Son İletiler

Sayfa: 1 ... 8 9 [10]
91
GÜNCEL / Ynt: Ya Karabağ Ya Ölüm
« Son İleti Gönderen: [Hun Türk] 28 Eylül 2020, 00:36:19 »
Rahmetli Osman Öcal Ağabeğimizin şiiri aklıma geldi.


Rus'un metresi soysuz Ermeni tohumu yine kaşındı. Bu olayları tek bir pencereden; Libya'dan, Suriye'den ve özellikle Doğu Akdeniz'den ayırmadan değerlendirmemek gerek. Zira Ermeni'nin her hangi bir havlama cesaretine bile giremeyeceğini biliyoruz.

92
İnsanlık tarihinde cereyan eden bütün buhran, acı, katliam ve benzeri felaketlerin kurgulayıcısı ve faili siyasal dincilerdir.
Museviliği, yahudiliğe ve akabinde siyonizme çevirip insanlığa her türlü pisliği ve alçaklığı reva gören zihniyet siyasal Museviliktir.
Hz. İsa peygamberin öğretilerilerinin emperyalist sömürgeci bir karektere dönüştüğü haçlılık siyasal Hristiyanlıktır.
Muazzez kitabımız ve kutlu rehberimiz Hz. Muhammet peygamberi istismar ederek, İslamiyet'in; cahilliğin, terörün, vahşetin, tembelliğin, sapıklığın kaynağı gibi görülmesi ve algılanmasının yegane sebebi gerici ve yobaz tarikat ve cemaat yapılanmaları ve bunun düşünsel ve fikri omurgası olan siyasal İslamcılıktır.
İnsanlık bir dönem alenen ve fiilen, şimdilerde de örtülü olarak siyasal yahudiliğin, devamında Hristiyan olmayan ve özellikle de Müslümanlara yaşam hakkı tanımayan, sömürgeci, soykırımcı ve emperyalist haçlılık olan siyasal Hrisriyanlığın, şimdi de Yaradan'a şirk koşarca, peygambere muhalefet ederce davranan yobaz ve gerici siyasal İslamcıların pençesi altında inim inim inlemektedir.
Din Yaradan'la kul arasında kaldığı, kişilerin vicdanlarına hitap ettiği müddetçe kişi oğullarına ve topluma huzur, barış ve sükunet vermektedir. Din ne zaman siyasi bir karektere büründürüldüyse insanda ve toplumda ne huzur, ne güven, ne mutluluk, ne barış, ne de iyiye güzele dair bir şey kalmamıştır.
Tarih bunun sayısız örnekleriyle doludur.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!

TTK.
93
GÜNCEL / Ynt: Kobani bahane, provokasyon şahane!
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 27 Eylül 2020, 10:29:08 »

Ancak; CHP'nin bitmek, tükenmek bilmeyen, "Hardcore Aşk" yaşadığı PKK'dan neden vaz geçemiyor.


Baykal'a yapılan kaset operasyonuyla KILIÇTAROĞLU ve ekibine teslim edilen CHP'nin izlemesi gereken politika kürtçülük merkezli olarak kurgulanmıştı. Çünkü AÇILIM SÜRECİ adlı kürtlere özerklik verilmesi sonucuna varacak süreç ve bunlarla eş zamanlı olarak çıkartılan BÜYÜKSEHIR YASASI tümüyle fetö kurgusudur.
Yani şu anki CHP yönetimi fetö operasyonlarının sonunda oluşmuş bir fetö meyvesidir. CHP yönetimi buna itiraz eder ancak gerçek bundan ibarettir.
Kılıçtaroğlu parti üst yönetimini, hdp-pkk yöneticilerini aratmayacak kadar kürtçü kürtlere doldurmuștur. CHP nin kürt aşkını böyle okumak gerekir.


Dikkat edin sırf AKP'ye sözde muhalefetlik adına Kürt Ayaklanmalarına psikolojik kalkan görevini yapıp olayı romantikleşme peşindeler.


Bir şeyin aslı ile benzeri çok farklı şeylerdir. Çoğu insanımız işte bu noktada ciddi bir yanılgıya düşüyor.
Muhalefet etmekle, muhalefet ediyormuş gibi görünmek tam da CHP yi tanımlayan gerçek resmin ifadesidir.
CHP gerçekten muhalefet etmiş olsaydı bu gün akp'si adlı bir parti, bırakın iktidarda olmayı, esamisi bile unutulmuş olurdu.
Türkiye'de tezgahlanan kurguya göre akp'si iktidar, chp'si ana muhalefet mhp'si de koltuk değneği ya da stepne durumundadır.
Yönetim iktidar ve muhalefet olarak siyasi konjonktürde bir bütündür. Chp'si nin yaptığı muhalefet bütünüyle kayıkçı kavgasından ibarettir.
İktidar muhalefetten, muhalefet iktidardan beslenerek varlıklarını muhafaza ediyor.
Türkiye'de sorun iktidar veya muhalefet sorunu değildir.
Sorun sistem sorunudur.
Sorun kuruluş  çizgisinden uzaklaşmak suretiyle bizi var eden değerlerinden mahrum kalma sorunudur.
Sorun Türk Milletinin bekasıdır.

Ortalık yerde sergilenen tiyatrolarla "cambaza bak cambaza" oyunuyla millet görmesi gerekeni değil, gösterileni görmekte ve bu kısır döngü içerisinde kaçınılmaz sonunu hazırlamaktadır.
Sayet bir mucize olup da gidişat tersyüz edilmezse bunun sonu felakettir, yok oluştur!

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.
94
GÜNCEL / Ynt: Kobani bahane, provokasyon şahane!
« Son İleti Gönderen: [Hun Türk] 26 Eylül 2020, 23:45:13 »
Şimdi yine farklı ısıtıyorlar. Artık alıştık sonradan bazı noktaların üstüne gidilmesine de.. Geç kalınmış olması ayrı bir tartışma konusu, aynı diğer başlıklarda olduğu gibi.

Ancak; CHP'nin bitmek, tükenmek bilmeyen, "Hardcore Aşk" yaşadığı PKK'dan neden vaz geçemiyor. İçinde ki o sözüm ona ulusalcı tabaka sessiz bu tür konularda. Dikkat edin sırf AKP'ye sözde muhalefetlik adına Kürt Ayaklanmalarına psikolojik kalkan görevini yapıp olayı romantikleşme peşindeler. Özellikle Youtube gibi plâtformlarda aşırı derece Fettulahçı yapımlarla beraber hareket etmektedirler.

 "Kürt Ayaklanma" provasının yıl dönümleri fazla. PKK savunucusu olmak için, fazla genç Özgür Özel aşırı heyacan içinde. İnsanın mide bulantısı bunları gördükçe kabarmakta. Bunlarla aynı oksijeni kullanıyor olmamız bile bunlar için ayrı bir şans.

Oksijen ısrafı sadece..


Kendini uydurulmuş düşünce sistemi, Atatürkçülük/Kemalist düşüncede olduğunu sanan Türk Gençleri! *

Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün son noktası!

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerait içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!


* ATATÜRKÇÜLÜK MESELESİ-I

* ATATÜRKÇÜLÜK EDEBİYATI-II
95

İşin içine 'para' denen güç (zaafiyet) girince, işler ve niyetler maalesef ki tam tersine dönebiliyor.


İstisnasız bütün tarikat ve cemaatler birer HOLDING durumundalar.
Tarikat veya cemaatin başındaki şeyh veya hoca CEO, şeyh ve hocanın oğlu, kızı, damadı, kardeşi gibi yakınları vakıf, dernek ve şirketlerin başında GENEL MÜDÜR, zavallı mürit ve talipler ise MÜŞTERİ durumundadır.

Tarikat ve cemaatlerin mürit, taraftar ve taliplerini çoğaltma gayreti, gerçekte, müşterilerini çoğaltmak amacından başka bir şey değildir.

Kalabalık taraftar, talip ve murid topluluğunun sağladığı sosyal mevki ve siyasi güç de cabası.
İşin bu boyutu müstakil olarak yazılması gereken, başlı başına, bir konu.

Cennete kavuşturma ve cehennemden koruma vaatleri; talip ve mürit sayısını, yani MÜŞTERİLERİ, artırmak için geliştirilmiş; umut ve korku arasındaki o ince psikolojik eşiği yöneten ve yönlendiren propagandadan ibarettir.

Siyasal İslamcıların pençesine düşen herkes; bedenen, malen, madden ömür boyu, şeyh veya hoca efendinin kurduğu holdingden başka bir şey olmayan yapı tarafından; kanının, iliğinin emildiği, kurtulmayı aklına bile getiremeyen, yaptıklarıyla sevap işlediğini ve bu sevaplar karşılığında cennete gideceğini sanan, zavallı ve çaresiz kimselerdir.

Yönetim kadrosu ise asla el değiştirmez.
Tarikat veya cemaatin başındaki şeyh veya hoca efendi öldüğünde yerine ya oğul, ya kardeş ya da damat geçer. Bilindik hanedanlık rejimi...

Yüce Yaradan, İslâm'a, Kur'an'a ve peygambere en büyük zararı veren tarikat ve cemaat yapılanmalarının kahır ekseriyesinin ortak adı olan siyasal İslamcıların șerrinden ve pençelerine düşmekten milletimizi ve İslam alemini korusun.

Kök Teñğri Türk'e Kut ve Utku Versin!
TTK.
96
GÜNCEL / Ynt: Neşet ERTAŞ Uçmağa Vardı! Bozkır'ın Tezenesi Sustu!
« Son İleti Gönderen: Çağrıbey 26 Eylül 2020, 11:06:14 »
“Bana öldü demeyin, yoruldu gitti deyin...”
                          Neşet ERTAŞ

Sonsuzluk diyarında ebedî istirahate çekilen Ulu Ozanımız Neşet Ertaş'ı aramızdan ayrılışının 8. yılında rahmetle anarım.
Ruhu şad, durağı, atalar yurdu, Uçmak, olsun!
Yașayıșıyla, duruşuyla, sözleriyle, feryadıyla, dimdik kişiliğiyle, ölümsüz nağmeleriyle Türk Milletinin gönlünde sonsuza dek yaşayacaktır.

Ölürse tenler ölür, canlar ölesi değil.. !

Türk Milleti varolsun, sağolsun!

Ne Mutlu Türk doğup, Türk gibi yaşayana!
Saygılarımla.
Çağrıbey.
97
GÜNCEL / Ynt: Neşet ERTAŞ Uçmağa Vardı! Bozkır'ın Tezenesi Sustu!
« Son İleti Gönderen: [Hun Türk] 25 Eylül 2020, 23:28:39 »
Allah rahmet eylesin.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=L8KvxipjYjM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=L8KvxipjYjM</a>


Türk Irkı Sağolsun!
98
GÜNCEL / Ynt: Neşet ERTAŞ Uçmağa Vardı! Bozkır'ın Tezenesi Sustu!
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 25 Eylül 2020, 22:13:47 »
Telden tele hasretle vurdu gitti mızrabım,
Gayri son buldu bitti dinmeyen ızdırabım

                Bozkırın Tezenesi Neşet ERTAŞ

Türkü söyleyen Türk, gönül telimizi titreten, bozkırın yanık tezenesi, Ulu Ozanımız Neşet ERTAŞ'ı uçmağa varışının 8. yılında; sevgi, saygı ve özlemle anarız.

Kutlu ruhu şad, durağı; Tanrıdağları ve Türk Uçmağı olsun!

TTK
99
GÜNCEL / Ynt: SOYSUZLUK VE NAMUSSUZLUKTA SINIR TANIMAYAN ÇUKURLAR!
« Son İleti Gönderen: [Hun Türk] 25 Eylül 2020, 17:14:35 »
Kara mizah gibi.

Atalarımızın sözü yeterli sanırım;

Körler sağırlar, birbirlerini ağırlar.
100
GÜNCEL / Ynt: SOYSUZLUK VE NAMUSSUZLUKTA SINIR TANIMAYAN ÇUKURLAR!
« Son İleti Gönderen: Üçoklu Börü Kam 25 Eylül 2020, 15:03:52 »

Abartısız olarak söylüyorum; bir şekilde fetöye bulaşmış kişileri ayıklayıp siyasetten, bürokrasiden el çektirilsin akp'sinin %80 kadrosu, akp'sinin atadığı bürokrat ve diğer üst düzey yöneticilerin de %70 i boşalır. Geri kalanlarda akpsinde çöreklenmiş diğer cemaat ve tarikatlerdendir. Çünkü akp'si siyasal İslamcı yapılanmanın odağı, çatısı ve müşehhas yapısıdır. Akp'si içinde kadrolaşan bilcumle etnik ve bölücü güruhda azınsanmayacak boyuttadır.
Bu hususta çok iddialıyım.


Kurtkaya kandașımızın bu yukarıda alıntı yaptığım saptamalarını bir itiraf niteliğinde müzmin akpli, siyasal kürt-İslamcı Mehmet Metiner de Star gazetesindeki köşesinde yazmış.
 
Alıntı yapılan: Mehmet Metiner

FETÖ devletin tüm kurumlarında...


Alıntı yapılan: Eski AKP Milletvekili Mehmet Metiner

FETÖ Bitti Mi?
Star Gazetesi - 24 Eylül 2020 Perşembe


“Şunu unutmayacağız asla: FETÖ bitmedi. Kripto unsurlarıyla hâlâ her alanda faaldir. Hatta bizim suretimize bürünebileceklerini de asla yabana atmamalıyız. Bileceğiz ki FET֒cüleri hep başka yerlerde arama gafletine düşenler FET֒ye yenik düşerler”


Bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösterirmiș.
Siyasal kürt-İslamcı Mehmet Metiner de bozuk saat babında doğru kelam etmiş.

TTK.
Sayfa: 1 ... 8 9 [10]