Gönderen Konu: Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...  (Okunma sayısı 129451 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Konu başlığında Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat... diye sorulmuş; adam gelip soysuzluğunu anlatmış.
Etnik döküntü ezikli nemenem şeymiş böyle?

annem cerkesdir kafkas kokenli.

Biz onlara, odalık ve cariye deriz?
Odalık ve cariye çocuğu olmakla övünmek nasıl bir psikolojidir, vallahi anlamak mümkün değil.

Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun.

Çok ağır olmuşsun kandaşım bence annesiyle böyle konuşmamalısın. Daha tatlı bir dille anlatılabilir diye düşünüyorum. Böyle yaparak dava arkadaşlarımızı kaybederiz.

:9 Aynı düşüncede olsam da bu ezik çok kaşındı ama. Bodoslama sövsen bu kadar ağır olmazdı ama hakketti - elli yere yazmış şu bu diye-. Jargona kaydettim cümle güzel yanlız..
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Türk Irkçısı Youtube

• Yeni Üye
  • *
Ynt: Eyyy Kandaşım... Ne kadar Türksün... Soyunu anlat...
« Yanıtla #241 : 23 Ağustos 2016 »
Ben anne tarafından Çepni Türküyüm.Baba tarafından ise genellikle Şanlıurfada yaşayan ve k*rdler tarafından asimile edilmeye çalışan bir Türk boyundanım.
KAHROLSUN HALKLARIN KARDEŞLİĞİ,YAŞASIN ÜSTÜN TÜRK IRKI

Çevrimiçi Üçoklu Börü Kam

• Otağ Yöneticisi
  • Türkçü-Turancı
Mihrali bey ile ilgili bende araştırma yapıyorum.Büyük dedem Erzurum'dan çok küçük yaşta Sivasa getirilmiş o yaşta aklında kalanları dedeme anlatmış mihrali bey dedemin amcası oluyormuş büyük dedemiz Erzuruma gidip ailesini bulmayı çok istemiş ama olmamış aklına kalan anılarını anlatmış dedemde bize anlatıyor büyük dedemiz unutulmasın diye amcalarımın adını hep ailesindeki kişilerin adını koymuş lakapları delihacıoğulları derlermiş.burdan birilerine ulaşabilirsem dedem çok sevincek.

Mihrali Bey'le ilgili özgün bir araştırma aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.

https://sehriyar.info/?pnum=823
Türk Soyunun Gizli Gücüne İNAN ve GÜVEN!

Çevrimdışı Çebi

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
ÇEBİ'lerin yaşayan ve Türkçe konuşan Türk Tarihi içinde, en eski ve köklü yapıya sahip olduğu ortaya çıkmıştır.

Ben Göktürkler’in kurucu hanedanlığı olan ( Bozkurt’tan türediği söylenen ) aşina hanedanlığından geliyorum. Atam Çebi Kağan.

http://www.cebivakfi.com/cebi-vakfi/50/tarihimiz

Buradan tarihimiz hakkında belgeleriyle kısa bilgiler mevcuttur. Daha detaylı isterseniz yazarım.
Türkiye'nin en soylu ailelerinden Göktürklerin kurucu soyu aşina soyundan geliyorum.