Gönderen Konu: Forum işleyişi hakkında  (Okunma sayısı 5747 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Forum işleyişi hakkında
« : 13 Temmuz 2011 »
Esenlikler,

imageshack.us'a resim yüklemesi yapmak yerine https://www.hunturk.net/forum/index.php?action=bilgi;istek=gorsel sayfasında ki kendi sunucumuza yüklenebilen eklentiyi kullanalım.

ImagesHack, "Unregistered domain. Go to Imageshack.us to register (kaydedilmiş alanadı. Kaydol imageshack'e)" hatasını verdiğini biliyoruz. Ya sitesine üye olacaksınız ya da site sahibi imageshack.us'la iletişime geçecek. Forumu tekrar açarken imageshackle iletişime geçerek sitemizin ne olduğunu anlattık bu şekilde otağımızda bu hata alınmamakta.

Bunu şunun için uzattım bu görseller bu tür ücretsiz sağlayıcılar var oldukları sürece bize yararlıdır. Onlara muhtaç kalmaktansa bu tür işleri otağımızın forum yazılımı vasıtasıyla çözelim.

İlerki günlerde versiyon güncellemesi olacak. Problemlerinizi-şimdi-sonra- bu başlık altında bildirmenizi istirham ediyorum.

Saygılar

TTK
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
Ynt: Forum işleyişi hakkında
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2011 »
soruhunturk {-@-} gmail.com  eposta adresi iletişim olarak kullanılacaktır.
Bana göre ticanilik, nurculuk, yobazlık, komünizm ve partizanlık gibi hastalıkların sebepleri, milli ülküden yoksunluktur.
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2011 »
Esenlikler,

Yazılımın yeni veriyonu kuruldu. Hatalar olabilir / olacaktır. Bu başlık altından hataları yazalım ki gerekli düzenlemeleri yapalım.

TTK
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2011 »
SEF SEO sistemi tekrardan yazılacak.
Resim yükleme eki tekrardan adepte edilecek.

Otağ yazılımımıza hazır eklenti kurmaktansa ihtiyacı karşılayan kodlama işlemlerini kendimiz yapmaktayız.

Saygılar
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2011 »
Evet SEO üzerinede biraz çalışmalı.
Şuan forumda bulunan SEO bence yetersiz...!
Örneğin; şuan ki SEO'da bağlantı köprüleri şu şekilde gözüküyor: https://www.hunturk.net/forum/index.php?topic=4422.msg30535;topicseen#msg30535

Bence her konunun, her bölümün köprüsünde, kendi ismi yazmalı.
Örnek: https://www.hunturk.net/forum/turktarihindenmeseleler.html
Her bölümün ve konun adı kendi bağlatısında yazarsa, bu bize arama motorlarında artı avantaj sağlayacaktır.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #5 : 28 Temmuz 2011 »
:) Şuan SEF SEO işini daha yapmadık ki zaten. Dinamik köprü bağıntısı o. Dosyaların hepsi yenilendiğinden tekrar düzenlenecek o kadar.

TTK
Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Cebe Noyan

• Her Şey Türk İçin, Türk'e Göre!
  • Türkçü-Turancı
  • Türk Irkı Sağ Olsun!
« Yanıtla #6 : 28 Temmuz 2011 »
:) Şuan SEF SEO işini daha yapmadık ki zaten. Dinamik köprü bağıntısı o. Dosyaların hepsi yenilendiğinden tekrar düzenlenecek o kadar.

TTK

Ben sadece bu tema için konuşmadım, daha önceki tema da SEO yapılıydı. Bağlantılar gene dediğim gibi değildi.
Ümmetinizin bittiği yerde, Türk'ün Kudreti başlar.

"Niye kaçıyoruz? Çok diye niye korkuyoruz? Azız diye niye kendimizi hor görelim? 'Hücum edelim' dedim. Hücum ettik...Savaştık. Bizdeni iki ucu,
yarısı kadar fazla idi. Tanrı lûtfettiği için, çok diye korkmadık, savaştık. Tarduş şadına kadar kovalayıp dağıttık."
(Bilge Tonyukuk - 2. Taş, Batı Yüzü - 3-4-5-6)

Çevrimdışı [Hun Türk]

• Türkçü-Turancı
  • TTK
« Yanıtla #7 : 16 Nisan 2012 »
Hızlı yanıt eklentisine WYSIWYG ekini aktif hale getirdim. Önceki tema da vardı. Bunda unutmuşuz.

Hatalar olursa buradan devam edelim.

Saygılar

Hüseyin Nihâl Atsız

TÜRK IRKI SAĞOLSUN !

Çevrimdışı Irkci10ur

• Türkçü-Turancı
  • Yabanellerden esenlikler
« Yanıtla #8 : 17 Nisan 2012 »
Forum kısmı güzel olmuş anda elinize sağlık. Ana sayfa bölmünü yapacak mısınız?  Bence haber portalı tarzı bir şey yapılsa güzel olmaz mı?
Tanri Türk'ü Korusun