Türkçü Turancı Otağ

GENEL KONULAR OTAĞI => GÜNCEL => Konuyu başlatan: [Hun Türk] - 16 Kasım 2020, 12:55:54

Başlık: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: [Hun Türk] - 16 Kasım 2020, 12:55:54
Son gelişen politikara göre yazmak için bu başlığı açtım. Eski çok başlığımız var. Yeni politikara göre devam ederiz. Özellikle Üçoklu Börü Kam ağabeğimizden derin bilgiler bekliyoruz.
 
ÖNEMLİ!
TÜRK-ARAP SAVAŞLARI-TÜRKLER NASIL MÜSLÜMAN OLDU? (https://hunturk.net/forum/turk-arap-savaslari-turkler-nasil-musluman-oldu-463.html)

ÖNCELİKLE KONU DOĞRUDAN Türklerin baş düşmanı Yahudilerdir! (https://hunturk.net/forum/turklerin-bas-dusmani-yahudilerdir-4680.html) BU KONU İLE İLGİLİDİR.  

Yahudiler şöyle böyle derken içi boş cümleler kurmuyoruz. Yeni ziyaretçiler eski konuları da dikkatli okurlarsa, şuan ki gelişmelerin en temeli Yahudiler olduklarını görecekler.

ARAP İHANETİ ve İSRAİL'İN KURULUŞU

Bir atasözümüzde "Dedesi koruk yemiş, torununun dişi kamaşmış" denilmektedir.

Yahudi zalim!
Yahudi gaddar!
Yahudi kıyıcı!
Yahudi kan içici!
Yahudi insanlık düşmanı!
vs. vs..

Ya Filistinli?
Filistinliler çok mu düzgün insanlar?
Çok mu iyi Müslümanlar?

İslam literatüründe "Zalim Seyfullahdır" (Allah'ın terbiye edici kılıcı) diye bir tabir vardır.
Burada seyfullah Yahudiler, terbiye edilenler de Filistinlilerdir.

Peki, Filistinliler neden Yahudilerin zulmüyle terbiye ediliyorlar?
Bir de buna bakmak lazım.

Filistin sorununu iyice anlayabilmek için tarihte kısa bir yolculuk yapmamız gerekir.

Bilindiği gibi Yahudilerin "arz-ı mevdud" (vaat edilmiş topraklar) adı verilen Siyon dağı merkezli Büyük İsrail İmparatorluğu kurma ve Yahudiler dışındaki bütün milletleri bu imparatorluğun hizmetkârı ve kölesi yapma idealleri vardır.
Bu Yahudi idealinin kaynağı Zebur ve Tevrat'tır.
Yahudiler bu amaçlarından asla vazgeçmemişler, dünyanın dört bir tarafında, yüzyıllarca süren vatansız ve sürgün dönemlerinde de, bu ideallerini unutmayarak, bir gün mutlaka bu ideali gerçekleştirecekleri inancıyla, hep o güne hazırlık yapmışlardır.

Ve nihayet, 1946 yılında, İsrail devletini kurarak bu rüyalarını gerçekleştirmişlerdir.

İsrail devletinin kuruluş çalışmaları ta ki 19. yüzyılın son çeyreğinde fiilen başlatılmıştır.
19. yüzyılda Filistin Osmanlı sınırları dâhilindedir.
https://hunturk.net/forum/turk-oglu-turk-kizi-bunlari-unutma-unutturma-dostunu-ve-dusmanini-iyi-belle-3866-s10.html


Malasef bunların kafaları tam çalışmadığı için hep cepçi [Bknz. Prison Break (T-Bag cebini tut.)] olmuşlardır.

Bunlar emirlik/diktatör/kral artık adına ne dersek diyelim bu soysuzların bitmek tükenmek bilmeyen Türk düşmanlıkları devam ettirme gayreti içindeler. Arapseverler bazen bunların soylarının da Yahudi olduklarını iddia etselerde siz sevgili ziyaretçiler bunların soyları bildiğimiz Arap, kırma fazlası değil normal.

(https://hunturk.net/forum/rsm/2-amapofthearabworldwithflags-1605565557.png)


Önce Filistin diyelim, fazla yazmamıza gerek yok. 70'li yıllarda aşırı sol örgütleri eğiten kampları, olanakları sağlayan devlet.
(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-20180211173214-1518371155.jpg)

FKÖ DE ORADA!

HDP’nin kurultayına yurt dışından da birçok siyasi örgüt ve dernek davet edildi.

Filistin Kurtuluş Örgütü (FKÖ), sembol isimlerinden Leyla Halid’i kongreye göndererek HDP’ye sıcak bir mesaj vermesi dikkat çekti.

Peşmerge başı Mesut Barzani ise kongreye mektup göndererek, başarı dileklerini sundu.
Kaynak: YENİÇAĞ GAZETESİ (https://hunturk.net/forum/sistem.php?islem=yonlendir&url=aHR0cDovL3d3dy55ZW5pY2FnZ2F6ZXRlc2kuY29tLnRyL21vYmkvZmlsaXN0aW5pbi1zZW1ib2wtaXNtaS1oZHAta29uZ3Jlc2luZGUtMTgzOTQ5aC5odG0=)


Bu listede tek bir üke dahi gösteremeyiz ülkemizin lehine çıkacak bir kararda destek olsunlar. Hatta o kadar şerefsiz ülkeler ki bunlar en son Arap Birliği adı altındaki "atlı karınca" birliği; bizim Suriye'de ki Kürtlerin kafalarını kırmak için giridiğimizde kınama kararı almışlardı.
Bu ülkelerden özellikle coğrafi olarak bize yakın olup mali yönden güçlü olanların, paranın verdiği şımarıkla her alehte kararda bizeim karşımızda yer alırlar.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 23 Kasım 2020, 14:25:09
Arapların Türk milletine ve devletine ihaneti ve sırtından hançerlemesi sadece Şam, Yemen ve Hicaz cephelerinden ibaret değildir.
Erzurum cephesinden bir ihanet vesikası....

Osman ÖZSOY'un  Saltanattan Cumhuriyete Kurtuluş Savaşı adlı kitabında
1916 yılının şubat ayında tarihi Erzurum Kalesi düşmanın sürpriz bir saldırısıyla düştüğünde, bu durumun Osmanlı ordusundaki Arap subaylarının Çarlık Rusya'sının komutanlarına verdiği bilgiler sayesinde gerçekleştiğini, Rus Komutanların rapor ve hatıralarından anlaşıldığı bilgilerini aktarmaktadır.

Yani ihanet soysuz arabın kanında var!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 23 Kasım 2020, 14:27:06
Arapların Türk milletine ve devletine ihaneti ve sırtından hançerlemesi sadece Şam, Yemen ve Hicaz cephelerinden ibaret değildir.
Çanakkale cephesinden bir ihanet vesikası...

Çanakkale Savaşında Araplar Ateş Altındaki Silah Arkadaşlarını Bırakıp Kaçtı

Ziya Kitapçı'nın İslam Tarihi ve Türkler adlı kitabının 4. bölüm 623. sahifesinin 75, 76 ve 77 nolu dipnotlarında yer alan bilgiler:

“… 57. Alay 180 yükseltili tepeyi, 27. Alay da Kırmızı Sırt’ın büyük bölümünü geri aldı. Ama sol kanattan haber gelmiyordu. Buraya yollanan 77. Arap Alayının, 27. Alayın soldaki taburuyla birlikte düşmanı denize doğru sıkıştırıyor olması gerekmekteydi. Anzakların denize süpürülmesini bu baskı sağlayacaktı. M. Kemal cepheyi siper siper denetleyip askerinin ateş altındaki durumunu inceleyerek, gün doğarken Kocedere’ye gelecek, çok üzücü, çok şaşırtıcı bir olayla karşılaşacaktı. Çanakkale’de bir daha yaşanmayacak bir olayla…

Gün ağarıyordu… Telefon bağlanmadan, 77. Alayın 1. Tabur Komutanı Binbaşı Hacı Mehmet Emin Bey geldi. Gözleri ağlamış gibi kıpkırmızıydı.

-“Efendim” dedi, “… Utanç içindeyim. Ne yazık ki, alayımız çil yavrusu gibi dağılarak savaş alanından kaçmıştır…”

– “Ne diyorsunuz?”

-“… Alay komutanını bulamadım. Sizin buraya geldiğinizi duyunca bilgi sunmak için koşup geldim.”

Mustafa Kemal:
- Gece sol yandan neden bilgi gelmediği, Anzakların niçin denize sürülemediği anlaşıldı. Savaş alanından kaçmak, bağışlanabilir suç değildi. Hacı Mehmet Emin Bey’e, “Alayı Kocadere’nin batısında toplayınız…” dedi, “…Yine kaçan olursa vurunuz!”

Arap askerlerinin bazı halleri, tavırları, alışkanlıkları, tümende bulunan Türk askerlerini şaşırta gelmişti… Ama en çok da bu adamların çoğunun silah arkadaşlarını ateş altında bırakıp kaçmalarına şaştılar.
Türk askerleri arapların bambaşka bir milletin ve çok farklı bir toprağın çocukları olduklarını yaşaya yaşaya her gün biraz daha iyi ve derinden anlamaktaydılar.

Yani ihanet soysuz arabın kanında var!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 23 Kasım 2020, 15:01:16
Sanma fıtrat değişir, kan aynı kandır dedirten bir arap ihaneti daha!

Gazi Başbuğumuz Atatürk'ten:

Yıldırım Ordular Grubunun, 3 Eylül 1918'de 150.000 asker kaçağı bulunuyordu. Bunların tamamına yakını Arap askerlerden meydana gelmişti. Osmanlı İmparatorluğu'nun 1918'de değer cephelerden firar edenlerle birlikte toplam kaçak asker mevcudu 300.000'e ulaşmıştı. Yıldırım Ordular Grubunu, İngilizlerin takip harekâtından daha fazla Arapların baskın ve sabotaj faaliyetleri taciz ediyordu. Çünkü Araplar, hem ordu içinden hem de ordu dışından yıkıcı ve bölücü faaliyetlerini sürdürüyorlardı. Yıldırım Ordular Grubunda bulunan Arap askerler, İngiliz Propagandasının da etkisiyle toplu olarak firar ediyorlar, düşman tarafına geçiyorlar veya Arap İsyanına katılarak bize karşı savaşıyorlardı.

Kaynak: Şükrü Tezer , Atatürk'ün Hatıra Defteri, 3.b. TTK Yayınları, 1995, s.134 Kls.3921, Dos.H-52, Fh,1-38;1-39

Yani ihanet soysuz arabın kanında var!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: [Hun Türk] - 18 Aralık 2020, 22:46:24
Birleşik Arap Çöl bedevileri topluluğu da abisi gibi Sudiler'in izinden gidip, Yunanistan denilen melez ırk topluluğuna (https://www.tonyukuk.net/yunannin-soyu-bozuklugu) yardımlarını, beraber askerî tatbikatları unutmamak gerek.

 Not olarak bırakalım.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 19 Aralık 2020, 07:32:08
Filistin İçin Ağıt Yakanlara Kapak Olsun!


Biz bunların cemaziyelevvelini de biliyoruz.

(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-diyarbakir-i-ozgur-gormek-isteriz-1887544-1518372752.peg)

2012 yılında Filistinin başbakanı sıfatıyla Turkiye'de bulunan HAMAS Lideri İsmail Haniye Diyarbakır'da pkk/bdp eşbaşkanı Selahattin Demirtaş'la da görüşmüş ve Diyarbakır'in özgürlüğünü görmeyi dilemişti.
İşte o günün gazete haberleri:

Alıntı yapılan: Basın
Diyarbakır için özgürlük mesajı
Selahattin Demirtaş ile görüşen Haniye, isim benzerliği esprisi yaparak ‘Kudüs yeni Selahaddin’ini bekliyor’ dedi
Gazze’deki Filistin Hükümeti’nin Başbakanı İsmail Haniye, BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile Filistin ve Kürt sorunununun çözümünü konuştu. Haniye, Demirtaş’ı Kudüs’e davet ederken Kudüs’ü haçlı kuvvetlerinden alan Selahattin Eyyubi ile isim benzerliğine dikkat çekerek, latife yaptı ve “Kudüs yeni Selahaddin’ini bekliyor” dedi. Haniye görüşmede, “Diyarbakır’ın özgürlüğünü görmek isteriz” diye konuştu.
Demirtaş’ın Haniye ile görüşmesi basına kapalı gerçekleştirildi.
Demirtaş, BDP olarak hükümete muhalefet ettiklerini, ancak Filistin konusunda gereken desteği verdiklerini belirtti. Haniye’nin “Ümit ediyoruz ki bütün haklarınızı elde edeceğiniz, kendi kimliğinizle yaşayacağınız günlere kavuşursunuz” yönünde değerlendirme yaptığı öğrenildi. Demirtaş, “Biz Filistin’ien özgürlüğünü görmek isteriz” deyince Haniye’de, “Biz de Diyarbakır’ın özgür olmasını görmek isteriz” diye karşılık verdi.
Görüşmede Demirtaş, Haniye’yi Diyarbakır’a davet etti.
Haniye, Kudüs’ü haçlı işgallerinden kurtaran Selahattin Eyyubi’nin ismine gönderme yaparak latife olsun diye, “Selahaddin’i El kurdi. (Kürt Selahattin) Kudüs yeni Selahaddin’ini bekliyor, tekrar bir kurtarıcı bekliyor” dedi. Haniye, Mavi Marmara gemisinde yaşamını yitirenler arasında bir Diyarbakırlının da olduğuna dikkati çekerek, “Kanımız kanınızdır, şehidiniz şehidimizdir. Boynumuzda bir borçtur” dediği öğrenildi.

Kaynak: MİLLİYET GAZETESİ (https://hunturk.net/forum/sistem.php?islem=yonlendir&url=aHR0cDovL20ubWlsbGl5ZXQuY29tLnRyL2FtcC9kaXlhcmJha2lyLWljaW4tb3pndXJsdWstbWVzYWppLXNpeWFzZXQtMTQ4Mzk5Mi8=)


Ne demiştik?
İhanet soysuz arabın kanında var!
Türk Milleti bunu yüzyıllar boyu yașayarak gördü, lakin gel gör ki beyni, sözüm ona, din kardeşliği masallarıyla uyuşmuş bir takım, kanı ve vicdanı kirli, mankurt hâlâ bu gerçeği göz ardı etmekte, tescilli Türk düşmanları olan soysuz Arabı baş üstünde tutmaktadır.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Bozkurt42 - 19 Aralık 2020, 15:55:15
Üçoklu Börü Kam büyüğümüz,


İhanet soysuz arabın kanında var!


yeterlidir sanırım. Daha içimize aldığımız Suriye'liler meselesi var. Tamam insalık yaptık oldu da, şuan bir ton genç Suriyeli arap var, hadi güvenlik koridoru boş yerleştirelim!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020, 14:10:13
Üçoklu Börü Kam büyüğümüz,


İhanet soysuz arabın kanında var!Bunun geçmişte ve günümüzde o kadar çok örneği var ki, hangi birisini sayalım?

(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-urdun-dinari-1609325491.jpg)

Yukarıdaki resimde Ürdün Dinarı görülmektedir. Bu para günümüzde Ürdün'de gündelik hayatta alışverişte kullanılan bir kağıt para.
Bu bir (1) Ürdün Dinarının üzerindeki resim Müslüman Türklere, Osmanlıya, karşı İngilizlerle işbirliği yaparak Arap İhanetini başlatan Şerif Hüseyin adlı haine aittir.

Bundan daha manidar olanı ise paranın diğer yüzünde İngilizce “great arab revolt” yazısıdır.
Türkçesi “BÜYÜK ARAP İSYANI” demektir.

Bu durum bile göstermektedir ki Arapların Türklere karşı ihaneti, haçlılarla işbirliği ve bunun doğal sonucu olan isyanı bir şahsa ait bir anlık gaflet veya zaafın neticesi değil toplumsal temeli ve tarihi kökenleri olan bilinçli bir seçimin sonucudur.

Üzerinde “great arab revolt” “BÜYÜK ARAP İSYANI” yazan bu para soysuz arabın Türklere olan düşmanlığının diri ve kalıcı olmasını sağlamak için, uğruna ağıtlar yaktığımız, “müslüman din kardeşlerimizin(!)" elinde dolaşıp duruyor.
Yani bilinç altlarındaki Türk düşmanlığını hatırlatmaya devam ediyor.

Ne demiştik?

İhanet soysuz arabın kanında var!

Türk Milleti bunu yüzyıllar boyu yaşayarak gördü, lakin gel gör ki beyni, sözüm ona, din kardeşliği masallarıyla uyuşmuş bir takım, kanı ve vicdanı kirli, mankurt hâlâ bu gerçeği göz ardı etmekte, tescilli Türk düşmanları olan soysuz Arabı baş üstünde tutmaktadır.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020, 14:27:15
Aha bir tane daha.

Hem de hemen her cuma namazı sonrası uğurlarına mitingler yapıp, yahudilere lanetler okuduğumuz, neredeyse kendileri için İsrail'e savaş açmaya kadar niyetlendiğimiz, bunlarla da kalmayıp on milyarlarca dolarlık ayni ve nakdi yardımlar toplayıp, kargo uçaklarıyla, gemilerle, tırlarla yollayıp beslediğimiz Filistinlilere ait bir posta pulu.

(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-filistin-posta-pulu-1609326757.jpg)

Sözde ermeni soykırımının 100. yılı anısına; Müslüman kardeşlerimiz(!) olan, topraklarında Mescid-i Aska'nın olduğu Filistin devleti pul bastırıyor!?

Ne demiştik?

İhanet soysuz arabın kanında var!

Araplar düşmanımın düşmanı dostumdur mantığındadır.
Yani Türk'e kim düşmansa onlarla dost olmaktalar.

Bunu herkes gördü, bildi de bir tek bizdeki arap sevici mankurtlar bilmedi, daha doğrusu, bilmek istemedi.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020, 15:02:15
Ermeni sevici, Türk düşmanı Suriye.

(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-suriyede-ermeni-meydani-1609329696.jpg)

Yukarıdaki tabelada Suriye’nin başkenti Şam'ın en önemli meydanlarından birisine, belediye tarafından sözde ermeni soykırımın 100. yıldönümü nedeniyle  “ermeni soykırımı kurbanları meydanı” adı verildiği yazmaktadır.

Mesel ermeniyi sevmek değil, asıl amaç Türk'e düşmanlık etmektir.

Biz ne yapıyoruz?
Altı milyondan fazla alçak Suriyeli arabı din kardeşi mavallarına kanarak, sözüm ona, ensar, muhacir şuuruyla ve de İslami bir ibadet vecdiyle içimize alıyor, besliyor, barındırıyor, yarın sırtımıza hançer saplamaları için, koynumuzda yılan besliyoruz.

Ne demiştik?

Araplar düşmanımın düşmanı dostumdur mantığındadır.
Yani Türk'e kim düşmansa onlarla dost olmaktalar.

İhanet soysuz arabın kanında var!

Bunu herkes gördü, bildi de bir tek bizdeki arap sevici mankurtlar bilmedi, daha doğrusu, bilmek istemedi.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020, 15:17:08
Aşağıdaki resimlerde ermenistanın başkenti Erivan'daki sözde ermeni soykırım anıtını büyük bir hüzün içerisinde ziyaret eden arap devlet adamları(!) görülmekte.


(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-erivanda-soykirim-anitini-ziyaret-eden-arap-devlet-adamlari-1-1609330109.jpg)


Ermeni soykırım anıtını  ziyaret etmeyi ibadet bilip, görevlerini yerine getirmenin şevkiyle ve mutluluğuyla şen şakrak ziyaret dönüşündeki alçak arap devlet adamları(!)
 
(https://hunturk.net/forum/rsm/3190-erivanda-soykirim-anitini-ziyaret-eden-arap-devlet-adamlari-2-1609330142.jpg)

Hep söyleyegeldiğimiz gibi:
Mesel ermeniyi sevmek değil, asıl amaç Türk'e düşmanlık etmektir.

Zira;
Araplar düşmanımın düşmanı dostumdur mantığındadır.
Yani Türk'e kim düşmansa onlarla dost olmaktalar.

Ne demiştik?
İhanet soysuz arabın kanında var!

Bunu herkes gördü, bildi de bir tek bizdeki arap sevici mankurtlar bilmedi, daha doğrusu, bilmek istemedi.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020, 15:22:07
Saymakla, yazmakla bitmek bilmeyen arap ihanetlerinden birisi daha:

Lübnan parlamentosu çıkardığı bir yasayla 24 nisanı "soykırım kurbanlarını anma günü”
olarak ilan edilmiştir.

Hep söyleyegeldiğimiz gibi:
Mesele ermeniyi sevmek değil, asıl amaç Türk'e düşmanlık etmektir.

Zira;
Araplar düşmanımın düşmanı dostumdur mantığındadır.
Yani Türk'e kim düşmansa onlarla dost olmaktalar.

Ne demiştik?
İhanet soysuz arabın kanında var!

Bunu herkes gördü, bildi de bir tek bizdeki arap sevici mankurtlar bilmedi, daha doğrusu, bilmek istemedi.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!

Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 30 Aralık 2020, 15:40:30
Uğruna ölümleri göğüslediğimiz, yemeyip yedirdiğimiz, kanlı gözyaşları döktüğümüz, yahudi ve israil denince gözlerimizden ateş çıkardığımız Filistinli din kardeşlerimiz Türklüğün en şedid düşmanı olan alçak pkk ve sözde kürdistanı diplomatik ve siyasi olarak tanıyıp, tanımakla da kalmayarak olmayan kürdistanla siyasi, diplomatik, askeri ve ticari ilişkiler kurup bütün bunları taçlandırmak üzere 2012 yılında “al nakba kupası” adı altındaki bir futbol turnuvası düzenlemek alçaklığını göstermiştir.

Eyyyyt  Makron, eyyyyt Merkel, eyyyyt Esat, eyyyt Trump diye haykıranlardan bir kez olsun Türklüğe düşmanlık yapan adi, alçak ve hainlere karşı eyyyt filistinliler, eyyyyt Mahmut Abbas, eyyyt El Fetih Liderleri, eyyyt İsmail Haniya diye haykırdığına, Allah için, tanık olmadık!

Hep söyleyegeldiğimiz gibi:
Mesele ermeniyi, kürdü, yunanı, moskofu sevmek değil, asıl amaç Türk'e düşmanlık etmektir.

Zira;
Araplar düşmanımın düşmanı dostumdur mantığındadır.
Yani Türk'e kim düşmansa onlarla dost olmaktalar.

Ne demiştik?
İhanet soysuz arabın kanında var!

Bunu herkes gördü, bildi de bir tek bizdeki arap sevici mankurtlar bilmedi, daha doğrusu, bilmek istemedi.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: [Hun Türk] - 30 Aralık 2020, 15:47:39
Malesef Türk düşmanlığı ayrı bir ilahi durum bunlar için. Nasıl bir genetik hüsran olmuşsa bunlarda acısı bir türlü çıkmıyor.

Takdir-i İlahi'nin bir lütfü olsa gerek ki yer yüzünde en çirkin ırklardan bir tanesi Ermenilerdir*. Bu Ermeni sevici köpeklere de bakarsak tip itibariyle bunlara benzer.

*KTÜ'deki bir profesör arkadaşımın tez çalışması.

Arapların da yazık işte kese kağıdı hesabı kendi gibi gördükleri ırkları seviyorlar. Aynı Kürtler gibi.

Şaka maka yine de çok şükür iyi dayanıyoruz. Müslüman geçinen Araplarla sınır olmak yetmiyormuş gibi aslî ve ebedi düşmanlarımız olan Avrupa milletleriyle uğraşıyoruz. Bu aralar b*k sineği gibi.  Hiç bir halta yaramadıkları gibi örneğin Doğu Akdeniz konusunda b*k sineği gibi hemen etrafımızda beliriyorlar.

Mısır bunların askerî -ki bknz Google Amca > "most powerful armies"; nedense ilk 15 de-  yönden güçlü sayılabilcek devletçiği. Ancak bunlar bile kendi içlerinde ki çölde gezinen İŞID'i bitirecek güce sahip olmadılar.

Geçen aylarda Mısır'ın ABD'ye kucak dansı yapan diktatörü SİSİ kendi harbiye mezunlarının karşısına kurşun geçirmez cam ile çıkmış olması ciddi anlamda gülünc verici.

Unutmadan ABD'nin şuan ki dış işleri bakanı müşhur pompacı  "Pompeo" önce Mısır'ı ziyaret ettikten sonra, Mısır gemileri Arap'ın kan kardeşi Yunanistan'ın yanında belirdiler hemen. Önemli olan Türk düşmanlığı velhasıl.

Bu Araplar o kadar soysuzlar ki kendi ırkından olan Filistin'i satabilecek kadar kevaşe olabilmektediler. Bknz Arapların Filistin'e ihaneti. Gerçi bizi ilgilendirmez kendi içlerindeki durum ama nasıl bir millet olduklarının göstergesi olmuştur hep. İşin doğrusu referans noktası da olabilir bu durum. Kendine hayrı olmayanın kime faydası olmuştur ki. Burda bizi ilgilendiren Filistin'e yapılan yardım. Yardım ettikçe bunlar iyice azıyor.


Üçoklu Börü ağabeğimizin son cümlesi çok hoş ve net bu durum için; İhanet soysuz arabın kanında var!

Bu başlık bunun ispatı olacak ve güncel bilgiler barındıracak şekilde güncellemeye devam edeceğiz.


Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Bozkurt42 - 16 Ocak 2021, 13:48:33
Bir güncelleme daha yapayım. Geçenlerde -Ocağın (2021) ilk haftası (*)- Sudi Arabistan denen pislik cürüh, Yunanistan ile tatbikat yapmak için kendi uçaklarını özünde bir Türk toprağı olan Girit'e gönderiyorlar.

Özellikle Doğu Akdeniz (https://hunturk.net/forum/mavi-vatan-dogu-akdeniz-problemi-8303.html) meselesi ile bu soysuz arapların düşmanlığı iyice gün yüzüne çıktı.
 
(*) https://www.ntv.com.tr/dunya/egede-gerilimi-artiracak-adim,XO6YacA-xEOxqBZF6Z5qfQ
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Irkci10ur - 15 Mayıs 2021, 12:33:11
Hayret valla adamların kendi soydaşlarının ümmüğünü sıkıyor, bir tane de Arap ülkesi ağızını açıp bir şey söylese. Bu soysuzları savunan soysuzlar var içimizde malum, onlara sorsan da bunların liderlerini Amerka satın aldı, şu oldu bu oldu. Yav Gazze sınırında ki tünelleri bile patlattılar (Mısır) geçmesinler diye.

En tehlikeli türlerden bir tanesi bu kendine hayrı olmayanlardır.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Çağrıbey - 15 Mayıs 2021, 14:08:02
Onca günahsız çocuk kan emici Yahudinin silahlarıyla katledilirken, bizim o meşhur; asasıyla füzeleri tersyüz eden, bir üfleyince savaş gemilerini batıran, hatta Azrail'e tokat atan, seyhlerimiz, ermiş ruhani kişilerimiz bu katliama neden müdahele etmez, İsrail'i neden yerle yeksan etmez?

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Çağrıbey - 15 Mayıs 2021, 14:10:54
Türkiye Cumhuriyeti kardeş Azerbaycan'ın yanında yer alarak Karabağ’ı Ermeni işgalinden kurtardı.
Bu Türkün Türk'e karşı göreviydi ve bu görevi seve seve yerine getirdik.
Araplar 400 milyon, İsrail ise 9 milyon.
Ve Filistin ateş, Kudüs ise işgal altında.
Bunda bir terslik yok mu?
Ya da sorunun muhatabını genişletelim.
Bizim siyasal ümmetçiler bu gerçeği görmüyor mu?

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Üçoklu Börü Kam - 15 Mayıs 2021, 14:14:14
Ümmet ümmet diyerek Filistine ağıtlar yakanlara bir sorum olacak. Şöyle ki:

Filistin, elbette ki, ümmetten!

Ama Batı Trakya da, Kırım da, Doğu Türkistan da, Türkmeneli de, Ahıska da, Kıbrıs da ümmetten!
Yoksa değil mi?

Yaser Arafat, elbette ki, ümmetten!

Ama Sadık Ahmet'te, Osman Batur'da, Erşat Salih'de, Mustafa Kırımoğlu'da, Elçibey'de, Rabia Kadir'de, Rauf Denktaş'ta ümmetten!
Yoksa değil mi?

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Çağrıbey - 15 Mayıs 2021, 14:16:45
Zalim Seyfullahtır!

Zâlim, yeryüzünde Allah’ın adâletidir. Allah onunla (başkalarından) intikâm alır. Sonra (döner), ondan da intikâmını alır.

Keşfu’l-Hafâ, 2/64

Ne Mutlu Türk doğup Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey
.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Yüzbaşı Sançar - 15 Mayıs 2021, 20:52:46
DUA İLE İSRAİL KAHROLMAZ!

Öyle durduk yerde dua zinciri ile olmaz arkadaş.
Ne israil kahrolur nede emperyalizm.
Boşuna yalvarmayın Allah belâlarını da vermez.
Aslında onları bizim başımıza bela diye verdi de biz anlamazdan geliyoruz.

Sana kastı olanları yenmek mi istiyorsun?
İşte formülü:
Matematik bileceksin!
Fizik bileceksin!
Kimya bileceksin!
Yazılım bileceksin!
Çocuklarına beş yaşından itibaren kodlamayı öğreteceksin!


Fen liselerini kapatmayacaksın!
Felsefe, mantık derslerini kaldırmayacaksın!
Her yeri imam hatip okuluna çevirmeyeceksin!
İş bilmez adamlari rektör atamayacaksın!
Yap-işlet-devret modeliyle ülkenin kaynaklarını müteahhitlere peşkeş çekmeyeceksin!
Sadece yandaş olduğu için beceriksiz adamlara yol vermeyeceksin!
Bize oy vermedi diye akıllı beyinleri göçe zorlamayacaksın!
Bilim ve sanat vazgeçilmezin olacak!
Kimsenin inancına, düşüncesine, yaşam biçimine karışmayacaksın!

Güçlü olacaksın!
Bilgili olacaksın!
Kendine güvenin olacak!


Dokuz milyonluk İsrail bir milyarlık Müslüman alemine dünyayı dar ederken; Bu işleri sen gör, zulme dur de, adaleti sağla dünyaya düzen ver diye, sana akıl, fikir, göz, kulak, toprak, su tohum, cennet gibi bir ülke vermiş olan Allah'a, koşup, ağlaya sızlaya düşmanlarımızı kahret diyerek, sana verilmiş görevi, görevi verene ihale etmeyeceksin.

Allah kimseye bela vermez. Tembelliğimiz, akılsızlığımız, korkaklığımız yüzünden belayı biz üstümüze alırız.
Şimdi eller klavyeye atış serbest, kahrolsun İsrail.
Beddua paylaş, lanet yağdır, milleti töhmet altında bırak.
Belki olur, ya da emriniz olur!

Tanrı Türkü ve Türk yurtlarını korusun!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Fatih - 15 Mayıs 2021, 21:49:48
MESCİDİ AKSA İLK KIBLE MİDİR?

Müslümanların ilk kıblesi Mescidi Aksa değil, Kâbe’dir.

Hazreti Muhammed, Mekke’den Medine’ye göçten önce ibadet sırasında Kâbe’ye yönelirdi.
Medine’ye göç ettikten sonra ibadet sırasında Kâbe’ye yönelmekten vazgeçip Kudüs’e yönelmeye başladı.

Elmalılı Hamdi Yazır kıble değişikliğinin, Hazreti Muhammed’in Yahudileri kazanma amaçlı bir eylemi olduğu görüşündedir.
Zaten bu eylem sadece 16 ay sürmüştür.

Hazreti Muhammed’in Medine’de “Kıble olarak Mescidi Aksa’ya yönelirdi” demek yanlıştır. Çünkü o tarihte bugünkü Mescidi Aksa yoktu, “Kudüs’e yönelirdi” demek gerekir.

Kudüs 70’de Romalılar tarafından yağmalanıp yıkıldığında Mescidi Aksa’ya kutsiyeti yüklenen Süleyman Mabedinin ayakta kalan tek unsuru bugünkü “Ağlama Duvarı”dır. Bugünkü Mescidi Aksa ise Emevî Halifesi Abdülmelik b. Mervân 709-714 yılları arasında yaptırılmıştır. Yani Hazreti Muhammed’in ölümünden 77 yıl sonra yapımına başlanmıştır.

Siyasal Ümmetçilerin “Mescidi Aksa İslam’ın ilk kıblesidir,  ilk kıblemiz işgal altında!” şeklindeki sözleri dini bir temele dayanmamaktadır.

Alper Aksoy'dan alıntıdır.

Kök Tenğri'nin esenliği bütün Türklerin üzerinedir.
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Kurtkaya - 16 Mayıs 2021, 15:40:16
İstatistiklere göre;

Dünyanın en fakir 50 ülkesinin, 32 tanesi Müslüman.

Dünyanın en zengin 500 kişisi arasında, bu en fakir 32 İslâm ülkesinin liderleri yer alıyor.

BU İŞTE BİR TERSLİK YOK MU?

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!
Başlık: Ynt: SOYSUZ ARAPLARIN TÜRK DÜŞMANLIĞI
Gönderen: Bozkurt42 - 22 Mayıs 2021, 12:59:29
İstatistiklere göre;

Dünyanın en fakir 50 ülkesinin, 32 tanesi Müslüman.

Dünyanın en zengin 500 kişisi arasında, bu en fakir 32 İslâm ülkesinin liderleri yer alıyor.

BU İŞTE BİR TERSLİK YOK MU?

Tanrı Yüce Türk'ünü Korusun!

Kurtkaya andam, istatiskleri bir kenara atalım.

Artık mektupla haber alma devri de bitti. Tek tıkla dünyayı dolaşan, kurgusuz, montajsız belgesellere kadar konu hakkında bilgi almak mümkün. Adına müslüman dediğimiz bu ülkelerde ne temizlik, ne düzen, ne bir vizyon aramak nerdeyse mantıksız bir hâl almakta. Dediğin gibi liderleri zevk, sefa içinde yaşarken, halkı da gayet hayından memnun durumda, hatta krallarına bağlıklarını güçlendirmekte.

Pakistan gibi bazı istisani durumlarda da ciddi, adam kayırma, rüşvet ve yolsuzluklarla beraber, içindeki aynı kökten gelen milletleri de ayrıştırarak özellikle Afganistan sınırında ki bölgelere de huzur ve refahın gelmemesi için ciddi çaba gösteren dış güçlerde bulunmakta.

Örnekler çokça çoğaltılabilinir.

Afrika'yı yazmaya bile gerek yok. 1000'er kişişik kabileleri bile on parçaya ayrılmış durumdalar.

Gazze'de insan olarak hakketen üzüldüm, adam bebeğini anca kurtarmış, 3 çocuğunu ve eşini kaybetmiş. Buna bizler bile yok artık nasıl tepki vermezler diyoruz. Arap ülkelerinden ses, cızık yok.

Dün cuma namazında hoca dua edelim diyor, hadi edelim de dua ile yağmur yağmıyor.

Arapların yüzyıllardır olan ihaneti, en nihayetinde  Yahudilerin sınırımıza kadar dayanmasını getirdi. Ne de olsa kardeş ırk sayılır.