Gönderen Konu: Teröristin Bombası Elinde Patladı!!  (Okunma sayısı 3018 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ziya Gökalp

• Türkçü-Turancı
  • TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!
pkk'nın "canlı bomba" olarak toplu katliam yapmaları için görevlendirdiği teröristlerden biri, Mersin'de eylem hazırlığı yaparken, üzerindeki patlayıcıların infilak etmesi sonucu parçalanarak öldü.
      Kent merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Çevlik köyünde oturan vatandaşlar, dün 09.00 sıralarında Fındıkpınarı yaylası tarafından büyük bir patlama sesi duydu. Köylüler olay yerine gittiklerinde, patlamanın meydana geldiği tarlada ceset parçaları gören köylüler, güvenlik birimlerine haber verdi.
      Olay yerine giden jandarma ekibi, patlama sıasında parçalanarak ölen kişinin 25 - 30 yaşlarındaki bir erkek olduğunu saptadı. Yapılan değerlendirmede, bu kişinin terör örgütü pkk'nın toplu katliam için görevlendirdiği "canlı bomba"lardan biri olduğu, bomba düzeneğini hazırlarken patlayacıyı yanlışlıkla infilak ettirdiği görüşü ağırlık kazandı. Patlamanın olduğu tarla ve çevresinde özel eğitimli köpeklerin de katılımıyla yapılan aramalarda A4 patlayıcı madde ele geçirilirken, teröristin kimliğinin saptanmasına çalışıldığı öğrenildi.
___________________________________________________________ kaynak:milliyet

Bir terörist it daha kendi kendine tamuyu boyladı.Hepsinin gebermesi dileğiyle.     

Tanrı Türk'ü Koruyacaktır!

Çevrimdışı tungaturan

• Türkçü-Turancı
  • ben TÜRK AZ_Sİ
Ynt: Teröristin Bombası Elinde Patladı!!
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2007 »
kimlik saptamasına ne gerek var?kürt işte.lanet olsun soylarına.
Daha deniz daha ırmak,
Gök çadır güneş bayrak.

Çevrimdışı gokturkhan

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Ynt: Teröristin Bombası Elinde Patladı!!
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2007 »
MERSİN,o TÜRKMEN kentinide doldurdu o it ler ,geçen gün akçay beldesindeydim orayıda doldurmuşlar, midem bulandı, kusacak tuvalet aradım ,tuvaletleri bile ele geçirmişler itler,her yerden çıkıyorlar,karnımı doyurmak için tam 1 saat  TÜRK aş evi aradım ,hele güre beldesinde bir TÜRKMEN  köyünü tamamen ele geçirdiklerini görünce  kan beynime sıçradı.Çevremizi uyarmalı,itlere yerleşim hakkı tanımamalı,aş,iş  vermemeliyiz ,yoksa bir gün o canlı bombayla parçalanan o iti
n leşi gömülmek üzere muğla ya gelir se  işte o zaman siz buyrun cenaze namazına.