Gönderen Konu: silindi  (Okunma sayısı 3057 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tayyar

• Yeni Üye
  • *
silindi
« : 01 Temmuz 2006 »
silindi.

Çevrimdışı Turk_aze

• Yasakli
  • Türkçü-Turancı
Bu dediklerinizin yapılması mümkün değildir.Yazmadan önce bir düşünün bakalım bu dediklerinizin yapılması mümkünmü?

Çevrimdışı GaripKurt

• Türkçü-Turancı
  • **
Tayyar Kardesim iyi GüzeL hos Söylüyorsun bu Söyledigini Sen Yazarken Hic Okudunmu ?  Su Andaki Mevcut iktidar AKP  partisi. ve Sende Artik Anlamadiysan Ne Diyebilirimki Ve Saygi Deger diyelim Sonucta Türkiye Cumhuriyetimizin Basbakani Kendisi Saygi Deger Recep Tayyip Erdogan Bey Bir USAK Zaten Hani BizLerde CASIT Vardir bilirmisin Tayyar Kardesim ?  Normalde biz Casit olarak Baska Ülkelerin icine Gönderirdik islerimizi Yaparlardi bu casitlar Önceden Herseyi Haber Verirlerdi Bize Yardim Ederlerdi . Ama simdi ise AKP Hükümetinin Tamami CASIT Ve Bizim Casitimiz degiL baskalarinin Casitidir. bunu Gec Bunu Agizlarina bile Almazlar Adamlar Zaten Göz Göre Göre peskes Cekti KIBRISI . Yada Kerkükdeki Türk Soydaslarimizi Hepsini Teker Teker Verdi !! bunca Seyden iki Tane pilot Kaza Yapti TURK pilotumuz Ölmedi ama Yunan Pilotu Öldü . Gecipde Hemen dis isleri bakanimiz AbdULLAH güL beyi Gönderdi hemen Yunanistana Özürler Dilediler!! gecipde Bu Adamlar Bu Kadar Seyi Yapiyor . Nasil Olsunda Hükümet .Yada Benzer Gruplar Buna karsi gelsin? . BUnlara Karsi Gelmeyenler Senin Dediklerinemi Kulak Asacaklar? Kusra Bakma Ama Bence tekrarda Tekrarda Yazdigin Yaziyi iyicene Oku ve Yanlis Oldugunu iyi ce Anla Kardesim...
Bir gün gelip ırkımızın gürbüz erleri
Adım adım dolaşırken kutlu yerleri
Vaktiyle bir Atsız varmış derlerse ne hoş
Anılmakla hangi bir ruh olmaz ki sarhoş?
Hüseyin Nihal Atsız

Çevrimdışı ÇEPNİ_TÜRKÜ

• Türkçü-Turancı
Bunlara şaşırmamak lazım. Sonuçta bu hükümetin ne amaca hizmet ettiğini biz iyi biliyoruz. Asıl biz neler yapabiliriz bunları konuşmalıyız. Bunlar belki biraz gözümüzün önünde olan şeyler ya bir de göremediklerimiz...
'Biz doğrudan doğruya Milliyetperveriz ve Türk Milliyetçisiyiz.'
'Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır!'

ATATÜRK