Gönderen Konu: DEV ANKET SÜRÜYOR  (Okunma sayısı 8420 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alpagu32

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
Ynt: DEV ANKET SÜRÜYOR
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2007 »
Ben bu sonuçlara inanmıyorum yine bir oyun halkın yarısını ılımlı gösremeye çalışmışlar.Ben kendim bizzat sorduğum insanların %100 adamın öldüğüne sevinmiş durumda  Ben dahil... Oyüzden bu anket bir oyun başka birşey değil inandırıcı değil..

Çevrimdışı alpagu32

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2007 »
Arkadaşlar yeri değil ama ben nasıl resim eklerim ismimin altına ,bana bukonuda yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı h_ersen

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2007 »
Avatar resminden bahsediyorsan, profil bilgilerine girip üyelik ayarlarından "kimlik bilgisi" başlığı altından ilgili resimlere ulaşabilirsin.

Çevrimdışı alpagu32

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #13 : 31 Mart 2007 »
teşekkür edeerim h-ersen

Çevrimdışı h_ersen

• Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #14 : 02 Nisan 2007 »
Bir şey değil  Sevgili  alpagu32
:)   

Çevrimdışı alitanrıkut

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
  • **
« Yanıtla #15 : 02 Nisan 2007 »
Evet bu ölen ıt ıcın ve onun gıbı dusunenler ıcın dev bır anket olabılır ama benım ıcın hıc bır anlam ıfade etmıyor TÜRK'E hakaret eden bır ıtı bırılerı maşa kullanarak oldurmus olabılırler belkı bırılerınce medenı bır davranıs olarak gorulmeyebılınır bu ulkede bu mılletın ekmegenı yıyen ve ıhanet eden okadar fazla ıt varkı gunu gelınce bu mıllet hepsınden hesap soracaktır bırılerı bızde ıtız dıyebılır bunu ayıplamamak gerek adam ıtım dıyorsa ıttır bunu tartısmaya gerek yok hepımız bılıyoruz bu ulkede yasayıp ıhanet ıcerısıde olanları bu ankete katılanlar ıkı guruptan olusuyor haınler ve TURKLER
  AMA BU ANKETTEN KIMSE SU SONUCA VARMASIN BU ULKEDE TÜRKLER AZINLIK DEGIL
GÖNLÜM TANRI DAGLARINDA