerdir.

Çağrıbey