Gönderen Konu: ANTALYA'DAN  (Okunma sayısı 2649 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TÜRKEL

• Türkçü-Turancı
  • **
ANTALYA'DAN
« : 24 Aralık 2006 »
 ASPENDOS TİYATROSU mustafa erdoğana devredilp üstünede 1 tirilyon para veriliyor kaynak sabah akdeniz, kültür bakanıyla anlaşma sağlanmış okuyunca tüylerim diken diken oldu bütün akrablarının dağlarda askerimize kurşun sıkarak kürt devleti kurmaya çalışanlar birer bire ödüllendiriliyor ben başka bir ülkedemi yaşıyorum yoksa hayalermi görüyorum dünyanın hiç bir ülkesi kendini yok edemek için uğraşan hainleri ödüllendirmez bakalım ak parti başımıza daha heler getirecek kültür ve turizm bakanlığını mail yağmuruna tutmalıyız bizim olanı düşmana  vererek peşkeş çekemesinler artık vatan elden gidiyor diyemiyeceğiz gözlerimizin önünde parça parça satılıyor uyanma uyandırma zamanı. Türkiye Cumhuriyetinin başbakanı Türkmenistan Cumhurbaşkanının cenaze töreninde iki halkları birbirine yaklaştıran diye bahsediyor nasıl olur TÜRK'ler iki ayrı halk olarak bahsedilebilir dünya üzerindeki bitün TÜRK'ler kan bağı ile tek halktır bizleri kimse ayıramıyacak.Neler oluyor bize nasıl bu kadar yalanlarla uyutuluyoruz bizler gibi düşünenler nerede haydi ayağa güzel günlere TÜRK birliği için uğraş vermeye